diorsport (523) 99.25%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 527 | 666 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 541 | 684 adásvétel |
| Az eladóként kapott 319 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
rapalieva86 (11) (Vevő)
Pozitív
2020.11.20. 08:00:06
2972279576
Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos,lebonyolítás! Mindenkinek csak ajánlani tudom! POZITÍV!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen, minden a megbeszéltek szerint történt. Gyors és pontos eladó! Ajánlom minden kedves Vaterásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztinka10_v (26) (Vevő)
Pozitív
2020.10.25. 16:48:51
2963305169
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GigAntikkepregeny (2050) (Eladó)
Pozitív
2020.10.22. 11:08:14
2945165519
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Devilpillango (173) (Vevő)
Pozitív
2020.10.21. 08:54:18
2962660040
Aranyosak a ruhák, az overál pont jó, már használjuk is. Ajánlom az eladót másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó,csak ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut, még ma nem vettem át, de az eladó nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors, megbizható. köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönőm Korrekt megbízható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, jó kommunikáció, gyors postázás! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vajjonkrisztina (10) (Vevő)
Pozitív
2020.09.21. 12:43:32
2951947439
Minden rendben volt, nagyon kedves, szimpatikus eladó! Másoknak is ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, nagyon kedves, szimpatikus eladó! Másoknak is ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon kedves, szimpatikus eladó! Másoknak is ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon kedves, szimpatikus eladó! Másoknak is ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon kedves, szimpatikus eladó! Másoknak is ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon kedves, szimpatikus eladó! Másoknak is ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ropiandrea83 (46) (Eladó)
Pozitív
2020.09.05. 19:12:36
2949562904
Gyors és korrekt vásárló. Minden rendben volt. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper kedves és segítőkész eladó, hibátlan termék, csakis ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GigAntikkepregeny (2050) (Eladó)
Pozitív
2020.09.02. 10:03:52
2929889747
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hirdetésben feltüntetett postaköltségnél az eladó többet kért. Paypal fizetésnél utólag jelezte, hogy utaljam részére a paypal által felszámolt plusz tranzakciós díjat is. Amikor ezt az eljárást kifogásoltam, az eladó úgy érezte, reklamációm alaptalan. Végül épító jellegű kritika (hirdetés karbantartása, paypalnál előre jelezze a tranzakciós díjat) mellett felajánlottam, elutalom a plusz díjat, de az eladó személyemet sértegetve önkényesen sztornózta az adás-vételt, az összeget visszautalta.
Másik fél: Idióta. Miből gondolod hogy ha utalsz egy termékért amit megvásároltál akkor az eladó fogja viselni az utalás költségeit? Szabott árakon küldök mindent, meg lehet nézni az aktuális díjszabást a posta.hu-n. Ez tök normális dolog, de csak te hiszed úgy hogy minden úgy lesz ahogy majd te gondolod... otthon lehet, de itt nem, az biztos! Ahelyett, hogy bocsánatot kértél volna, jött a nagyképű duma, idézek: "A vásárlást Vaterán a tényeknek megfelelően és objektíven fogom értékelni a termék kézhezvételét kovetoen." Aha, persze. (anyád) Nagyképűsködj otthon, te buta liba. Ahogy a levelezésünkben is írtam kíméld meg magad a legközelebbi pofáraesésedtől: kevesebb okoskodás, még több alázat! Viszlát!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetésben feltüntetett postaköltségnél az eladó többet kért. Paypal fizetésnél utólag jelezte, hogy utaljam részére a paypal által felszámolt plusz tranzakciós díjat is. Amikor ezt az eljárást kifogásoltam, az eladó úgy érezte, reklamációm alaptalan. Végül épító jellegű kritika (hirdetés karbantartása, paypalnál előre jelezze a tranzakciós díjat) mellett felajánlottam, elutalom a plusz díjat, de az eladó személyemet sértegetve önkényesen sztornózta az adás-vételt, az összeget visszautalta.
Másik fél: Idióta. Miből gondolod hogy ha utalsz egy termékért amit megvásároltál akkor az eladó fogja viselni az utalás költségeit? Szabott árakon küldök mindent, meg lehet nézni az aktuális díjszabást a posta.hu-n. Ez tök normális dolog, de csak te hiszed úgy hogy minden úgy lesz ahogy majd te gondolod... otthon lehet, de itt nem, az biztos! Ahelyett, hogy bocsánatot kértél volna, jött a nagyképű duma, idézek: "A vásárlást Vaterán a tényeknek megfelelően és objektíven fogom értékelni a termék kézhezvételét kovetoen." Aha, persze. (anyád) Nagyképűsködj otthon, te buta liba. Ahogy a levelezésünkben is írtam kíméld meg magad a legközelebbi pofáraesésedtől: kevesebb okoskodás, még több alázat! Viszlát!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetésben feltüntetett postaköltségnél az eladó többet kért. Paypal fizetésnél utólag jelezte, hogy utaljam részére a paypal által felszámolt plusz tranzakciós díjat is. Amikor ezt az eljárást kifogásoltam, az eladó úgy érezte, reklamációm alaptalan. Végül épító jellegű kritika (hirdetés karbantartása, paypalnál előre jelezze a tranzakciós díjat) mellett felajánlottam, elutalom a plusz díjat, de az eladó személyemet sértegetve önkényesen sztornózta az adás-vételt, az összeget visszautalta.
Másik fél: Idióta. Miből gondolod hogy ha utalsz egy termékért amit megvásároltál akkor az eladó fogja viselni az utalás költségeit? Szabott árakon küldök mindent, meg lehet nézni az aktuális díjszabást a posta.hu-n. Ez tök normális dolog, de csak te hiszed úgy hogy minden úgy lesz ahogy majd te gondolod... otthon lehet, de itt nem, az biztos! Ahelyett, hogy bocsánatot kértél volna, jött a nagyképű duma, idézek: "A vásárlást Vaterán a tényeknek megfelelően és objektíven fogom értékelni a termék kézhezvételét kovetoen." Aha, persze. (anyád) Nagyképűsködj otthon, te buta liba. Ahogy a levelezésünkben is írtam kíméld meg magad a legközelebbi pofáraesésedtől: kevesebb okoskodás, még több alázat! Viszlát!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyors megbízható eladó. Másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner. Ajánlom és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner. Ajánlom és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csekefranciska (2311) (Vevő)
Pozitív
2020.07.10. 12:27:19
2928880772
GYORS, KORREKT PARTNER, BÁTRAN AJÁNLOM MÁSOKNAK IS. KÖSZÖNÖM, SZÉPEK A RUHÁK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csekefranciska (2311) (Vevő)
Pozitív
2020.07.10. 12:26:45
2928946025
GYORS, KORREKT PARTNER, BÁTRAN AJÁNLOM MÁSOKNAK IS. KÖSZÖNÖM, SZÉPEK A RUHÁK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük szépen, szuper vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló partner. Csak ajánlani tudom. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:36712413 (2) (Vevő)
Pozitív
2020.06.01. 18:12:01
2912136842
A termék olyan volt, mint a fotókon, a kommunikáció gördülékenyen zajlott, és a csomag profin csomagolva, sérülésmentesen érkezett. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ivanicsbelane (142) (Eladó)
Pozitív
2020.05.25. 16:19:11
2914975637
Minden rendben ment.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,korrekt vaterás.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szindbad80 (227) (Vevő)
Pozitív
2020.05.03. 12:53:23
2880331049
Minden a megbeszéltek szerint ment, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Korrekt, gyors eladó, ajánlom mindenkink!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.