LÁMA (194) 99.49% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 195 | 201 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 203 | 209 adásvétel |
| Az eladóként kapott 20 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Villámgyors átutalás, kedves, barátságos, megbízható. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzletfél, gyors lebonyorítás, pontos fizetés... Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.123602.Kappy (297) (Eladó)
Pozitív
2005.03.07. 11:25:10
1597099
A Posta szerint a címzett nem kereste a csomagot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Meg vagyok elégedve a vevővel!!! Gyorsan pontosan jelentkezett az áruért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő Budapestről személyesen jött le az áruért vidékre a leütést követően. Ez suzámora igen pozitív volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiválló partner. Az én hibámból nem volt sikeres az üzletünk. Nagyon korrekt és segítőkész! Biztosan meg fogsz vele Te is egyezni! Bátran üzletelj vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, becsületes Partner! Másoknak is ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet lezajlot nem zavaró késéssel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok,korrekt, megbizható partner,szivesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.