Shelby67_a (59) 87.34% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
TUNINGBIZNISZ (4031) (Eladó)
Pozitív
2010.11.04. 13:01:33
182059314
korrekt megbízható partner köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piranha66 (6293) (Eladó)
Pozitív
2010.10.23. 07:34:41
180779878
Maximálisan korrekt, gyors, teljesen megbízható vaterás, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvaniko (722) (Eladó)
Semleges
2010.09.13. 15:37:37
176872233
A vevő nem reagált a megkeresésemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
540911.BMWX5i (1516) (Eladó)
Semleges
2010.08.29. 19:52:23
176734152
Családi okok miatt elmaradt az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
540911.BMWX5i (1516) (Eladó)
Semleges
2010.08.29. 19:51:58
176486217
Családi okok miatt elmaradt az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
540911.BMWX5i (1516) (Eladó)
Semleges
2010.08.29. 19:51:32
176483736
Családi okok miatt elmaradt az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt!Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2010.08.26. 00:15:29
177026702
Minden rendben,és rugalmasan zajlott! Ajánlom mindenkinek, korrekt vaterás! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőt az elején hitegetett, de kb 2 hete nem jelentkezik és nem is válaszol. Ennyi tovább nem várok. Megérdemelné a negatívott, de én ebben korrekt vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt az elején hitegetett, de kb 2 hete nem jelentkezik és nem is válaszol. Ennyi tovább nem várokAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Conrad_Elektronika (2832) (Eladó)
Pozitív
2010.08.24. 15:08:02
177673805
Minden rendben volt, köszönjük a vásárlást. Csupa +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BemutatoTerem (620) (Eladó)
Pozitív
2010.07.25. 19:57:21
173902874
Köszönjük, hogy nálunk vásárolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tegibegi_v (218) (Eladó)
Pozitív
2010.07.25. 19:13:40
174967535
minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
540911.BMWX5i (1516) (Eladó)
Pozitív
2010.07.25. 15:20:28
174636170
Gyors korrekt partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fulesbagoly (110) (Eladó)
Pozitív
2010.07.20. 09:21:42
174394330
Gyors és pontos,megbízható,kapcsolattartó Vásárló.Bátran ajánlom!!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fulesbagoly (110) (Eladó)
Pozitív
2010.07.20. 09:20:27
174599093
Gyors és pontos,megbízható,kapcsolattartó Vásárló.Bátran ajánlom!!!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TUNINGBIZNISZ (4031) (Eladó)
Pozitív
2010.07.15. 10:18:37
172107607
Korrekt megbízható partner köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisdani501 (363) (Eladó)
Pozitív
2010.07.11. 20:17:04
170446963
Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
moderator76 (768) (Eladó)
Negatív
2010.06.24. 15:24:37
169196405
A KEDVES VEVŐ 2X IS LEÜTÖTTE UGYANAZT A TERMÉKET,
2 HÓNAPJA CSAK ÍGÉRGET EGET-FÖLDET, DE FIZETNI NUKU!
A SZLOGENJE: "LOOSER" ÉS AZ UTÁNVÉTES CSOMAGOT SEM VESZI ÁT, EGYSZÓVAL: MEGBÍZHATATLAN.
SENKINEK SEM AJÁNLOM, CSAK A VATERA BIZTONSÁGI KÖZPONTJÁNAK A FIGYELMÉBE!!!
DE EZ AZ ÉRTÉKELÉSEIN IS LÁTSZIK.
SAJNÁLOM...
Másik fél: .........................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
439617.paksigyu (160) (Eladó)
Negatív
2010.06.17. 11:10:11
169851638
Negatívot adok, mert nem kaptam egy hétig sem választ az e-mailekre, amit írtam! Sajnos nem volt ideje elvinni a szekrényt a vevőnek!!!
Másik fél: .......................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló partner, minden a legnagyobb rendben zajlott! Köszönöm még1x!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos,többszöri igérete ellenére sem küldte a vételárat.
Másik fél: ................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2010.06.01. 12:40:46
171124239
Gyors korrekt partner, Ajánlom, le a kalap:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nefkisker1 (2241) (Eladó)
Pozitív
2010.05.31. 08:48:04
169950210
Minden rendben ment, köszönjük a vásárlást, remélem találkozunk még.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nefkisker1 (2241) (Eladó)
Pozitív
2010.05.31. 08:48:03
166833926
Minden rendben ment, köszönjük a vásárlást, remélem találkozunk még.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2010.05.18. 17:49:56
171124238
Pozitív vélemény: Korrekt partner! Mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkatracer (4128) (Eladó)
Pozitív
2010.05.18. 16:09:15
170607405
gyors, pontos, korrekt +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudta átveni, mert elfoglalt volt. A jutalék visszatérítés miatt adok Semlegest. Amúgy jó partner.
