marocsi_v (55) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyonnagyon kedves, szimpatikus Vateràs Kislànyàval együtt, csakis AJÀNLANI tudom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2013.04.06. 10:20:16
1689499976
Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leviklarihedi (286) (Eladó)
Semleges
2013.02.06. 09:41:12
1687189613
Sajnálom, hogy ingyen övé lett a könyvecske...
Másik fél: Nem szép (mondhatnám gyalázatos) dolog egy másik, ráadásul későbbi aukció miatt így értékelni egy rendben lezárult adásvételt. A későbbi aukcióval az volt a problémád, hogy későn jelentkeztem a termékért (december 23-án járt le az aukció, én az ünnepek leteltével, január 4-én jelentkeztem érte, amit ráadásul - kiderült az értékelésből - már karácsony előtt továbbadtál. Ennyit a késéről: neked közel két hónapba telt elkészíteni az értékelést. Gratulálok! ÉS MÉG MA VISSZAKÜLDÖM POSTÁN A KÖNYVET!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kyliejeee (163) (Eladó)
Pozitív
2013.01.14. 18:02:56
1698629288
Kedves, megbízható, rugalmas vásárló. Remek kapcsolattartó. Ajánlom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kyliejeee (163) (Eladó)
Pozitív
2013.01.14. 18:02:55
1690816790
Kedves, megbízható, rugalmas vásárló. Remek kapcsolattartó. Ajánlom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kyliejeee (163) (Eladó)
Pozitív
2013.01.14. 18:02:55
1698631874
Kedves, megbízható, rugalmas vásárló. Remek kapcsolattartó. Ajánlom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leviklarihedi (286) (Eladó)
Semleges
2013.01.05. 15:32:27
1686475151
Nem hetek mulva kell jelentkezni egy tizezer ft- s cipoert, amit ingyen kapott volna meg! Feltuntettem, hogy nem varok hetekig, karacsonykor elviszik a megmaradt dolgokat adomanyba. Ha kellett volna a cipo neki, esetleg megker, hogy tegyem el, de ez igy nem mukodik, ahogy o hiszi.
Másik fél: A cipő leírásában ez szerepelt:
"a képen látható állapotban,
500 ft összérték alatt nem postázok.
Csak ajánlottan postázok, korlátozott időben lakcímen átvehető."
Vagyis szó sem volt arról, hogy azonnal át kell venni.
Az aukció december 23-án(!) zárult. Feltételezem, hogy nem Szenteste vitték el adományba. Én január 3-án jelentkeztem a cipőért, azaz nem "hetek múlva", hanem az ünnepek leteltével.
És a cipő legfeljebb újonnan volt nagyobb értékű, villámáron 999 forintra taksáltad...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sztibi430 (252) (Eladó)
Pozitív
2012.12.08. 21:50:26
1677833594
Gyors, pontos vevő, köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pamacsovics (63) (Eladó)
Pozitív
2012.11.29. 13:04:21
1674677174
Villámgyors, pontos, megbízható vevő, Mindekinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bekki_0620 (673) (Eladó)
Pozitív
2012.11.10. 21:42:19
1660109369
Minden rendben ment, kedves partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást ! Minden rendben volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pammpadam (722) (Eladó)
Pozitív
2011.10.25. 20:51:08
1473619639
Kedves, gyors partner, minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szakostunde (119) (Eladó)
Pozitív
2011.09.12. 20:28:06
1472581343
Rendkívül megbízható,kedves,pontos partner,bátran ajánlom mindenkinek.Nálam csupa-csupa ötös!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
926087.evaferi (2267) (Eladó)
Pozitív
2011.08.25. 21:35:38
1470460719
Nagyon kedves, rugalmas és megbízható vásárló! Mindenkinek szívesen ajánlom!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lillyruha001 (117) (Eladó)
Pozitív
2011.07.28. 08:17:54
1465414746
Köszönöm a vásárlást, részemről minden rendben volt. Ajánlom ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves kommunikatív vásárló, mindenkinek ajánlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
