pimpuska01_t (664) 99.26% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.almasi_2009 (902) (Vevő)
Pozitív
2009.09.23. 12:21:49
721381428
Megbízható eladó, szép ruhákkal, mindenkinek ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép árut kaptam! Köszönjük szépen! Az eladónak pedig csupa+++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlót ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, nagyon megbízható partner, szuper termékkel. Sok-sok ++++! Jószívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép a felső!Kifogástalan,és pont jó!Csak+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, szimpatikus partner. Jó szjvvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, szimpatikus partner. Jó szjvvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, szimpatikus partner. Jó szjvvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható eladó! Köszönöm a szép tunikát!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vickygarbera (201) (Vevő)
Pozitív
2009.09.17. 19:55:37
719617451
Kedves, korrekt teszveszes! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Áru kifogástalan,korrekt partner.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14462430.Disney-ruhak (44) (Vevő)
Pozitív
2009.09.17. 07:56:33
722682595
Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14462430.Disney-ruhak (44) (Vevő)
Pozitív
2009.09.17. 07:56:33
716213791
Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm a terméket, ájánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A póló nagyon jó! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsirigo2 (1685) (Vevő)
Pozitív
2009.09.15. 10:01:43
719610759
Megérkeztek a ruhák, köszönjük szépen!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kokenyszemu (445) (Vevő)
Pozitív
2009.09.13. 20:37:23
710065856
Rugalmas, megértő, korrekt eladó. Köszönöm és ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, kommunikatív eladó! Bátran ajánlom :) Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a nacit! Ajánlom mindenkinek! Csupa ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elégedett vagyok a vásárolt termékkel, korrekt eladó, ajánlom mindenkinek, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden oké volt, köszönöm, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas, megbízható partner. Bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, jó kapcsolattartó, kedves partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönjük szépen ezt a tüneményes, gyönyörű kismamuszt! A kislányom nagyon örült neki! +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3093980.T_Adrienn (481) (Vevő)
Pozitív
2009.09.08. 21:03:57
721382732
Megbizható, szavahihető eladó, az áru tökéletes, ajánlom mindenkinek++++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyors küldést és a gyönyörű terméket. Szívből ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden csak +++++. sajnos most kaptuk meg, mert elkeverte a postás. Csak ajánlom mindenkinek. Gyors, kedves, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép árút kaptam. Megbízható, pontos, korrekt Tesz-Veszes. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teszvesz-varos (218) (Vevő)
Pozitív
2009.09.06. 22:17:05
721497464
Minden rendben volt!++++Remélem még találkozunk!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TE VAGY AZ ALJAS, HAZUG, A POSTACÍMEM JÓ MINDEN CSOMAGOT MEGKAPOK, EZT CSAK KIFOGÁSNAK ÍRTAD, TE CÍMEZTED VALAHOGY FÉLRE A LEVELET, BUNKÓ STÍLUSBA VÁLASZOLTÁL, ÉS CSAK ÍGÉRGETTÉL., SENKINEK SE AJÁNLOM, ÁTVÁGÓS ELADÓ!!!CSAK --------
Másik fél: "valahogy" biztosan én írtam el:))))Na ne röhögtess már!Rajtad kívül közel 500vásárlónak eddig sikerült pontos címre feladnom a csomagokat...Remélem és ajánlom,hogy ne találkozunk többet!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LICIT NÉLKÜL MEGVETTEM A PÓLÓT, AZONNAL ÁTUTALTAM A PÉNZT, ÉS MÉGSE KAPTAM MEG , 1 HÓNAP UTÁN KÉRTEM A PÓLÓT VAGY A PÉNZT VISSZA. SZERENCSÉS VOLTAM MERT VISSZAKAPTAM A PÉNZT.
Másik fél: Igaz én a postafőnökig nem jutottam,bár igazolni tudom a feladóvevénnyel,hogy feladtam a csomagokat,és még a pénzed is visszakaptad én tiszta lelkiismerettel zárom az ügyet,Te meg számolj el a tieddel!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, gyors teszveszes, mindenkinek szívből ajánlom!!! Köszönöm!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt pontos gyors eladó!!!Köszönöm a szép árút!!!Sok-sok++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt pontos gyors eladó!!!Köszönöm a szép árút!!!Sok-sok++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a pólót, nagyon szuper:)) Ajánlom másnak is a vásárlást++++ gyors és pontos eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható eladó, nagyon szép ruhát kaptam, köszönöm. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Volt ugyan 1kis kavar a szállítási címmel, de végülis megkaptam az árút.Az eladó segítőkész volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kistucsok-2005 (91) (Vevő)
Pozitív
2009.09.01. 10:58:17
698847449
Minden rendben volt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorell_2008 (268) (Vevő)
Pozitív
2009.08.30. 23:08:24
719694072
Gyors,korrekt eladó.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorell_2008 (268) (Vevő)
Pozitív
2009.08.30. 23:07:27
712900655
Gyors,korrekt eladó.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható eladó,ajánlom mindenkinek!!! Nagyon tetszik a póló köszönöm:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.littlecathouse (173) (Vevő)
Pozitív
2009.08.30. 15:47:48
716947654
Korrekt volt ismét, nagyon elégedett vagyok, köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lauraregina_t (1616) (Vevő)
Pozitív
2009.08.30. 12:16:42
709812780
Köszönöm, rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen elégedett vagyok az adás-vétellel és a vásárolt áruval is :-) Köszönöm! Mindenkinek bátran ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeretettel ajánlom mindenkinek csodás árú köszönöm +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szimpatikus,megbízható eladó!Ajánlom mindenkinek!Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.