erossy3 (210) 96.05% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Extra gyors, megbízható vevő, bátran ajánlom mindenkinek! Megy ma a csomi!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vevő, minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, pontos vevő, mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kapcsolattartó és kedves vásárló! Szívből ajánlom mindnenkinek! Sok +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korrekt pontos partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adrienn1976 (2035) (Eladó)
Pozitív
2008.10.13. 13:42:37
450430208
Megbízható, kedves és gyors vevő,szívből ajánlom mindenkinek!Sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adrienn1976 (2035) (Eladó)
Pozitív
2008.10.13. 13:42:37
450430179
Megbízható, kedves és gyors vevő,szívből ajánlom mindenkinek!Sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
puszedly21 (479) (Eladó)
Pozitív
2008.09.26. 16:00:18
442851866
Nagyon kedves, nagyon gyors, korrekt vevő, köszönöm a vásárlást! Mindenkinek örömmel ajánlom! Csupa ++++++++++++++++++++++ :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható, gyors. Mindenkinek ajánlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7550229.monik_28 (630) (Eladó)
Pozitív
2008.08.12. 14:41:03
406425360
Gyors, pontos, megbizható partner, kiválló teszveszes lesz. Ajánlom mindenkinek.Remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és megbízható vevő, akit szeretettel ajánlok. A pénz ma beérkezett és a csomag már úton van, köszönöm a vásárlást!;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
