JamesBand_a (1329) 94.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1415 | 1899 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 115 | 126 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 86 | 91 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1616 | 2116 adásvétel |
| Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok csak ajánlani tudom. kicsit várni kell a postára-2-3-hét.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, minden rendbe volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek korrekt partner.Köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt eladó! A termék elkeveredett valahol félúton. Annak ellenére, hogy nem az ő hibája visszakaptam a vételárat postaköltségestől. Ilyen eladóval még nem találkoztam, nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben megérkezett (1 hét alatt ideért Lengyelországból!), a megfelelő csomagolásban, de a csupasz processzormag (mint szokott lenni) le van sarkazva. A csomagolásnál azért lehetett volna körültekintőbb, mert több láb is el volt hajolva (ezt sikerült a lábak letörése nélkül helyrehoznom). Minimális a sérülés (lesarkazás), és ennek ellenére rendben működik is. Komolyabb tesztelésnek még nem volt alkalmam alávetni, remélem, hogy a jövőben sem jelent majd problémát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott.köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.634099.Slapecc (66) (Vevő)
Negatív
2010.09.07. 21:36:39
179903223
2010.09.01-én leütöttük a terméket, és írtam neki e-malit, hogy milyen bankszámlaszámra és milyen tlajdonos névre utaljak, erre kaptam tőle egy autómatikus levelet, hogy 12-24 órán belül válaszol, ez nem történt meg a mai napig sem. A levélre azárt volt szükség mert elég sok a negatív vélemény és egy hirdetésben megadott bankszámlaszámra nem fogok utalni főleg ha külföldi az illető. Sajnálom James Band reméltem hogy nem így alakul.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt!ajánlom mindenkinek!***
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a termék nem lett jó, de JamesBand hozzáállása mindenképp pozitív. Segítőkész, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elálltam a vásárlási szándékomtól, mert a személyes kapcsolatfelvétel nem jött össze valami gyorsan. Lehet hogy nem is lett volna rá szükség mert pontosan megjöttek a szükséges információk automatikus üzenetben, de biztosra akartam menni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, tisztességes, figyelmes eladó, mindenkinek jó szívvel ajánlom. Még a posta ördöge sem tudta meggátolni az adásvételt. :) Köszönöm a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen súlyos probléma átutaltam az összeget amit kért de velem nem vette fel a kapcsolatot. Így nem tekintem jó eladónak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható vaterás,ajánlom mindenkinek +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás. Ajánlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1412164.lecso33 (147) (Vevő)
Pozitív
2010.09.05. 13:52:44
179035992
A törzxvasarloja leszek!!!csak töle vasarolok--ha tudok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1215062.sylvipolyak (113) (Vevő)
Pozitív
2010.09.05. 13:02:24
178434371
Rendben ment minden folyamatos vásárlója leszek nagyobb tételekben is!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt üzletember ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt gyors megbízható csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vaterás mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
640165.suszti73 (14) (Vevő)
Pozitív
2010.09.04. 05:36:07
178533842
Rendben ment minden. Egy hét alatt ide ért az áru, Lengyelországból.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.disinfection (11) (Vevő)
Pozitív
2010.09.04. 01:26:57
178827805
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8786517.hifigyujto (552) (Vevő)
Pozitív
2010.09.04. 00:11:33
177572982
korrekt partner!! ajánlom!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit aggódtam, mert lassú volt a posta, de minden nagyon rendben volt. Közben levelet is váltottunk. Köszönöm. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az árú kifogástalan!! Mindenkinek bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.732776.RuSYNet (301) (Vevő)
Pozitív
2010.09.02. 20:11:14
178183307
Minden ok volt korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt Partner! Ezért, csakis ajánlani tudom,minden OK ! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem hozzávaló bizonytalan voltam ebben kérdeztem is töle eladó sajnos nem ért hozzá.Idömet nem szeretném vesztegetni még se jó de abban pozitiv hogy visszavásárolna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben ment, mint mindig. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok , csak rettentően lassú
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok , csak rettentően lassú
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzleti partner.Csak ajánlani tudom! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szállítás kicsit lassú, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.