ates67 (168) 95.16% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott . Megbízható , korrekt partner . Mindenkinek ajánlom . Köszi .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a licitálás útján megnyert terméket küldte el, ("Új 5,5 német LIDER légpuska+3 távcső és lőszer")hanem egy kínai 4,5-ös csűletörős szemetet repedt és felületesen kidolgozott tussal!Tehát nem:5,5-ös;nem Lider;nem alsó karos; és repedt tus!!!FONTOS!:félrevezető a hírdetése,mert az"árú megnevezése"rovatba beteszi a távcsöveket és a lőszert,ami tk.az árú tárgyát képezi,de nem adja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel rendben lezajlott,a termék ÚJ és Kiválló minőségű az ELADÓ pontos,korrekt de legfőképp MEGBÍZHATÓ,CSAK ajánlani tudom a további aukciós vásárlóknak!MAX.Pozitív!OK!JORGOO!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN OK. AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt,korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt,korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
413610.gabor81 (159) (Vevő)
Pozitív
2010.01.05. 08:52:50
159281858
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1216769.micu007_a (27) (Vevő)
Pozitív
2010.01.03. 19:58:20
159281654
kedves,megbízható gyors+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
626056.gta426_v (69) (Vevő)
Pozitív
2010.01.03. 16:43:20
158701865
sajnos nem jött össze a dolog.az én hibámbol történt.nagyon sajnálom.nincs pénz.megbizhato vaterás csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rugalmas és korrekt vaterással találkoztam! Bátran ajánlahatom, nézzetek körül nála!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék kifizetése és postára kerülése között 20 nap telt el. A kapcsolattartás nem volt zökkenőmentes. Illetve eltérés mutatkozott a kifizetett és a valós postaköltség között. Ezért az adásvételt legfeljebb semlegesnek tudom értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bozokiferenc (157) (Vevő)
Pozitív
2010.01.02. 11:03:48
156858831
Megbízható korrekt eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsyka027 (167) (Vevő)
Pozitív
2010.01.02. 10:46:48
159552824
korrekt gyors megbízható parner mindenkinek ajánom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsyka027 (167) (Eladó)
Pozitív
2010.01.02. 10:46:48
159809637
korrekt gyors megbízható parner mindenkinek ajánom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsyka027 (167) (Vevő)
Pozitív
2010.01.02. 10:46:17
159552823
Korrekt gyors megbízható partner mindenkinek ajánom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljes mértékben korrekt volt az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a megbeszéltek szerint történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1254146.Bobo80_a (129) (Vevő)
Pozitív
2009.12.30. 23:57:50
158483183
korrekt, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen korrekt és megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
560927.bela192 (272) (Vevő)
Semleges
2009.12.30. 15:44:50
158483182
már lezárt ügy
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár a puska csak Lieder másolat és a töltény sem érkezett meg, azért jól működik, pontos és használható. Összességében elégedett vagyok vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszirestaurant (186) (Vevő)
Pozitív
2009.12.29. 19:32:41
158483185
Minden rendben ment!Köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
!!! AJÁNLOM !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyesen elmentem a termékért, de az (5,5-ös légpuska) nem volt, helyette ajánlott 4,5-est.majd, hogy "raktárról" 3 nap múlva személyesen elhozza, de ez nem történt meg.
Másik fél: Nem akarom megmagyarázni,de pont akkor eset le a nagy ho és elöbb szekszárdon lett volna egy kis elintézni valom és onand mentem volna magához,de közbe belém jötek és össze tört az autom,de irtam is egy e-mailt amire nem kaptam választ.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsyka027 (167) (Vevő)
Pozitív
2009.12.28. 18:39:51
159281857
gyors korrekt megbízható mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsyka027 (167) (Vevő)
Pozitív
2009.12.28. 18:39:51
158708994
gyors korrekt megbízható mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsyka027 (167) (Vevő)
Pozitív
2009.12.28. 18:39:11
158841150
gyors korrekt mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
762419.kisspeter11_v (22) (Vevő)
Negatív
2009.12.28. 17:18:00
158275024
Történt egy olyan eset hogy én sikeresen megnyertem az aukciot és küldtem egy email-t a drága eladonak aki füle botját sem mozditotta!!!Megnyertem még 2 termékét,de jeleztem hogy az elsö 2 már tárgytalan mert nem várok hetekig amig jelentkezik!!!Elutaltam egy zseborára 1950 Ft-ot és azt mondta vagy elutalom a többi árát is vagy mondjak bucsut az elutalt összegre!!!Nem ajánlom ezt az eladot!!!Kitiltását kérem az oldalrol!!!A becsületes vásárlok ne essenek Áldozatául az Ilyeneknek mint Ö!!Negatív!
