marley32 (31) 89.74% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben! Megbízható, korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
skorpio001 (3989) (Eladó)
Pozitív
2009.11.03. 06:20:35
153139115
KIváló partner,mindenkinek nagyon ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
673392.laci513_v (545) (Eladó)
Semleges
2009.10.30. 21:42:47
153052168
Nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Remek Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható,ajánlom mmmindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden oké, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sporthorgasz_a (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.09.27. 18:40:59
153043458
Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
thebird55 (1279) (Eladó)
Pozitív
2009.09.25. 18:57:39
152332701
Kiváló, megbízható vaterás!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kedves vevővel lényegében megbeszéltük ,hogy utánvétellel elküldöm erre visszalépett kitalálva ,hogy nem ér el.
Másik fél: 2 napig próbáltam elérni és semmi! Most is hívtam az értékelés miatt, de először nem vette fel a következő hívásnál pedig már kikapcsolta a telefonját és csak a hangpostája jelentkezik be. Ami a megbeszélést illeti én küldtem egy e-mailt Ő pedig se nem hívott vissza se nem írt vissza, hogy akkor most küldi-e a terméket vagy sem. Ha nem válaszol nem tudhatom mik a szándékai! Ezért írtam egy negatív értékelést és elálltam az üzlettől."A vevő adatai nem voltak megfelelőek, a kapcsolatfelvétel lehetetlen" Ezt Ő írta. Ha állítólag megbeszéltük, hogy küldi utánvétellel akkor, hogy-hogy nem voltak megfelelőek az adataim?? És ha lehetetlen a kapcsolatfelvétel akkor hogy "beszéltük" meg a potázást?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, korrekt és gyors partner, bátran ajánlom másoknak is a Vele való üzletet!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
