JamesBand_a (1329) 94.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1415 | 1899 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 115 | 126 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 86 | 91 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1616 | 2116 adásvétel |
| Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az üzlet létrejött. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet létrejött. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vatera rendszer figyelmeztető üzenete alapján nem utaltam át a termék árát !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1330626.zsiguli00 (726) (Vevő)
Pozitív
2010.09.24. 23:00:11
177636173
Korrekt vaterás.Nagyon bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm. Minden rendben. De a többi vevő, aki nem tud olvasni, az legalább lehetne türelmesebb. Az eladónak több mint 1000 POZITÍV értékelése van. Le van írva értelmesen hogy utalsz, küldöd a címed, küldi a terméket. KÜLFÖLDRŐL ami nem 1-2 nap. Mielőtt dobálóztok a negatív értékelésekkel, vegyétek fel a másikkal a kapcsolatot és ne várjatok 2 percen belül választ. Ha pedig rizikós hogy eltűnik egy nemzetközi postacsomag, akkor mástól kell megvenni drágábban. Üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pöpec a cucc. Nem volt baj.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, Pontos korrekt vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, Pontos korrekt vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbizható, korrekt vaterás! Ajánlva!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A komunikácio nehéz de az áru megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, én is kaptam automata e-mailt, de sikerült elérni az eladót, visszaírt, válaszolt a kérdéseimre. Ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CSalóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment csak ajánlani tudom. Pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék tulajdonosa azt állította hogy a terméket feladta postán.Azomban a termék nemérkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.218086.alaszloa (543) (Vevő)
Pozitív
2010.09.23. 18:27:23
180169465
Megkaptam köszönöm, minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korekt megbizhato partner ajálom mindenkinek +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm!Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Koszonom a termekeket. Javaslom meg komolyabban felhivni a figyelmet a szallitasi feltetelekre, hataridokre, de ha az embernek nem sos kell valami akkor batran ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Monika067_a (239) (Vevő)
Semleges
2010.09.21. 21:51:53
179907316
A tranzakció nem jött létre mert az eladó nem vette fel velem a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Igaz nem azt a terméket küldte amit megvettem tőle, de a lényege ugyan az és tudom használni mivel tökéletesen működik. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a termék megérkezet 6-8 nap után, igy beszéltük meg email-be, de sajnos nem volt jó a tipus, ezért megbeszélés alapján visszaküldöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kifizetett CPU-t nem kaptam meg levelemre nem válaszol becsapot tolvaj partner mindenki vigyázzon mert csaló szélhámos ne fizessetek !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mokersanyesz (121) (Vevő)
Pozitív
2010.09.20. 20:26:06
179836374
Én már sokat rendeltem Tőle. Korrekt megbízható partner. Rendben megjött minden és minden tökéletesen működött. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit későn de rendben megérkezett, és tökéletesen működik is! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bár nekem sem válaszolt csak automata emaillel de megkaptam az árut kifizetés után
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tudom mi a gond de +++, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Próbáltam többször felvenni a kapcsolatot az eladóval,de még csak válaszra sem méltatott!Így hát mástól vettem meg azt amire szükségem volt!Úgy tűnik,neki mindegy,hogy elad vagy sem.Még jó, hogy nem küldtem előre a pénzt,lehet,hogy nem is kaptam volna semmit!!Mindenkinek tanácsolom,hogy a saját érdekében,óvatos legyen az eladóval!!Sok negatív véleményt olvastam az adásvételeiről.Én megúsztam a bukást,ezért semleges a véleményezésem,és nem negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt vaterás!! A tévhiedelmekkel ellentétben megérkezik a csomag, de mivel Lengyelországból küld kicsit később érkezik, de nagyon korrekt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, Korekt vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett, kissé nehézkes kommunikáció után.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett egy bizonyos áru de nem az amit rendeltem, nem megbízható és nem jelentkezik, most itt van a nyakamon egy olyan kulcs amit nem tudok használni. Tragikus és egyáltalán nem megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senkinek sem ajánlom akinek kedves a pénze három nap múlva elutaltam a pénzt,ennek már 28 napja és még semmi állandó automata üzenetek jönnek,hogy 24-48 órán belül válaszol.A pénzt költse gyógyszerre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Se negatív se pozitiv...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy SZEMÉTLÁDA,elutaltam a pénzt azóta se egy e-mail,se a telefont fel nem veszi,az árut meg azóta is várom.SENKINEK sem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.törölt tag
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, 1 hét alatt megérkezett a rendelt termék Lengyelországból.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó eladó. Pontos és segítőkész volt! Ajánlani tudom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1215062.sylvipolyak (113) (Vevő)
Pozitív
2010.09.17. 19:34:21
178533932
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1215062.sylvipolyak (113) (Vevő)
Pozitív
2010.09.17. 19:31:43
180821289
Köszönöm, minden oké!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1215062.sylvipolyak (113) (Vevő)
Pozitív
2010.09.17. 19:30:40
180821290
Minden rendben, jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1215062.sylvipolyak (113) (Vevő)
Pozitív
2010.09.17. 19:30:00
180821292
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1215062.sylvipolyak (113) (Vevő)
Pozitív
2010.09.17. 19:29:31
180613277
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1215062.sylvipolyak (113) (Vevő)
Pozitív
2010.09.17. 19:28:55
180821291
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.