Másik fél: hazug!!!Elegem van az ilyen emberekböl akik vásárolnak és nem füzetnek.minden vásárolt termék után küldtem neki e-mailt minden adatomal amit bizonyitani is tudok,mivel megvanak az elküldöt leveleim között.Ráadásul küldtem neki még két füzetési felszolitást és a második egy kicsit keményeb volt,de ez kelett,hogy válaszoljon.3 terméket vásárolt tölem és kijelenti
,hogy nem kell neki.Ilyenkor hol van a vatera?Ki kelene szorni egyböl az ilyen embereket.94 ezer
forintom van kint ilyen emberek miatt,de természetesen a vatera küldi a számlát,és nem csinál velük semmit.Ez felháboritó.Senkinek nem ajánlom ezt a hazug vásárlot.
762419.kisspeter11_v (22) (Vevő)
Negatív
2009.12.28. 17:17:46
158213848
Történt egy olyan eset hogy én sikeresen megnyertem az aukciot és küldtem egy email-t a drága eladonak aki füle botját sem mozditotta!!!Megnyertem még 2 termékét,de jeleztem hogy az elsö 2 már tárgytalan mert nem várok hetekig amig jelentkezik!!!Elutaltam egy zseborára 1950 Ft-ot és azt mondta vagy elutalom a többi árát is vagy mondjak bucsut az elutalt összegre!!!Nem ajánlom ezt az eladot!!!Kitiltását kérem az oldalrol!!!A becsületes vásárlok ne essenek Áldozatául az Ilyeneknek mint Ö!!Negatív!
Másik fél: hazug!!!Elegem van az ilyen emberekböl akik vásárolnak és nem füzetnek.minden vásárolt termék után küldtem neki e-mailt minden adatomal amit bizonyitani is tudok,mivel megvanak az elküldöt leveleim között.Ráadásul küldtem neki még két füzetési felszolitást és a második egy kicsit keményeb volt,de ez kelett,hogy válaszoljon.3 terméket vásárolt tölem és kijelenti
,hogy nem kell neki.Ilyenkor hol van a vatera?Ki kelene szorni egyböl az ilyen embereket.94 ezer
forintom van kint ilyen emberek miatt,de természetesen a vatera küldi a számlát,és nem csinál velük semmit.Ez felháboritó.Senkinek nem ajánlom ezt a hazug vásárlot.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
762419.kisspeter11_v (22) (Vevő)
Negatív
2009.12.28. 17:17:30
157976366
Történt egy olyan eset hogy én sikeresen megnyertem az aukciot és küldtem egy email-t a drága eladonak aki füle botját sem mozditotta!!!Megnyertem még 2 termékét,de jeleztem hogy az elsö 2 már tárgytalan mert nem várok hetekig amig jelentkezik!!!Elutaltam egy zseborára 1950 Ft-ot és azt mondta vagy elutalom a többi árát is vagy mondjak bucsut az elutalt összegre!!!Nem ajánlom ezt az eladot!!!Kitiltását kérem az oldalrol!!!A becsületes vásárlok ne essenek Áldozatául az Ilyeneknek mint Ö!!Negatív!
Másik fél: hazug!!!Elegem van az ilyen emberekböl akik vásárolnak és nem füzetnek.minden vásárolt termék után küldtem neki e-mailt minden adatomal amit bizonyitani is tudok,mivel megvanak az elküldöt leveleim között.Ráadásul küldtem neki még két füzetési felszolitást és a második egy kicsit keményeb volt,de ez kelett,hogy válaszoljon.3 terméket vásárolt tölem és kijelenti
,hogy nem kell neki.Ilyenkor hol van a vatera?Ki kelene szorni egyböl az ilyen embereket.94 ezer
forintom van kint ilyen emberek miatt,de természetesen a vatera küldi a számlát,és nem csinál velük semmit.Ez felháboritó.Senkinek nem ajánlom ezt a hazug vásárlot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Antalbela416 (72) (Vevő)
Pozitív
2009.12.28. 16:08:39
158708500
MINDEN RENDBEN AJÁNLOM!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A távcső gagyi, de összességében megérte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
,Megbizhato,pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt ,pontos.ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner,véletlenül két gépre licitáltam,(ugyanaz a termék ) és az eladóval megegyeztünk,mert csak egy gépre van szügségem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nehezen,de a végére értünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A képernyön sokkal jobban nézett ki !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
560927.bela192 (272) (Vevő)
Negatív
2009.12.23. 16:30:55
158773292
A megküldött levelemben foglaltak erre is vonatkoznak
Másik fél: Elegem van az ilyen emberekböl akik vásárolnak és nem füzetnek és mikor a harmadik levelet irom neki és egy kicsit keményeben kérem,hogy jo lenne utalni mivel 3 terméket vásárolt tölem akkor kijelenti ,hogy nem kell neki.Ilyenkor hol van a vatera?Ki kelene szorni egyböl az ilyen embereket.94 ezer forintom van kint ilyen emberek miatt,de természetesen a vatera küldi a számlát,és nem csinál velük semmit.Ez felháboritó.Mindenki kerülje el messziröl.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
