110299.picibabe001 (190) 96.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 198 | 229 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 220 | 254 adásvétel |
| Az eladóként kapott 17 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
117583.condorF33 (62) (Vevő)
Semleges
2010.09.20. 11:56:22
180314985
KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST.A JÖVŐBEN IS EGYÜTMŰKÖDŐ PARTNERKÉNT CSAK POZITÍVAN ÉRTÉKELEK A MEGHIUSULT ÜZLETÉRT PEDIG ELNÉZÉST KÉREK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
GYors, pontos partner!Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, rugalmas, megbízható vaterás!Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon rendes, gyors és korrekt! szívből ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vásárló!100% pozitívan értékelem.Mindenkinek ajánlom vele az üzletelést!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, végtelenül kedves partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!!! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható! Csak ajánlani tudom mindekinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bummbummbumm (1678) (Eladó)
Pozitív
2010.08.10. 07:43:14
175985697
Megbízható partner!Köszönöm a vásárlást!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható partner,ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kreator999 (2069) (Eladó)
Pozitív
2010.07.28. 12:33:16
176399816
Minden rendben ment. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kreator999 (2069) (Eladó)
Pozitív
2010.07.28. 12:33:16
176399684
Minden rendben ment. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RasztovitsAntal (1116) (Eladó)
Pozitív
2010.07.22. 13:20:10
175998584
Korrekt partner, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévedés volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fischerland (568) (Eladó)
Pozitív
2010.07.09. 15:44:51
173973379
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors és megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, nagyon szép az ékszer! Gyors, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen! Sok sok ++++++ !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hagyatekkonyv (1045) (Vevő)
Negatív
2010.05.28. 07:50:19
169746820
FIGYELEM!
VIGYÁZZANAK!
Kiváló állapotú,folt és szakadásmentes babaruhát hirdetett,de szakadt, foltos,bolyhos,rossz állapotú ruhákat küldött,amit azzal indokolt,hogy nem itt kell vásárolni,hanem üzletben.
A csomag érkezésekor azonnal lefényképeztem a szakadást és a foltokat,amit emailon megküldtem,erre viszontválaszban letagadta,hogy az ő darabjai lennének.
NEM KORREKT!
Becsületes vaterás társaimnak felhívom a figyelmét,hogy csak személyesen vásároljanak nála!!
Másik fél: Egyáltalán nem akkor küldte az e-mailt, amikor megérkeztek a ruhák, hanem rá legalább két hétre, ez alatt ő koszolta össze, és a szakadt ruha nem is tőlem van! Én csak jó minőségű ruhákat árulok, teljesen korrekt voltam, egy olyan ruhára, ami egyszer volt a gyereken azt írta, hogy "portörlőnek jó lesz". (Egyébként nagyon szerettem azt a ruhácskát, és fáj, hogy valaki így lealacsonyítja!) Aki ilyen beképzelt és bunkó ne Vaterázzon, egyébként engem igazol a 99 db Pozitív visszajelzésem is!
De ha nagyon szeretné, visszaadom a rongyos 1300 Ft-ját!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hagyatekkonyv (1045) (Vevő)
Negatív
2010.05.28. 07:49:44
169744755
FIGYELEM!
VIGYÁZZANAK!
Kiváló állapotú,folt és szakadásmentes babaruhát hirdetett,de szakadt, foltos,bolyhos,rossz állapotú ruhákat küldött,amit azzal indokolt,hogy nem itt kell vásárolni,hanem üzletben.
A csomag érkezésekor azonnal lefényképeztem a szakadást és a foltokat,amit emailon megküldtem,erre viszontválaszban letagadta,hogy az ő darabjai lennének.
NEM KORREKT!
Becsületes vaterás társaimnak felhívom a figyelmét,hogy csak személyesen vásároljanak nála!!
Másik fél: Egyáltalán nem akkor küldte az e-mailt, amikor megérkeztek a ruhák, hanem rá legalább két hétre, ez alatt ő koszolta össze, és a szakadt ruha nem is tőlem van! Én csak jó minőségű ruhákat árulok, teljesen korrekt voltam, egy olyan ruhára, ami egyszer volt a gyereken azt írta, hogy "portörlőnek jó lesz". (Egyébként nagyon szerettem azt a ruhácskát, és fáj, hogy valaki így lealacsonyítja!) Aki ilyen beképzelt és bunkó ne Vaterázzon, egyébként engem igazol a 99 db Pozitív visszajelzésem is!
De ha nagyon szeretné, visszaadom a rongyos 1300 Ft-ját!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hagyatekkonyv (1045) (Vevő)
Negatív
2010.05.28. 07:49:10
169744757
FIGYELEM!
VIGYÁZZANAK!
Kiváló állapotú,folt és szakadásmentes babaruhát hirdetett,de szakadt, foltos,bolyhos,rossz állapotú ruhákat küldött,amit azzal indokolt,hogy nem itt kell vásárolni,hanem üzletben.
A csomag érkezésekor azonnal lefényképeztem a szakadást és a foltokat,amit emailon megküldtem,erre viszontválaszban letagadta,hogy az ő darabjai lennének.
NEM KORREKT!
Becsületes vaterás társaimnak felhívom a figyelmét,hogy csak személyesen vásároljanak nála!!
