atkinson_a (905) 97.99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 924 | 1042 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 55 | 56 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 21 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 998 | 1119 adásvétel |
| Az eladóként kapott 990 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon gyors, korrekt. Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsnak nem nevezhető,csomagolja is mindjárt,persze 1,5 hétig tartott,a csomagolásról nem is beszélve,a laptop mérete szélesebb volt mint a doboz/bele erőszakolva/,erre a válasz:nem felel a postai szállitásért/a postk.azért küldöm hogy rendesen becsomagold,ha már megveszem tőled/ennyi jár,szerintem!Tesztelt állapotban/tehát működik,bekapcsol,kép van rajta/ hirdetted,e helyett mit kaptam/szart/,be sem lehet kapcsolni,azt mondta adjam el alkatrésznek,nem veszi vissza!Vételkor vigyázzatok vele!!!
Másik fél: a kedves vásárló hazudik,a csomagolással nem volt semmi baj a dobozon belül be volt még vastag fóliába csomagolva.a terméket addig teszteltem amit írta,biosig bekapcsolt.a vásárló azt állította bekapcsol majd kikapcsol én nem teszteltem mert nagyon hiányos volt,a negatív értékelés azért jó mert elovassa a többi vásárló is és ezúton kérem kérdezzen rá mielőtt vásárol ha valami garancia nélkül van azt nem veszem vissza.nem szart kaptál ha kérted volna olcsóbban megkaptad volna de te kapzsi voltál ,hogy ennyiért tökéletes készüléket kapsz.leírtam a töltő csatlakozó nem jó vagy az is lehet más baja van mert nehezen indul,ebből a 6 évesek is tudják ,hogy ez korántsem tökéletes
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fodormenta82 (26) (Vevő)
Negatív
2012.11.13. 17:11:53
1649103626
Nem a Varrógéphez való pedál volt a csomagban, így nem lehet használni a terméket. Ez nem felel meg a leírásnak.
Nem jó címre érkezett a teremék.
A hozzá tartozó alkatrészt még mindig nem kaptam meg.
Másik fél: a vatera által kapott címre küldtem a csomagot,ha ez nem jó akkor nem hiszem hogy ez az én hibám.kértem a vásárlót küldje vissza a gépet és küldöm a csatlakozó cseréjével,mivel szinte teljesen egyforma csatlakozó kábel van és a jót 100% osan csak a készülékkel együtt tudom megoldani.ez nem történt meg.az áram csatlakozó végét 5mp munkával és egy kis késsel át lehet alakítani ezt a vásárló is tudja.így a negatív nem jogos mert nem álltam a probléma megoldásához rosszul.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4050574.Rozi117 (-2) (Vevő)
Pozitív
2012.11.12. 15:50:08
1649362457
Megbizható! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hubaipeter30 (645) (Vevő)
Pozitív
2012.11.09. 20:37:52
1661237369
Minden rendben volt Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos megbízható eladó ajánlom mindenkinek csak POZITÍV +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gianfrancoz (12) (Vevő)
Semleges
2012.11.05. 14:19:36
1650315143
Idézet az aukcióból:
Szállítás:
- a pénz megérkezésétől számított 3 munkanapon belül tudom vállalni a postára adást. Külön kérésre, ha ez megoldható számomra, természetesen korábban is feladom!
Ehhez képest 10.13-án ott volt a vételár, majd egy hét múlva nekem kellett érdeklődőm mi a helyzet a csomaggal, amire az a válasz jött hogy 10.19-én, hogy aznap jött aznap külföldről és még aznap feladásra kerül. Ehhez képest 10.29-én sikerült mindezt megtenni, amit mondanom sem kell nem jelezte.
Másik fél: teljesen igaza van a vásárlónak,sajnos ez lett lett szúrva.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
miszterember (537) (Vevő)
Semleges
2012.11.05. 12:44:03
1657134581
A gépnek több hibálya volt amit nem volt alkalmam kipróbálni.
Az eladó sietős "fizess ha kell vagy add vissza mert dolgom van sürgősen"feltünhetett volna negatívan is nekem de mindegy ezt már megvettem.
Máskor körültekintőbb leszek.
ODAFIGYELÉSSEL AJÁNLOM!
