hafratimi (109) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 109 | 175 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 110 | 176 adásvétel |
| Az eladóként kapott 60 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, megbízható eladó! Kifogástalan terméket kaptam, csak ajánlani tudom őt mindenkinek! Sok hasonló sikeres üzletet kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos megbízható vevő. Csak ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
denissza001 (211) (Vevő)
Pozitív
2010.12.11. 09:35:08
1351850434
Minden rendben ment,megbízható,kedves és gyors eladó,mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsateszvesz (250) (Eladó)
Pozitív
2010.12.10. 18:17:01
1336434525
Megbízható, korrekt vásárló. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsateszvesz (250) (Eladó)
Pozitív
2010.12.10. 18:16:10
1336434482
Megbízható, korrekt vásárló. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon aranyos, rugalmas eladó! A gyermeke egy TÜNDÉR! Millió puszi és ölelés neki! Csakis ajánlani tudom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7651207.hengabliz (401) (Vevő)
Pozitív
2010.12.03. 16:20:22
1324653339
Megbízható, kedves, szimpatikus eladó!Mindenkinek szívből ajánálom!Örültem a személyes találkozásnak, nagyon köszönöm!Maximálisan pozitív!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó, pontos, gyors vevő. Csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, jó kapcsolattartó! Maximálisan pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos eladó. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Jó volt vele üzletelni, csak ajánlani tudom. Remélem még találkozunk:)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, pontos eladó. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Jó volt vele üzletelni, csak ajánlani tudom. Remélem még találkozunk:)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, pontos eladó. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Jó volt vele üzletelni, csak ajánlani tudom. Remélem még találkozunk:)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, pontos eladó. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Jó volt vele üzletelni, csak ajánlani tudom. Remélem még találkozunk:)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandra555 (545) (Vevő)
Pozitív
2010.07.23. 13:06:14
1055570596
Maximálisan elégedett vagyok, csak ajánlani tudom mindenkinek, sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szandra555 (545) (Vevő)
Pozitív
2010.07.23. 13:05:38
1055570575
Maximálisan elégedett vagyok, csak ajánlani tudom mindenkinek, sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mint mindig, most is minden rendben ment. Az eladó nagyon előzékeny volt, a nadrág a leírásnak megfelelő állapotban van. Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andulmokus_t (155) (Vevő)
Pozitív
2010.07.17. 09:32:23
1055222508
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, köszönöm a szép papucsot! szívből ajánlom mindenkinek!!!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
micsinai-88_t (126) (Vevő)
Pozitív
2010.06.26. 19:48:18
1067807339
Korrekt!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.micsinai-88_t (126) (Vevő)
Pozitív
2010.06.26. 19:48:18
1055221571
Korrekt!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.micsinai-88_t (126) (Vevő)
Pozitív
2010.06.26. 19:48:18
1055570657
Korrekt!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.micsinai-88_t (126) (Vevő)
Pozitív
2010.06.26. 19:48:17
1055220855
Korrekt!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos, kommunikatív vevő, jó szívvel ajánlom mindenkinek!!! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mint mindig most is meg vagyok elégedve. :) Szívesen ajánlom Timi termékeit mindenki figyelmébe.Sok-sok +++++++++++++++++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,korrekt partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, a termék másnap megérkezett, hiánytalan és kifogástalan állapotban, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Szép termék Köszi! Remélem még talizunk:)!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15464303.Vikibabe (109) (Vevő)
Pozitív
2010.06.19. 10:46:17
1061378880
Minden rendben, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben megérkezett, köszönöm szépen! Segítőkész, megbízható eladó! Ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
icukamagacuki (306) (Vevő)
Pozitív
2010.06.16. 09:41:44
1055570619
Nagyon kedves, megbízható partner. Köszönöm és csakis ++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa pozitívm kedves gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus partner! Minden rendben zajlott. Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus partner! Minden rendben zajlott. Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus partner! Minden rendben zajlott. Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus partner. Minden rendben volt. Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, rugalmas partner, köszönöm a vásárlást :) Sok-sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, rugalmas partner, köszönöm a vásárlást :) Sok-sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors és kedves eladó!Másoknak is csak ajánlani tudom!++++++++++ Én már mint törzs vásárló:)!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors és kedves eladó!Másoknak is csak ajánlani tudom!++++++++++ Én már mint törzs vásárló:)!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors és kedves eladó!Másoknak is csak ajánlani tudom!++++++++++ Én már mint törzs vásárló:)!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors és kedves eladó!Másoknak is csak ajánlani tudom!++++++++++ Én már mint törzs vásárló:)!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors és kedves eladó!Másoknak is csak ajánlani tudom!++++++++++ Én már mint törzs vásárló:)!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendes.megbizható.kapcsolattartó csakis pozitiv,ajálom mindemkinek!!!!!!!!! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon rendes,korrekt,segitökész.ajálom mindenkinek ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
micsinai-88_t (126) (Vevő)
Pozitív
2010.05.06. 09:01:06
998989579
Korrekt!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
micsinai-88_t (126) (Vevő)
Pozitív
2010.05.06. 09:01:06
995892744
Korrekt!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
micsinai-88_t (126) (Vevő)
Pozitív
2010.05.06. 09:01:06
998990704
Korrekt!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
