tuzitomi (26) 76% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon megbízható korrekt vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt,kapcsolattartó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
731128.veroszabi (127) (Eladó)
Pozitív
2010.09.01. 08:01:59
175405434
Minden a megbeszéltek szerint történt!Korrekt megbízható vaterás!AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EuroscoKft (1898) (Eladó)
Semleges
2010.06.23. 11:38:44
168827706
Többszöri megkeresés ellenére em vette át a terméket.
Másik fél: Elmentem személyesen,igaz későbbi időpontban.A termék nem volt megfelelő a számomra,nem ezt kerestem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megnézte, de végül úgy döntött, hogy nem kell neki. ezért újra feltettem
Másik fél: Nagyon korrekt és tisztességes az eladó,ajánlom mindenkinek.Nem erre a termékre volt szükségem és ezt meg tudtuk beszélni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
241229.Molcsi53 (2256) (Eladó)
Pozitív
2010.05.08. 16:57:18
169931216
Megbízható korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaterapecs (7325) (Eladó)
Pozitív
2010.02.28. 14:42:22
162660475
Remek Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
albaszerszam (4500) (Eladó)
Pozitív
2009.11.05. 18:03:55
789481542
Minden rendben ment, jó teszveszes, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendespisti_t (56) (Eladó)
Pozitív
2009.04.17. 09:06:33
594524331
Megbízható,pontos partner. ajánlom bátran mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annyit azért megjegyeznék, hogy a kommunikáció nem működött gördülékenyen a vevő oldaláról. De nincs harag.
Másik fél: Általam sajnos meghiúsult a vásárlás.Remélni tudom csak,hogy nem neheztel emiatt rám az igen kedves eladó..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőt nem tartom korrekt partnernak, ha esetleg az áruval lett volna gondja, azt kellett volna mondania, nem pedig hitegetni, hogy kell neki a termék. Nagyon gondolkoztam, hogy negatív értékelést készítek. Azt hozzáteszem, hogy ezzel a hozzáállással nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Nem volt gond az áruval.Tájékoztattm az eladót egy idő elteltével,hogy elég súlyos balesetet szenvedtem motorral és kórházban voltam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vateraarus (1309) (Eladó)
Pozitív
2008.08.18. 11:34:37
84404583
Korrekt, megbízható, GYORS Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az utánvételes csomagot az előzőleg megbeszélt módon és időben elküldtem, majd a posta visszahozta -nem kereste- jelöléssel. Mailekre nem válaszol.Eredmény: 2300.- forint veszteség a postaköltségen. Komolytalan Vaterás, köszönöm, de SOHA TÖBBÉ!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.90623.berus76_v (147) (Eladó)
Pozitív
2005.06.21. 23:11:40
2458229
féreolvasta azt hite müködik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.108197.paki_a (344) (Eladó)
Pozitív
2005.06.05. 10:16:34
2290904
A váratlan fejleményekben is segítőkész, pontos és korrekt.Igazi vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
OK! Megbízható vevö!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.