pimpuska01_t (664) 99.26% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, szimpatikus partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. maximálisan ajánlom. Köszönöm az űzletet!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. maximálisan ajánlom. köszönöm az űzletet!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. maximálisan ajánlom. köszönöm az űzletet!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. maximálisan ajánlom. köszönöm az űzletet!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. maximálisan ajánlom. köszönöm az űzletet!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. maximálisan ajánlom. köszönöm az űzletet!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó! Köszönöm! Csakis +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszi a viszont kedvességed... Amikor foltos ruhát kaptam én nem adtam negát no mind1....
Másik fél: Nem kell,hogy pozitív értékelést adj,ha valami meg nem tetszik,ne hónapok múlva reklamálj!!!Akkor még érdekes módon semmi baja nem volt a ruhának...Biztos azóta lett foltos...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, megbízható eladó, köszönöm a pólót! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható partner!!! Édes a póló,köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt,minőségi,nagyon szép áru! Mindenkinek ajánlom!++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm, ajánlom +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép a póló,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
littlewildcat (210) (Vevő)
Pozitív
2009.06.21. 15:42:00
655825179
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép holmit kaptunk korrekt, kedves, gyors eladótól, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,megbízható partner,mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SZEKELYKE-5 (105) (Vevő)
Pozitív
2009.06.18. 15:25:10
656151671
megbizhato,csak ajánlani tudom,pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
golyazsuzsi (380) (Vevő)
Pozitív
2009.06.18. 12:55:26
646090447
Szép a ruhácska, köszönjük. Mindenkinek szeretettel ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NAGYON gyors, precíz, eladó, NAGYON +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7696667.Petrazeg (9) (Vevő)
Pozitív
2009.06.18. 12:32:23
646088653
Korrekt,megbízható,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13550697.gyuri1976 (16) (Vevő)
Pozitív
2009.06.17. 16:40:37
655875772
Szia!Megérkezett a nadi .Köszönjük szépen!Szép napot!gyuri1976
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Nagyon köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, eladó, minden rendben zajlott! Ajánlom!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes áru, megbízható, segítőkész eladó! Mindenkinek ajánlom a Vele való üzletelést!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, szép darabm köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kerestem ezt a pólót és jó minőségű és megfelelő méretűt kaptam. Köszi.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13017621.kianepet (17) (Vevő)
Pozitív
2009.06.15. 12:24:31
656081746
gyors,megbízható partner+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott az áru gyorsan és hibátlanul megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyukanyo_2008 (411) (Vevő)
Pozitív
2009.06.12. 19:47:52
622154266
Szuper partner! Köszönöm:)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6367157.winnicott (124) (Vevő)
Pozitív
2009.06.11. 22:05:44
644447123
Kedves eladó, szép ruha, elégedett vevő :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó szép termékkel!Köszönöm a gyorsaságot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam a ruhát, nagyon szép! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szandra2019 (127) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 07:32:46
597797287
minden rendben zajlott.sok sok +++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt eladó, szép áruval csak pozitiv!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, nagyon szép áruval továbbra is csak ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív!!!!! Eszméletlen szép, tiszta, illatos ruhákat kaptam. Kiváló patrner, ajánlom mindenkinek. Köszönöm :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves és megbízható Eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjött a csomag.Köszi, minden rendben zajlott.Szuper áru.Lehetősgé szerint várom a párnáját is.Ajálnom őt.Csupa+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13306852.alfababy (1) (Vevő)
Pozitív
2009.06.08. 22:13:13
599862103
Minden ok,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szimpatikus személy. Kérésemnek eleget tett. A nadrág az unokámnak kb. 1,5 év múlva lett volna jó. Akkor még nem tudtam a licittörlés lehetőségéről. Telefonon rendeztük és így újból licitre került és eladták Megértőek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.