adda1973 (212) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 211 | 245 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 211 | 245 adásvétel |
| Az eladóként kapott 150 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
gyors,pontos,szuper eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
majkamano78 (165) (Vevő)
Pozitív
2010.12.09. 15:50:13
1331083364
Szia! Megkaptam :) Természetesen 100%++++++++++++ az értékelésem, csak ajánlani tudom mindenkinek gyönyörű árukkal!!! :) Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kamilla-k20 (222) (Vevő)
Pozitív
2010.11.27. 22:35:42
1331083505
Megbízható,segítőkész,gyors partner.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható eladó! Mindenkinek bátran ajánlom! Megkaptuk a társast, nagyon szuper játék! Jókat kacag rajta a kisfiunk! Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors kapcsolat tarto korrekt szép áruval rendelkezö eladó!Köszi csakis pozitiv!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm megkaptam a csomagot !Nagyon szép áruval kapcsolat tarto eladoval!Nagyon köszönöm és mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megérkezett a termék, nagyon köszönjük! Az eladó kedves, gyors, precíz, nem is kell más egy jó üzlethez! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fulop-Ildi (855) (Vevő)
Pozitív
2010.11.11. 17:25:27
1293176358
Pontos,gyors,kommunkatív.Mindenkinek ajánlom,megbízható partnert ismertem meg személyében.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszi+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
weiszcsabesz (381) (Vevő)
Pozitív
2010.10.01. 12:55:51
182139666
Minden volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dinnyeee78 (3045) (Eladó)
Pozitív
2010.09.15. 21:28:09
179893739
Megbízható, kedves vásárló, mindenkinek ajánlom a vele való üzletelést! Természetesen pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható eladó.ajánlom mindenkinek.+++:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilvia119 (323) (Vevő)
Pozitív
2010.07.14. 19:14:47
1092008688
Megbízható Teszes, ajánlom mindenkinek. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilvia119 (323) (Vevő)
Pozitív
2010.07.14. 19:14:47
1092008722
Megbízható Teszes, ajánlom mindenkinek. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner. Csak ajánlani tudom.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, kedves, ajánlom mindenkinek. Sok+++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors partner - kifogástalan termék. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors partner - kifogástalan termék. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,kedves szimpatikus eladó,bátran ajánlom!Köszönöm++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.weiszcsabesz_t (76) (Vevő)
Pozitív
2010.03.25. 09:01:48
961577520
Megjött a termék,minden rendben ment,csak+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Mindenkinek csak ajánlanitudom!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott,maximálisan pozitiv!!!!!!!Visszavárlak!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szia! Ma megjött az utalás, fel is adtuk a kabátot a sapival! REmélem épségben odaér! Használjátok egészséggel! Mónika
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10032566.tothtamasne (391) (Eladó)
Pozitív
2009.10.06. 20:11:55
752617216
Köszönöm a vásárlást!Sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ajánlom mindenkinek!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zalaegerszegi (116) (Vevő)
Pozitív
2009.09.29. 09:53:00
734784902
Minden rendben zajlott. Gyors, pontos, kedves eladó. Szép terméket kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, gyönyörű szép áruval, nagyon tetszik a kabát! Köszönjük szépen! Remélem lesz még hozzá szerencsém! Csakis +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!!!! Sok +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztakata (335) (Vevő)
Pozitív
2009.09.01. 13:05:17
709349608
Korrekt, megbízható eladó! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolút korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom! Remélem, találkozunk még. Köszönjük a plusz cipit!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolút korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom! Remélem, találkozunk még. Köszönjük a plusz cipit!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolút korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom! Remélem, találkozunk még. Köszönjük a plusz cipit!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolút korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom! Remélem, találkozunk még. Köszönjük a plusz cipit!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mamoka_2007 (185) (Vevő)
Pozitív
2009.08.28. 18:31:15
709270859
Megbízható, gyors, rugalmas partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mamoka_2007 (185) (Vevő)
Pozitív
2009.08.28. 18:31:15
709267395
Megbízható, gyors, rugalmas partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12823488.tomcsi13_t (20) (Eladó)
Pozitív
2009.08.17. 08:44:47
663386904
Gyors megbizhato partner csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Katalin0911 (469) (Eladó)
Pozitív
2009.08.03. 11:47:50
692696861
Gyors, és megbízható!!! Ajánlani tudom! Csupa+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan zajlott. Megbízható, pontos és gyors vevő. Köszönöm. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Úton a csomag. Mindenkinek jó szívvel ajánlom. Korrekt, gyors vásárló. Maximálisan ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos partner, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