Másik fél: u.a.++++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1382295.kisiparos666 (174) (Eladó)
Pozitív
2010.05.11. 20:21:28
168519994
Gyors pontos és megbízható ! Ajánlom mindenkinek ! ! !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miröl beszélsz apám???A távolság az oka?Felajánlottam Neked hogy ingyen leszállitom!Nem felelt meg!Aztán megigérted hogy eljössz érte!Nem jöttél!Mi kellett volna még,hogy küldjek érted limuzint?A termékleirásban olvashattad hogy mennyi a postaköltség,nem volt titok!Megnéztem az értékeléseidet,nézzük csak:Majd minden harmadik vásárlásod negativ ill semleges!Most már értem!(Megérdemelnél egy Vaterás megrovást)!Ajánlok Neked egy sorrendet!Válassz termékek,olvass,kérdezz,gondolkozz és utána üsd le!
Másik fél: Mi ez a hangnem kisapám????? Óvatosan a szavakkal. Mit ajánlottál fel? Azt, hogy fel tudod hozatni valami tehrautóval? Én telefonáltam kedden, amikor le volt beszélve, hogy hétfőn jön az asztal. Milyen minden harmadik vásárlásom negatív kritikuskám? Sajnos az emberek nagy hibája, hogy a veleszületett stílúshoz nincs elég inteligenciájuk, hogy bánjanak vele. Vegyél vissza.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri felszólításra sem jelentkezett az áru ért, csak hitegetett. Még ráadásul ad egy pozitívat hogy fizessek a vaterának mint ha megtörtént volna az adás vétel. A terméket feltöltöm újra a vaterát értesítem. Nem ajánlom senkinek!!
Másik fél: Sajnos elfoglaltságom miatt nem tudtam érte menni, azomban semmi hajlandóság nem volt arra, hogy esetleg bármilyen segítséget kapjak. Idáig minden vásárlásomnál össze tudtuk hozni, hogy találkozzunk és kölcsönösen segítsünk egymásnak. Erről szól a kereskedelem. I.J.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben lezajlott, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moderator76 (768) (Eladó)
Semleges
2010.04.29. 18:55:56
164814831
sokba kerül az utánvét...
Másik fél: ...................
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moderator76 (768) (Eladó)
Semleges
2010.04.29. 18:55:08
164411717
utánvét sokba kerül
Másik fél: .................
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, türelmes vásárló! Maximálisn pozitív+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri levélváltás, és kitolt fizetési határidő után sem fizetett a mai napig. Egyértelműen negatív!
Másik fél: .........................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, ajánlott Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tuningimport (9104) (Eladó)
Pozitív
2010.04.21. 23:43:11
165590928
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tuningimport (9104) (Eladó)
Pozitív
2010.04.21. 23:43:10
165887831
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő leadta a megrendelését a termékre, és többszöri megkeresésemre sem jelentkezett.
Másik fél: looser......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1104704.colorado12 (1961) (Eladó)
Semleges
2010.04.11. 20:28:27
161760784
Elfoglaltsága miatt nem volt ideje utalni,amit tudomásul vettem és újraindítottam az aukciót.Kapcsolattartó,korrekt partner,mindenkinek ajánlom,remélem legközelebb nagyobb szerencsénk lessz.Sajnos a rendszer nem enged pozítívan értékelni.POZÍTÍV!
Másik fél: Nagyon köszönöm a megértést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
387760.szuszu981 (60) (Eladó)
Semleges
2010.04.11. 13:58:08
161852934
Méretprobléma, de minden rendben zajlott!
Másik fél: Minden rendben volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lelleedua (293) (Eladó)
Semleges
2010.03.25. 06:57:07
164465537
Elnézte a licitálást
Másik fél: köszi a megértést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pipibacsi (2042) (Eladó)
Pozitív
2010.03.22. 11:28:24
165377995
Fizetőképes, gyors, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
multishop_a (606) (Eladó)
Semleges
2010.03.21. 23:56:10
162450682
A vevő érthető okból visszalépett a vásárlástól, ezért közös megegyezéssel eltekintettünk
az adásvételtől, egyébként korrekt partner, ajánlom
Másik fél: Köszönöm szépen a megértést! Minden jót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
yellowcorsa (212) (Eladó)
Pozitív
2010.03.19. 22:00:15
165080275
preciz ! gyors ! pontos ! köszönm a vásárlást ! remélem még találkozunk ! most nézem a NICK neved ! hát igen !!!!! jelent valamit ! :O
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
919767.akti86 (87) (Eladó)
Pozitív
2010.02.20. 10:20:49
162751607
Minden rendben ment remek vaterás +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2010.02.18. 21:33:28
162390135
KORREKT VATERÁS, BÁTRAN AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2010.02.18. 21:33:28
162459454
KORREKT VATERÁS, BÁTRAN AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2010.02.18. 21:33:24
162390137
KORREKT VATERÁS, BÁTRAN AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2010.02.18. 21:33:22
162390136
KORREKT VATERÁS, BÁTRAN AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
