Erikwrc (102) 96.36% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 106 | 123 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 116 | 133 adásvétel |
| Az eladóként kapott 20 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást ! Minden a megbeszéltek szerint problémamentesen . Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zloty79_a (178) (Vevő)
Semleges
2011.10.02. 14:49:31
1470386888
Korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel rendben lezajlott. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roller100 (180) (Eladó)
Pozitív
2011.07.07. 11:30:04
1457163310
minden ok, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Korrekt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hondansr125rr_a (115) (Vevő)
Pozitív
2011.05.21. 20:30:20
1457234024
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Gyorsan, rugalmasan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,ajánlom.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom az úriembert minden vásárlónak,megbizható,gyors,pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismételten nagyon örülök, hogy a Vaterán vásároltam.A vásárolt termék teljesen megfelelt a leírtaknak, nagyon elégedett vagyok vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem erre a naptárra gondoltam,így nem vettem át elnézést kértem az eladótól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,megbízható mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon,rendes,gyors partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mormota67 (2248) (Eladó)
Pozitív
2011.03.07. 08:49:59
1441677648
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gjonrambo (869) (Eladó)
Pozitív
2011.03.03. 09:36:03
1445607762
Megbízható partner, csak ajánlani tudom! Remélem tetszeni fog a termék és találkozunk még máskor is ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott le a vásár.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper rugalmas és szimpatikus partner! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
holczbauer (389) (Eladó)
Semleges
2011.01.21. 15:05:16
1436592847
több megkeresés volt oda vissza az árú ellenértékét nem utalta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bodzalekvar (48) (Vevő)
Pozitív
2010.12.23. 00:22:08
1354037967
Kedves, gyors, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Udvarias, segítőkész, pontos és gyors! Bátran ajánlom! Csakis +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
személyes átvét ,de a terméket nem vásároltam meg mert nem felelt meg nekem ,ezt elözöleg egyeztettük ,és visszakerült ujra ide az áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó mindenkinek ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4786425.ouedmelon (1622) (Vevő)
Pozitív
2010.06.23. 12:22:13
1077460683
Korrekt,megbízható partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fistvan945 (582) (Vevő)
Pozitív
2010.05.26. 22:46:13
1048189053
Minden rendben a vásárolt áru gyorsan megérkezett, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom másoknak is ! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hamdlillah (230) (Eladó)
Negatív
2010.04.06. 18:09:42
931974654
Egy hónapot vártam arra, hogy egyáltalán jelentkezzen a vevő. Nem válaszolt egyetlen e-mailemre sem, a fizetési emlékeztetőre sem, szóval abszolút negligált.Legalább annyit írt volna, hogy nem kell a felső....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt vevő,csak is ajánlani tudom!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható Partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.soliver18 (1610) (Eladó)
Pozitív
2010.02.22. 19:21:51
894718883
Kedves,gyors és megbízható partner.Bátran ajánlom mindenkinek.POZITÍV+++++++++++++++++++ Visszavárlak:-)))++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,megbízható Vevő.Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, kedves partner.Öröm vele üzletelni.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner, minden a megbeszéltek szerint történt+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos korrekt, tündéri hölgy. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,segítőkész,megértő és türelmes eladó! Szívből ajánlom mindenkinek! Maximálisan ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Korrekt,megbízható TeszVesz-es partner!!!! Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, minden rendben ment, jó szívvel ajánlom mindenkinek. A csomagot feladtam, köszönöm a vásárlást.Természetesen+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, korrekt , patner,gyors átvétel.Köszönöm, ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, készséges partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves korrekt Partner +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt megbízható partner. Mindenkinek ajánlom! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos megbízható.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.domper27_t (9299) (Eladó)
Pozitív
2009.08.27. 19:02:58
715396915
Gyors megbízható vevő.Ajánlom mindenkinek+++++:-)Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lilyannlily (250) (Vevő)
Pozitív
2009.08.19. 16:45:45
691057133
Korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segitőkész partner.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12186814.Orion-O9 (2) (Vevő)
Pozitív
2009.07.23. 18:28:38
680618645
Korrekt eladó,másoknak is bátran ajánlhatom! Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.