LexLuthor_a (3) 53.06% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
konyvmoly1 (1129) (Eladó)
Negatív
2006.10.14. 19:55:10
12784757
Csak szórakozásból licitál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem a Vaterára való!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyvmoly1 (1129) (Eladó)
Negatív
2006.10.14. 19:54:48
12655135
Csak szórakozásból licitál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csak szórakozik!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyvmoly1 (1129) (Eladó)
Negatív
2006.10.14. 19:54:22
12803068
Csak szórakozásból licitál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csak szórakozik!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyvmoly1 (1129) (Eladó)
Negatív
2006.10.14. 19:53:41
12882586
Nem Vaterára való!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csak szórakozásból licitál!konyvmoly1 (1129) (Eladó)
Negatív
2006.10.14. 19:53:00
12682985
Nem a Vaterára való!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csak szórakozásból licitál!Úgy látom, nem én vagyok az egyetlen, akinél nem jelentkezik. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jarlaxe_a (2193) (Eladó)
Semleges
2006.10.12. 09:02:09
12490363
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: azt hiszem ez nyilvánvaló :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Úgy látom nem csak velem csinálta ezt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Úgy látom, nem csak velem csinálta ezt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több e-mailt is írtam, az összes visszajött, valószínű nem is valós a cím! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több e-mailt is írtam, az összes visszajött, valószínű nem is valós a cím! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
80064.Remingtonarms_v (98) (Eladó)
Pozitív
2006.10.11. 08:39:56
12640613
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyszer jelentkezett, de aztán többet nem,viszont számomra teljesen érthetetlen módon sikeres adásvételként értékelt..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eddig nem utalt...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
18571.wcsabesz_v (610) (Eladó)
Negatív
2006.10.10. 13:51:02
12139231
Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pinkpanther01 (240) (Eladó)
Negatív
2006.10.10. 12:24:53
12725675
Sem emailen sem telefonon nem lehetett többszöri próbálkozás ellenére elérni. Mégis készített pozitív visszajelzést, számomra érthetetlen módon. Az értékelések közt több negatív is van. Vigyázzon vele mindenki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
36924.draglion (2776) (Eladó)
Pozitív
2006.10.10. 09:27:25
12921392
Korrekt, pontos és megbízható. AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
36924.draglion (2776) (Eladó)
Pozitív
2006.10.10. 09:27:25
12974980
Korrekt, pontos és megbízható. AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 Ft-os aukcióra csak pusztán pozitív visszajelzésért licitálni? :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 Ft-os aukcióra csak pusztán pozitív visszajelzésért licitálni? :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Semleges
2006.10.09. 12:33:40
12133840
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Semleges
2006.10.09. 12:33:02
12133839
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Semleges
2006.10.09. 12:32:25
12133916
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízhatatlan, licitál, aztán nem jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom miért licitált, ha aztán nem jelentkezett. Megbízhatatlan Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arminvatera (162) (Eladó)
Negatív
2006.10.06. 13:31:21
12541666
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
83187.Anyupicifia_a (354) (Eladó)
Negatív
2006.10.05. 11:33:45
12800228
A vevő nem jelentkezett...és azóta már inaktiv is...még az e-mail cime is megszünt.De amint láttam a régebbi értékeléseit már nem is lepödtem meg...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INAKTÍV FELHASZNÁLÓ!UJABB BIZONYITÉK HOGY A VATERÁNAK NEM ÉRDEKE A BECSÜLETES EMBEREK VÉDELME,CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET!