Másik fél: a képen látható állapotba,működéséről csak annyit tudok hogy az elemeket belerakva bekapcsol de tesztelni nem tudtam:bemásoltam a termékleírást valószínű a vásárló annyira gyenge felfogású hogy nem tud olvasni.amikor a termék átadásra került 20 percig tesztelgette,igaz nem volt garancia,de működött mondtam ha nem kell nem baj de nincs időm,megvette de ekkor még alkudott az árból.már ekkor gondoltam hogy kár üzletet kötni vele és másoknak nem ajánlom csak boltnak aki új garanciás terméket árul.csak az elemtartóját el tudtam volna adni egy másik licitálónak de ő leütötte villám áron,senki se kényszerítette.itt nem fogadom el a semleges értékelést mert mindent megtettem a vásárló érdekébe.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TothOtto212 (169) (Vevő)
Pozitív
2012.11.02. 09:19:07
1649085113
Sajnos nem tudtam megvenni, viszont az eladó maximálisan pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
renchi81_v (223) (Vevő)
Pozitív
2012.10.24. 19:55:44
1645039562
Rendes,megbízható partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mendaxinformatika (223) (Vevő)
Pozitív
2012.10.22. 20:25:02
1651359521
Nagyon szépen köszönöm, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bartfaylaszlo (28) (Vevő)
Pozitív
2012.10.11. 19:26:36
1639240016
Gyorsan, korrektül ment minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monalaswed (157) (Vevő)
Semleges
2012.10.05. 23:31:41
1635570944
Sajnálom, sok minden jött közbe.
Másik fél: na ez miért lett semleges..én nem kaptam meg a pénzt így nem lett üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt .Köszönöm+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hírdetésben nem szerepelt semmilyen hiba. Korrekten és normálisan elmondtam, hogy a keverőnek milyen problémái vannak. Visszaküldeni nem akartam, mert javíthatónak ítéltem. Kölcsönösen megalkudtunk egy összegben, ami fedezte volna a javítási költség kb. kétharmadát.Ez kb. 1 hónapja volt. Írtam email-t és hívtam is.Igérgetésen kívül semmit sem kaptam. Próbálok normálisan hozzáállni az eladóhoz és a jelenlegi helyzethez. Azért is húztam eddig az értékelést. Mentegetőzés helyett utalni kellene.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ConsoleClub (1128) (Vevő)
Pozitív
2012.09.30. 19:56:41
1640076788
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon segitökész volt, megtekintettem a terméket egy nagyon csendes gépet kerestem, ez sajnos egy kicsit hangosabnak bizonyult, ezért nem jött létre az adásvétel, Mindenesetre köszönöm az eladó pozitiv hozzáálását
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
killerfeat (853) (Vevő)
Pozitív
2012.09.23. 23:06:12
1632075659
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Csakis ajánlani tudom és természetesen csupa ++++++++++++++ KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindent összevetve egy korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csirifiszkio09 (91) (Vevő)
Pozitív
2012.09.14. 10:15:24
1627934423
Sajnos nem jött létre az üzlet az én hibámból. Korrekt partner,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
whiterichard (72) (Vevő)
Pozitív
2012.09.10. 19:56:47
1617724412
Minden rendben volt...korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
821300.bugacisuttyo (18) (Vevő)
Pozitív
2012.09.10. 05:02:22
1591364660
Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó maximálisan korrekt volt, viszont a termék a házhoz szállítás közben megsérült, így nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt!Pozitív++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom! Korrekt,rendes fél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagybelageza (359) (Vevő)
Pozitív
2012.09.04. 21:16:00
1626130553
Minden rendben ment,a vásárolt terméket fényképeknek, és leírásnak megfelelően kiváló csomagolásban kaptam meg.Ezért pozitív,és bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK ! Korrekt vaterás ! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az egyik kábel hiányzott a csomagból így a termék nem volt használható.Ezt jeleztem az eladónak aki ezután korrektül pótolta a hiányzó alkatrészt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket az eladó nem találta.A vételárat visszafizette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes üzleti partner. A vásárolt termék,hibátlan,megkímélt állapotú. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Littledevil23_a (4) (Vevő)
Pozitív
2012.08.29. 16:28:16
1608401966
Nagyon meg vagyok elégedve!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szentmiklosim (24) (Vevő)
Pozitív
2012.08.28. 11:11:19
1632074312
Minden rendben volt. Az eladó segített a rugalmas, személyes átvételben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden szuper!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létre jött,az árúval meg vagyok elégedve,gyors,pontos,megbízható....csak ajánlani tudom***** :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon gyors eladó minden rendben ment . és frankó csomagolásban kaptam meg a terméket 10pont köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
