JamesBand_a (1329) 94.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1415 | 1899 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 115 | 126 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 86 | 91 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1616 | 2116 adásvétel |
| Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1412164.lecso33 (147) (Vevő)
Pozitív
2010.08.31. 22:03:40
179035454
A kedvenc eladom!Mindig tuti cuccot küld!Megbizhato-becsületes!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1412164.lecso33 (147) (Vevő)
Pozitív
2010.08.31. 21:53:01
178079459
Ez a JamesBand -igati szupercsavo!Nagyonb jok a cuccai!Es most ahozkepest hamar jöttek a cuccok!Ugynezki törzyvasarlo leszek!Ajanlom nektek is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nálam minden rendben működött, ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kommunikáció kicsit lassú, más gondom nem akadt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1053889.Penyasko_v (3) (Vevő)
Pozitív
2010.08.31. 12:02:20
167200834
Sajnálatos módon a posta hibájából a terméket nem kaptam meg, de az eladó becsületes és korrekt, a pénzt első kérésre visszautalta! Mindenkinek bátran ajánlom, csak pozitívan értékelhető! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Raczhenriett (13) (Vevő)
Semleges
2010.08.31. 10:19:39
177966508
Nem a megrendelt árut kaptam meg.Én a 128Mb-ost vettem de csak 64Mb-ost küldött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok (kicsit lassú az ügyintézés)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.352528.zsolesz23_v (27) (Vevő)
Pozitív
2010.08.31. 07:15:35
177580271
Minden rendben ment. Korrekt, megbízható, pontos. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, bár a borítékban a két modul közé nem ártott volna egy valami...!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan lezajlott. Az áru is hibátlan. Szívesen ajánlom az Üzletfelem bárkinek. Köszönöm. DGabus
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan lezajlott. Az áru is hibátlan. Szívesen ajánlom az Üzletfelem bárkinek. Köszönöm. DGabus
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7248567.atyka73 (123) (Vevő)
Pozitív
2010.08.30. 21:16:17
178614664
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bertarobert73 (255) (Vevő)
Pozitív
2010.08.30. 20:54:58
178495139
Másodszor is nagyon rendes korrekt eladó.csak ajánlani tudom!Sok sikert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK.. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, a megbeszéltek szerint ment! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel sikeresen lezajlott, bár külföldről érkezett az árú, gyorsabb volt mint sokszor belföldről. 3 nap alatt itt volt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak a postázási idő a megszokott háromszorosa. De ez érthető, hiszen Lengyelországból jön. Aki itt licitál, az vegye figyelembe és az első hét után ne adjon rögtön negatívot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt! Ajánlom másoknak!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden korrekt volt! A postánál türelmesnek kell lenni, pár nappal késöbb érkezik a küldemény. Ajánlom partnerként!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsit lassan de minden rendben történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az árú kifogástalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A LAN csatlakozó sérült volt, telefonon nem lehetett elérni az eladót, nagyon jó szándékkal is csak semleges!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a mai napon megérkezett a termék, tökéletesen működik, köszönöm szépen... 1,5 hét alatt ért ide, de ezt természetesen be tudjuk a távolságnak, mivel Lengyelországból érkezett... minden esetre pontos, és korrekt eladó...csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet minden probléma nélkül zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben !!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erdoszoltan256 (0) (Vevő)
Pozitív
2010.08.27. 11:46:27
178034044
1 hétig semmi válasz nem volt, de a termék megérkezett és műlködik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.brutoczki_a (259) (Vevő)
Pozitív
2010.08.26. 07:25:53
176397702
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció egyéb okokból hiúsult meg. Amúgy a hozzáállással minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon jó eladó!!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rajtunk kívülálló okok miatt az üzlet nem jött létre......ettől függetlenül korrekt vaterás.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben és gyorsan lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Diamond2000 (596) (Vevő)
Pozitív
2010.08.25. 11:19:25
173493509
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Diamond2000 (596) (Vevő)
Pozitív
2010.08.25. 11:19:25
173322078
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Diamond2000 (596) (Vevő)
Pozitív
2010.08.25. 11:19:25
173004396
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
véletlen vásárlás.bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.véletlen vásárlás.bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.véletlen vásárlás.bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.véletlen vásárlás.bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.