11535604.dina270 (50) 96.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szupergyors, pontos, rugalmas, aranyos, jó kapcsolattartó partner, kiváló tesz-es. Mindenkinek szívből ajánlom, csak +++++++++! Köszönöm!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagy nehezen ideért.Ennyi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves! Köszönjük a csizmát! Ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5145323.groszi2 (61) (Vevő)
Pozitív
2009.10.26. 10:55:41
744828623
Az adásvétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyob rendben zajlott!Bátran ajánlom mindenkinek!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható, jó kapcsolattartó teszveszes. Értékelésem természetesen +++++. Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek szívesen ajánlom!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner.Szívből ajánlom mindenkinek!Feladtam a csomagot!Köszi a vásárlást!+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szalontai123 (739) (Eladó)
Pozitív
2008.12.02. 14:56:38
476911198
Minden rendben ment köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a matricákat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nálam minden rendben ment, remélem Ti is elégedettek vagytok a melegitőnacival!Ajánlom!Jó kezdés, biztos mindenki ezt adja majd neked!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
