Feri06 (58) 98.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben zajlott, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment. Profi vásárló. Ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zellercomp (730) (Eladó)
Pozitív
2010.07.30. 10:26:06
174599868
Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható korekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közös megegyezés alapján nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1064028.himark2 (282) (Eladó)
Pozitív
2009.08.22. 18:58:31
150357485
Minden rendben tortent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó egy igazi paraszt. A testvérem jelentkezését meg se várta, miután én beteg lettem, pedig emailt is küldött neki a párom. Biztosan nem is fagyálló amit el akart adni... Kicsinyes és egyszerű dolog volt ez, Feri06. Ekkora összegen szegényedj el, kivánom Neked!
Másik fél: Már megbocsáss de te 1 igazi bunkó vagy. szerinted meddig kellene még várnom 1 hónap után? Az e-mail annyi volt, hogy küldjem el a telszámom, és majd visszahívtok. Elküldtem és semmi. Utána újra írtam megint semmi. A következő levelet már úgy küldtem, hogy a másolatát elküldtem a Vaterának is. A minősítést pedig még ezután is kb. 1 héttel utána készítettem. Azt pedig a többi vaterás érdekében tettem, hogy lehessen tudni kivel állnak szemben. A minősítés egyébként éppen ezt a célt szolgálja. Szerintem pedig te eleve problémás pali lehetsz ha félremagyarázod, az összegbe kapaszkodva. Az pedig, hogy valaki megbízhatatlan, nem azon múlik hogy 7000 forintról van-e szó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
179797.SuzukiAlkatreszek (1047) (Eladó)
Pozitív
2008.12.18. 18:54:33
110694396
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
153723.milu_a (89) (Vevő)
Pozitív
2008.12.05. 16:28:42
109064132
Sajnos nem felelt meg a készülék, nem voltam elég tájékozott a működést illetően, elnézést kérek. egyébként szimpatikus, korrekt partner, köszönöm a megértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
32209.tbugar (62) (Vevő)
Pozitív
2008.11.11. 22:54:44
104050061
Minden rendben zajlott. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott le. A partner körültekintően járt el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható partner.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors tranzakció egy kitűnő partnerrel! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
