csigabiga975 (91) 80.13% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 121 | 137 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 30 | 42 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 158 | 187 adásvétel |
| Az eladóként kapott 30 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást,minden a legnagyobb rendben volt.Nagyon kedves vásárló.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható. Mindenkinek ajánlom+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szarvaskriszta (3785) (Eladó)
Pozitív
2010.06.07. 17:22:03
1054579180
Korrekt,megbízható partner csak pozitív,ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,korrekt partner!Csakis +++++++++"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, és megbízható eladó, szép árúval!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmi baj nem volt egyből jött a termék kitűnő állapotban. Csak ajánlani tudom. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kuthy_sarolta (28) (Vevő)
Pozitív
2010.05.28. 21:41:20
992743989
Csak pozitív, minden korrektül ment Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Boszy0309 (1169) (Vevő)
Negatív
2010.05.26. 14:14:06
1025053990
Sajnos nem tudok mást adni, mint negatívot...Hitegetett egy darabig, hogy feladta, aztán kérte a számlaszámot a visszautaláshoz, de a pénz még a mai napig nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.xivibaby (1141) (Eladó)
Negatív
2010.05.20. 20:47:13
1025771318
Sajnálom,de az adás-vétel nemjött létre,anyagi problémákra hivatkozva!De ezt is ugy tudtam meg,hogy én érdeklödtem mikor fog utalni,amire a válasz,nem tudja megvenni!A jutalék miatt is mindenképpen negativat kell adnom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hajnal0926 (88) (Eladó)
Pozitív
2010.05.20. 13:01:59
1023628518
Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható vásárló,mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilvike-61 (460) (Eladó)
Pozitív
2010.05.13. 10:35:14
1024686525
Megbízható,szimpatikus,vevő.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CpluszCzsuzsa (251) (Eladó)
Pozitív
2010.05.11. 21:41:16
994007256
Kedves,korrekt vásárló.Ajánlom mindenkinek.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!! Csupa+++++++++++++ Köszi a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment másnak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mikemelinda (1232) (Eladó)
Pozitív
2010.04.27. 19:42:44
988917756
Gyors,pontos,maximálisan megbízható! Ajánlom,bátran üzleteljetek vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bedecsnemaria (78) (Vevő)
Pozitív
2010.04.22. 13:40:43
975901767
Nagyon kedves megbízható bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors és korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást.Megbizható,nagyon jó partner.Mindenkinek csak ajánlani tudom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lexus250is (425) (Eladó)
Pozitív
2010.04.16. 16:30:55
986772234
Gyors, korrekt, megbízható partner! Maximálisan ajánlom! Csak ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7018894.bathmaxi (70) (Vevő)
Semleges
2010.04.14. 16:07:25
969545108
Hibátlannak nem mondanám a táska állapotát (körömlakk v vmi hasonló folt van rajta), de mással nem volt probléma. Összességében 2 hét alatt lezajlott az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható, mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó! Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható, kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kedves partner!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, Aranyos,Korrekt Partner!! Tiszta Szívből Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Komolytalan! Csak azt nem értem, miért nem zárják ki az ilyen felhasználót. Kerülje el mindenki messzire!----------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbizhato partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a szép ruhát! Minden rendben zajlott:)))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kedves partner.Csak is +++++++++++++++++ Csomagod postázva,köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívat de nem szeretnék üzletet kötni vele nagyon sok negatívja miatt amit most olvasok! Nem akarok az elődeim sorsára jutni hogy utalok és terméket nem kapok! Egyébként hiába írtam kértem számlaszámot nem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! A cipőt ma megkaptam és tényleg nagyon szép. Ahogy megbeszéltük, a pénzt már át is utaltam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tegnap megkaptam,köszönöm!Kedves és együttmüködő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom,de tovább nem várok majdnem 1 hónap eltelt és nem fizettél,leveleimre nem válaszoltál.Ha fizetsz visszavonom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A bakancsot kifizettem,már 4 hete,de nem érkezett meg, nem válaszol leveleimre.Mebízhatatlan! NE ÜZLETELJEN VELE SENKI!Ne legyen több neki mint az az 1280 ft -------------NEGATÍV--------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!!holnap postázom a füliket!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek. A csomagot sajna csak ma tudtam feladni, betegség miatt, elnézést érte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors eladó,és ami a legfontosabb,szupi ruhákat küldött!Köszi.Csupa,csupa ++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható rugalmas partner. Mindenkinek bátran ajánlom!!!!!!!! Az árúval maximálisan elégedett vagyok!!!!!!!!! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TÖKÉLETES eladó. Gyors, kedves, kommunikatív. Csak ajánlom mindenkinek++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó! Csak pozitív+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható partner. Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.