discover5_a (1760) 99.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1771 | 3864 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 37 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1808 | 3917 adásvétel |
| Az eladóként kapott 572 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kissngabi72 (4433) (Eladó)
Pozitív
2016.02.08. 09:33:58
2187186977
Megbízható vásárló,ajánlom és köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koszonom rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit lassan értek el hozzánk a pónik, de itt vannak, ez a lényeg. Becsületes eladó, egyszerre két csomag terméket vásároltam tőle, mindkettőre elküldve a postai díjat, együtt csomagolva persze olcsóbb volt a szállítás, a fennmaradó összeget visszaküldte. Köszönjük, nagy örömet szerzett a lányomnak.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit lassan értek el hozzánk a pónik, de itt vannak, ez a lényeg. Becsületes eladó, egyszerre két csomag terméket vásároltam tőle, mindkettőre elküldve a postai díjat, együtt csomagolva persze olcsóbb volt a szállítás, a fennmaradó összeget visszaküldte. Köszönjük, nagy örömet szerzett a lányomnak.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. 3 helyett csak 2 felsőt kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. 3 helyett csak 2 felsőt kaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Csak az egyik felső volt a csomagban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 09:01:18
2144963474
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. A leírásba szereplő hibátlan állapot ellenére bolyhos, kopott a felső.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 08:58:17
2144960360
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 08:57:09
2143554128
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. A felső cipzárja hibás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 08:56:00
2143554122
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. A leírásban szereplő szép állapot ellenére a ruha fakó és foltos, így semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 08:50:36
2144961302
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. A leírásban újszerű állapot szerepelt. A póló hátulján több folt is van, amit nem tudom,hogy ki lehet-e mosni, így semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 08:44:54
2144419187
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. A felső nyakánál nagyon nyúlott, leírásban szép állapot szerepelt, így semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 08:42:42
2145922460
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Az áru leírásában "használt termék, szép állapotban" szerepelt, de a mellrészénél nagyon fakó és bolyhos, így semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 08:25:25
2138651765
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru leírásában az szerepelt, hogy szép állapotú, de a felső zavaróan bolyhos, ill. a mintája is töredezett, így semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.31. 08:15:26
2141426141
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Bár a leírásban az szerepelt,hpgy fakóbb, inkább otthoni viseletre, de a leírásból kimaradt hogy 3 helyen is ki van szakadva, ahol nem lehet megvarrni, így semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru megfelelt a leírásnak, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyakera (300) (Vevő)
Semleges
2015.12.30. 22:28:01
2144961860
Az eladó lassan reagált a leveleimre. Sok mindent vásároltam az eladótól, az utolsó aukció végétől több mint 2 hétre kaptam meg, hogy mennyit is utaljak a postaköltségre. A fizetéshez képest több mint 30 napra kaptam meg a csomagot. Az egész tranzakció nagyon lassú volt. Mivel az áru szép állapotúnak lett leírva, de a hátulján tenyérnyi nem mosható folt van, így semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
