JamesBand_a (1329) 94.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1415 | 1899 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 115 | 126 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 86 | 91 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1616 | 2116 adásvétel |
| Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a leírtak szerint zajlott, a termék kifogástalan! POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, csak a távolság miatt kicsit lassú
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, a távolság miatt kicsit lassabb
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ugyan sokára de az árú megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikáció hiányában nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Jó termékek, kicsit lassú postázás. Elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg vagyok elégedve, nem volt semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg vagyok elégedve, nem volt semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt nem volt semmi gond, meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos elakadt a dolog valahol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másfél hónap levelezgetés utánn semm kaptam meg a kifizetett terméket. hanyag, megbizhatattlan ember senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg vagyok elégedve, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy kicsit csúszott a postázásban, de végül sikeresen megérkezett az árú, és tökéletesen üzemel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit késve, de megkaptam. Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az átutalást követően lassan küldi el a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru időben megérkezett. Korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
schusztersoft (15) (Vevő)
Pozitív
2010.09.13. 06:59:42
173282309
minden oké volt ,már nem ez az első vásárlásom tőle.köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom, minden rendebn ment. Maximálisan pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Csak ajánlani tusom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10 nap alatt megérkezett a termék ,minden rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10 nap alatt megérkezett a termék ,bár a 400mhz helyett 333mhz jött ,amúgy renben van minden köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt üzleti partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt üzleti partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt üzleti partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt üzleti partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Időben voltak csúszások de megjött a termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy hét után sem jelentkezett, csak az automata válaszüzenetét kaptam meg (tehát az én levelem odaért), a megadott külföldi telefonszámot pedig anyagi okokból nem próbáltam hívni. Részemről már nem aktuális a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben megérkezett ! korrekt partner!!!! üdv. zsolt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Okés volt minden! Köszönöm az eladást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Profi eladó!Ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.félig medig meg voltam vele elégedve
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon nehezen ,jött létre az adás vétel ,okulásul biztos körül tekintőbb leszek. san125
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Precíz ,pontos . Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott, elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható pontos partner,ajánlom mindenkinek, köszi a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gusztibatyad (82) (Vevő)
Pozitív
2010.09.10. 13:57:37
179404669
MEgjött. OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A proci megérkezett. Hibátlanul működik. Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit lassú volt az ügyintézés de a termék megérkezett. Igy mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.