polgarzsozso (355) 98.9% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Newyork001_a (40) (Vevő)
Pozitív
2010.12.02. 13:34:54
1313480801
Csak Jót tudok írni, gyors pontos kiváló minőségű áruval. Sok +++++++++++++. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3902696.kezdo64 (11) (Vevő)
Pozitív
2010.11.29. 07:22:37
1321915442
Korrekt segítőkész partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kíváló partner,mindenkinek szívből ajánlom!:-)Sok+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsi71_t (520) (Eladó)
Pozitív
2010.11.25. 11:47:39
1333589402
Megbízható vásárló,ajánlom!Csak+++...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tokimano22 (896) (Vevő)
Pozitív
2010.11.17. 16:39:10
1294729768
Minden rendben zajlott! Megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
amarilisz1 (580) (Vevő)
Pozitív
2010.11.17. 08:29:37
1288406076
Az eladót ajánlom, az asztal megérkezett, köszönöm szépen +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
19Mikibacsi (342) (Vevő)
Pozitív
2010.11.16. 14:43:07
1294729737
A késedelmes szállítást kedvességhgel kompenzálta (családi okok miatt késett a szállítás).Egyébként minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13789564.szodi1 (14) (Vevő)
Pozitív
2010.11.11. 17:40:47
1312317465
Megbízható, nagyon segítőkész eladó, nagyon szép terméket kaptunk. köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
potaribetty (133) (Vevő)
Pozitív
2010.11.10. 16:19:27
1274180329
Megbízható eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben,maximálisan +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anukcicuka (884) (Vevő)
Pozitív
2010.11.08. 14:55:57
1288405710
Minden rendben ment, köszönöm ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borsika80_t (697) (Vevő)
Pozitív
2010.11.04. 23:08:15
1273582871
Megbízható, kedves, szimpatikus eladó. Ismét kifogástalan ruhákat kaptam!!! Még egyszer nagyon szépen köszönöm...:) Remélem, még találkozunk! Bátran üzleteljetek vele, nem fogtok csalódni...:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lilallula2 (306) (Vevő)
Pozitív
2010.10.28. 17:44:32
1274180423
Maximálisan megvagyok elégedve. Az eladó:pontos,megbízható,korrekt partner szép termékkel,akit mindenkinek szívből ajánlok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható ,kedves eladó. Szép a szoknya, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.orangebabies (534) (Eladó)
Pozitív
2010.07.29. 20:36:19
1155341640
Minden rendben ment, kedves, kapcsolattartó vevő! Csakis+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyszerű vásárló,gyors,megbízható!Nem is lehet más csakis++++++++++++++++++++++++++++++++Visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, rugalmas, kedves, kommunikatív partner, mindenkinek szívből ajánlom!!!! Csak ++++++++, köszönöm!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, rugalmas, kedves, kommunikatív partner, mindenkinek szívből ajánlom!!!! Csak ++++++++, köszönöm!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, rugalmas, kedves, kommunikatív partner, mindenkinek szívből ajánlom!!!! Csak ++++++++, köszönöm!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, rugalmas, kedves, kommunikatív partner, mindenkinek szívből ajánlom!!!! Csak ++++++++, köszönöm!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, rugalmas, kedves, kommunikatív partner, mindenkinek szívből ajánlom!!!! Csak ++++++++, köszönöm!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kiváló teszveszes,gyors,rugalmas csakis +++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, rugalmas, kedves, kommunikatív partner, mindenkinek szívből ajánlom!!!! Csak ++++++++, köszönöm!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,kedves és megbízható partner.Szívesen ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást.+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13346577.babapopkorn (2065) (Eladó)
Pozitív
2010.06.01. 18:28:45
1061426085
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó! Mindenkinek ajánlom! A nadrág tökéletes, köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsiduzsida (424) (Eladó)
Pozitív
2010.05.28. 15:18:13
984003251
Megbízható vásárló, ajánlom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.16673168.DePe_2010 (3) (Vevő)
Pozitív
2010.05.18. 11:20:38
963336157
Korrekt, megbízható, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hasznaltruhak (154) (Eladó)
Pozitív
2010.05.17. 17:06:52
992074648
GYORS,PONTOS,MEGBÍZHATÓ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlani tudom, kedves,megbízható, rugalmas vásárló..... Köszönöm.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Pozitív
2010.05.10. 15:49:19
987547737
Nagyon kedves és megbízható vásárló. Szívből ajánlom mindenkinek. Csupa ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.V_Erika1 (1523) (Eladó)
Pozitív
2010.05.01. 23:05:54
1011844208
Pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
V_Erika1 (1523) (Eladó)
Pozitív
2010.05.01. 23:05:54
1007054688
Pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, pontos, megbízható ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ancsa_pancsa75 (1606) (Vevő)
Pozitív
2010.04.09. 17:19:59
970323371
Lelkiismeretes, korrekt, nagyon kedves ....és még sorolhatnám a dicséreteket! Ez igen, ilyen eladó kell közénk sok-sok! Köszi mindent! Extra pozitiv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,kedves,precíz eladó!Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Valóban gyönyörű termék,minden rendben zajlott.csupa+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.