fehercili (51) 98.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
995199.alfika131 (162) (Eladó)
Pozitív
2010.02.07. 14:18:42
162173731
Remek vaterás, megbízható, gyors, pontos.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
137464.reverendlovejoy (212) (Eladó)
Pozitív
2010.01.06. 10:48:25
157140636
Gyors, pontos, maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos vásárló. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos megbízható! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, maximálisan megbízható vásárló!!!!!A++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt,megbízható,jó kapcsolattartó Vaterás.Ajánlom másoknak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
divatfashion (311) (Eladó)
Semleges
2009.11.03. 22:59:16
155127710
Természetesen nem tudom átvállalni a többletköltséget, hiszen fel van tüntetve , hogy a postát a vásárló fizeti. Úgy gondolom ilyenért semleges értékelést adni, rosszindulatú dolog.Ajánlanám, hogy máskor jobban gondolja át az értékelését, mert így sok negatív "élményben " lesz része. Az adás-vétel ettől függetlenül rendben zajlott, de inkorrektnek és rosszindulatúnak tartom az értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves. Maximálisan és bátran ajánlom. Köszönöm szépen+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és rugalmas partner. Örülök hogy én adhatom az első értékelést! :-) Természetesen 1 hatalmas POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék megsérült és így nem tudtam átadni a vevőnek. A vevő abszolút korrekt és megértő volt, mindenkinek szívből ajánlom! +++++++
Másik fél: Így történt, a termék megsérült az eladó elállt az adás-vételtől. Egyébként kedves és korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
