sianzo (74) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
lackorucko (41) (Eladó)
Pozitív
2010.08.09. 18:36:18
1151022365
Nagyon kedves-aranyos,megbízható vevő,mindenkinek szivesen ajánlom,nézz be máskor is!Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható Teszveszes, csakis ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekvilagkft (8149) (Eladó)
Pozitív
2010.07.08. 11:25:34
1092423897
Megbízható, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jatekvilagkft (8149) (Eladó)
Pozitív
2010.07.08. 11:24:58
1092278560
Megbízható, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.karintje79 (347) (Eladó)
Pozitív
2010.06.29. 15:11:51
1079608690
Nagyon szuper teszveszes, gyors, kedves, begbízható. Csak ajánlani tudom. Sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.karintje79 (347) (Eladó)
Pozitív
2010.06.29. 15:11:50
1061188750
Nagyon szuper teszveszes, gyors, kedves, begbízható. Csak ajánlani tudom. Sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, együttműködő partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amina0519 (1350) (Eladó)
Pozitív
2010.05.23. 08:09:22
1017656014
Minden rendben volt!Korrekt,megbízható teszveszes!!Bátran ajánlom!!Köszönöm!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hariorsolya (614) (Eladó)
Pozitív
2010.05.04. 21:28:10
1012620155
Nagyon kedves, megbízható vevő, köszönöm a vásárlást! A csomag ma reggel elment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dorothy_2006 (1392) (Eladó)
Pozitív
2010.04.16. 20:15:36
983168315
:):):)Köszönöm a vásárlást.Minden a legnagyobb rendben ment.:(:(:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, megbízható, kapcsolattartó vevő! Köszönöm a vásárlást! Csakis +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Magbízható,gyors vásárló ajánlom mindenkinek a vele való üzletelést!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kriszta0929 (385) (Eladó)
Pozitív
2010.01.30. 21:07:46
832224670
Minden rendben zajlott! Köszönöm! Csak ajánlani tudom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner minden ok !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barnakati_t (653) (Eladó)
Pozitív
2009.12.21. 11:28:29
835232136
Minden rendben ment,gyors,korrekt,kedves vevő.Mindenkinek ajánlom.jó egészséget+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barnakati_t (653) (Eladó)
Pozitív
2009.12.21. 11:28:13
835235338
Minden rendben ment,gyors,korrekt,kedves vevő.Mindenkinek ajánlom.jó egészséget+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.domibaba11 (261) (Eladó)
Pozitív
2009.12.03. 19:25:21
834932593
Megbízható,vevő.Szívből ajánlom mindenkinek.Postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lacus19750 (875) (Eladó)
Pozitív
2009.11.20. 15:05:36
754741860
Gyors,pontos,megbízható,kedves vásárló!Csak ajánlani tudom!Sok-sok+++++Remélem még találkozunk!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves vevő, gond nélküli "tranzakció". Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást. Gyors, megbízható +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molzsuzsa (3344) (Eladó)
Pozitív
2009.06.10. 14:45:44
649789131
Gyors, jó kapcsolattartó vevő, jó szívvel ajánlom. Ma feladtam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vásárló! Csak ajánlani tudom! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors és korrekt partner. Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben, gyors vevő, szívesen ajánlom mindenkinek. ma feladom a csomagot +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jelmezildi (600) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 13:49:53
527854817
Gyorsan és korrekten zajlott az adás-vétel. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves és korrekt partner. Minden a legnagyobb rendben zajlott. Másoknak is szívből ajánlom. Remélem még találkozunk. Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Halacska72 (381) (Eladó)
Pozitív
2009.02.17. 08:53:24
546480862
Köszönöm a vásárlást, indul ma a csomagod!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást,Megbizható vevő ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,Megbizható vevő ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,Megbizható vevő ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6651303.mayita_petro (98) (Eladó)
Pozitív
2009.01.31. 16:07:52
532650079
Megbízható, kedves. Ajánlom mindenkinek!!! ++++ Maximálisan pozitív! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szancsilla_t (91) (Eladó)
Pozitív
2009.01.30. 16:21:48
521637133
Nagyon kedves, gyors vásárló. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borsiorsi1 (845) (Eladó)
Pozitív
2009.01.22. 17:05:57
522194114
Minden a megbeszéltek szerint.Mindenkinek szívesen ajánlom.Úton van a portéka.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vidamvackor (126) (Eladó)
Pozitív
2008.12.19. 09:17:53
490565630
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. A csomagot tegnap előtt postára adtam, remélem odaért. Ajánlom! Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vidamvackor (126) (Eladó)
Pozitív
2008.12.19. 09:17:03
490313992
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. A csomagot tegnap előtt postára adtam, remélem odaért. Ajánlom! Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható vevő.Szivesen látnám ujra az aukciómon. Köszönöm a vásárlást. Holnap postázom a csomagod. Üdv. Jutka
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.luczanekm (1000) (Eladó)
Pozitív
2008.12.06. 21:25:23
492360762
Kedves, gyors vevő! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, megértő vásárló. Mindenkinek ilyet kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható vásárló, meleg szívvel ajánlom mindenkinek. Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő kommunikatív, minden rendben ment, csak ajánlani tudom! A csomit ma adtam fel! részemről sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, mebízható vásárló, mindenkienk ajánlom. Köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos vásárló, minden a legnagyobb rendben történt. Ajánlom őt. Köszönöm a vásárlást++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos vásárló, minden a legnagyobb rendben történt. Ajánlom őt. Köszönöm a vásárlást++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baba12-2008 (955) (Eladó)
Pozitív
2008.09.26. 09:30:49
438550486
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baba12-2008 (955) (Eladó)
Pozitív
2008.09.26. 09:30:49
437211730
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szancsilla_t (91) (Eladó)
Pozitív
2008.09.23. 07:06:41
437187726
Megbízható, kedves vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsuzsa1191 (477) (Eladó)
Pozitív
2008.09.04. 12:39:44
419031537
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom mindenkinek a kedves vevőt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.