Másik fél: Egyáltalán nem akkor küldte az e-mailt, amikor megérkeztek a ruhák, hanem rá legalább két hétre, ez alatt ő koszolta össze, és a szakadt ruha nem is tőlem van! Én csak jó minőségű ruhákat árulok, teljesen korrekt voltam, egy olyan ruhára, ami egyszer volt a gyereken azt írta, hogy "portörlőnek jó lesz". (Egyébként nagyon szerettem azt a ruhácskát, és fáj, hogy valaki így lealacsonyítja!) Aki ilyen beképzelt és bunkó ne Vaterázzon, egyébként engem igazol a 99 db Pozitív visszajelzésem is!
De ha nagyon szeretné, visszaadom a rongyos 1300 Ft-ját!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hagyatekkonyv (1045) (Vevő)
Negatív
2010.05.28. 07:48:13
169744758
FIGYELEM!
VIGYÁZZANAK!
Kiváló állapotú,folt és szakadásmentes babaruhát hirdetett,de szakadt, foltos,bolyhos,rossz állapotú ruhákat küldött,amit azzal indokolt,hogy nem itt kell vásárolni,hanem üzletben.
A csomag érkezésekor azonnal lefényképeztem a szakadást és a foltokat,amit emailon megküldtem,erre viszontválaszban letagadta,hogy az ő darabjai lennének.
NEM KORREKT!
Becsületes vaterás társaimnak felhívom a figyelmét,hogy csak személyesen vásároljanak nála!!
Másik fél: Egyáltalán nem akkor küldte az e-mailt, amikor megérkeztek a ruhák, hanem rá legalább két hétre, ez alatt ő koszolta össze, és a szakadt ruha nem is tőlem van! Én csak jó minőségű ruhákat árulok, teljesen korrekt voltam, egy olyan ruhára, ami egyszer volt a gyereken azt írta, hogy "portörlőnek jó lesz". (Egyébként nagyon szerettem azt a ruhácskát, és fáj, hogy valaki így lealacsonyítja!) Aki ilyen beképzelt és bunkó ne Vaterázzon, egyébként engem igazol a 99 db Pozitív visszajelzésem is!
De ha nagyon szeretné, visszaadom a rongyos 1300 Ft-ját!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, gyors partner! Csakis jót mondhatok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. ++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeresen lezajlott az adásvétel csak jót tudok róla mondani ... kedves, megértő ,szimpi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikáció kicsit nehezen ment, de végül is megoldódott. Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő hihetően indokolta ,miért állt el a vásárlástól,bár az üzlet nem jött létre,korrekt partnernek tartom.
Másik fél: Korrekt Vaterás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nikolaosz (1923) (Eladó)
Pozitív
2010.04.23. 14:04:25
167509693
Megbízható, korrekt , gyors , pontos patner. Mindenkinek bátran ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
porkolab023 (1923) (Vevő)
Pozitív
2010.04.23. 07:01:38
166750604
Minden rendben,csak+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment,megbízható.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és gyors vevő!!!! Ajánlom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elöszőr is ne sértegessen senki, hogy nem vagyok fizetőképes, mert ha így lenne nem rendeltem volna. Aznap több mint 20ezer értékben vásároltam abból ez volt 1000 akkor, ezt miért nem tudtam volna kifizetni?Hát azért nem, mert nem volt hova utalni!Így hát kedves eladó sajnálom, hogy így történt,nem az én hibám, egyébként lehet olyan is, hogy egy levél valamiért nem jut el a címzethez, de hogy több levél az már gyanús!Vigyázzatok vele, mert valaki lehet megint levél helyet negatívot kap :-( !!!!!
Másik fél: Érdekes, én kétszer is elküldtem a bankszámlaszámomat, és nem is mehetett rossz helyre, ugyanis rögtön válaszlevelet küldtem. Egyébként meg eltelt 20 nap, és ha esetleg mégsem ért volna oda a levél (amit kétlek), akkor írnia kellett volna e-mailt, nem? De a kisujját sem mozdította...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
404167.eryka0bp (74) (Vevő)
Pozitív
2010.04.19. 14:32:23
167548068
Minden rendben ment ajánlom!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden abszolút rendben történt, korrekt, megbízható partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MEGBÍZHATÓ! A termék állapota a meghirdetettnek megfelel. Az eladó kommunikatív, gyorsan reagál és rendesen postáz. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1188850.alkaida19_v (0) (Vevő)
Pozitív
2010.04.11. 10:10:22
163798359
nem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
259998.neophyte_a (885) (Eladó)
Pozitív
2010.04.11. 08:45:58
166701728
Korrekt, megbízható vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut rendben megkaptam, a kimaradt Driver CD-t is, köszönöm! Megbízható vaterás 5*.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bambi3_a (1983) (Eladó)
Semleges
2010.04.05. 10:53:47
165481810
Másik komoly licitáló elöl leütötte a terméket, majd mégsem kívánta átvenni. Bár megvan a külön véleményem, mégis megértően fogadtam a döntését. A legjobban mégis az bánt, hogy még én kaptam Tőle semleges értékelést.
Másik fél: Pozitívat nem adhattam, mert nem jött létre az aukció, adjak akkor negatívat???!!! Egyébként írtam, hogy az én hibám volt, nem tudom mit kell hőbörögni, a terméket kellett volna feltüntetni, hogy nem eredeti, hanem McDonald's-os!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pontos, megbízható, mindenkinek csak ajánlani tudom !++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SIKERES,POZITÍV++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,kedves partner,ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Shoesshop_a (4514) (Eladó)
Pozitív
2010.03.23. 16:54:10
164106641
Kedves, megbízható partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
