neonkiwii (58) 96.77% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, kedves,megbízható partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást, sok-sok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jagoka19 (1078) (Eladó)
Pozitív
2011.01.30. 18:24:58
1435098208
Az adás- vétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, kommunikatív vevő! Öröm vele üzletelni :)! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
donna171 (2679) (Eladó)
Pozitív
2011.01.14. 14:03:37
1437252236
Megbizható,pontos,vásárló.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
uncsik-2 (1041) (Eladó)
Pozitív
2011.01.06. 18:42:00
1435324310
Gyors, pontos, megbízható teszveszes Partner, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HenthGabor (2618) (Eladó)
Pozitív
2011.01.05. 20:40:05
1433786610
Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
septicboy (1102) (Eladó)
Pozitív
2011.01.04. 13:48:48
189961490
gyors, pontos, megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen. Bizonyára az én hibám, hogy 2,5 hétig csak hitegett a fizetéssel. Technikai problémák:))) Egy 650Ft-os termékről van szó... Semmilyen problémáról nem értesített emailban, inkább csak a Vaterán üzengetett (no comment). Talán nem kellett volna 2,5 hétig hitegetni a másikat, akkor nem így alakulnak a dolgok. Meggondolandó, hogy érdemes-e vele üzletelni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, pontos és gyors vevő, mindenkinek ajánlom. ++++++++++ Köszönjük a vásárlást és boldog új évet kívánunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
americanretro_a (496) (Eladó)
Pozitív
2010.12.29. 14:30:00
190496473
Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek maximálisan ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Boldog Karácsonyt! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, pontos, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
keszfuggonyok (704) (Eladó)
Pozitív
2010.10.26. 12:51:20
183339990
Nagyon megbízható,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsombikoxx (107) (Eladó)
Semleges
2010.09.18. 17:32:39
178530855
Egyéb okból kifolyólag.
Másik fél: Nem értem miért kellett semlegest adni, a cipő több, mint egy hónap után érkezett meg, mikor én nem tartózkodtam otthon, azóta nem voltam otthon így nem volt alkalmam megtekinteni a terméket. Én úgy érzem időben elküldtem a pénzt, normálisan érdeklődtem, az információáramlás onnan sem volt túlságosan megeröltetve. Ezek után pozitív visszajelzés garantáltan nem lesz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
812079.bheni01 (2205) (Eladó)
Pozitív
2010.09.07. 06:44:59
178819974
Gyors, pontos, jelentkező-fizető vásárló. Köszönöm, +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lydiadeathtrance (798) (Eladó)
Pozitív
2010.09.05. 11:06:03
177634921
Nagyon kedves, kapcsolattartó, megbízható vaterás, mindenkinek nagyon ajánlom! Csupa pozitív és sok++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megvásárolt cipő úgy volt meghirdetve,hogy párszor viselt... ehhez képest a sarka már le van cserélve,a talpa el van kopva,oldalt pedig elválik az anyag.EZ NEM VOLT FELTÜNTETVE!az eladó azzal takarózik, hogy nem az övé volt a cipő.De hát a hirdetést együtt csinálták,vagy legalább nézze meg,hogy a valóságnak megfelel e.Írtam imélt amire a válasza az volt,hogy küldjem vissza és visszakapom a pénzt...a Posta 1000ft- volt,ha visszaküldöm megint1000.az már több mint maga a cipő...Nem megbízható
Másik fél: Már elnézést, édesanyám a cipőt aznap takarította le mikor feladtuk a hirdetést, az anyag nem vált el a cipőtől, max. a posta miatt, ami nem az én hibám.
Azt, hogy hazudok azt pedig kikérem magamnak, mert a sarka mint mondtam már a boltban rossz volt, és azért volt lecserélve, a talpa pedig ilyen, nem el van kopva, és arról, hogy valaki nem tudja a saját lábméretét nem tehetek. Utánvételes postázás is létezik, csak egy kis iq kell hozzá..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VipTechnika (5528) (Eladó)
Pozitív
2010.05.03. 10:07:59
167156243
Minden rendben, korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
