muhslycza (304) 94.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 321 | 362 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 40 | 42 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 17 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 378 | 421 adásvétel |
| Az eladóként kapott 321 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben ment. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6025678.Miksi30 (5) (Vevő)
Pozitív
2013.07.11. 11:17:05
1769669438
Pózitiv ajálom mindenkinek . Köszönöm a cipőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GigorLorant (285) (Vevő)
Semleges
2013.07.11. 10:54:59
1771365107
Sajnos nem sikerült a partnerrel kapcsolatba lépnem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pozitiv,rugalmas
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors eladó. Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, jó partner. Ajánlom mindenkinek. A termékkel nagyon meg vagyok elégedve.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó a megkeresésemre sem reagált. A tranzakció nem jött létre. Csalódott vagyok,az eladót nem ajánlom senkinek sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.blackmann_a (170) (Vevő)
Pozitív
2013.07.10. 15:12:05
1763623766
Pontos,gyors,korrekt vaterás.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom! sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos mióta leleveztük a ruhát, nem jelentkezett, inaktív a vatrán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.8958707.apnorbine (475) (Vevő)
Pozitív
2013.07.10. 10:14:51
1769920517
Nagyon kedves, gyors eladó, szép áru. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korekt mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt!Ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, nagyon elégedett vagyok mindennel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm ezt a nagyon szép nyári ruhát! Igaz rám kicsit hosszú és el kellet vágatni, de nagyon kellemes viselet. Remélem sokáig ilyen szép marad.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a cipő nem felelt meg a képnek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt Vaterás. Ajánlom másoknak is. A termék szép, a szállítás gyors. Köszönöm++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,rugalmas partner,ajánlom mindenkinek !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csalódott vagyok,mert nem azt az árut kaptam amit kértem,és többszöri email váltás után sem értette meg,hogy miről beszélek.Olyan cipőt küldött,ami nem is szerepelt a kínálatában,miután reklamáltam,azután sem akarta megérteni.Azóta nem jelentkezik.Egyáltalán nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A türkizkék helyett kéket kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tarmartaflora (1373) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 21:58:15
1766511155
Kedves, megbízható, köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vásárlás nem jött létre, mivel az eladót sem telefonon, sem e-mailen nem lehetett elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudom milyen szokás ez a Vaterán hogy gagyi utánzatokat küldenek el eredetiként felmutatva de ebből elegem van! Másodjára csesztek így át, és ez felháboritó! Utána meg hivatkoznak arra h nem értenek hozzá, akkor nem kell üzletelni! Jelen esetben az Adidas cipő nem adidas hanem kínai gagyi cipő csak rávan nyomtatva az adidas egy két helyre! Negatív minden mennyiségben! Ne üzleteljen vele senki ha nem akar pórul járni ! -----------------------------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az áru teljesen megfelel az elváráoknak, hibátlan, szép, az eladó pontos, korrekt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható partner!! Ajánlom!!+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elektrofilter (57) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 09:06:30
1769551592
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6232320.Henike501 (2) (Vevő)
Semleges
2013.07.08. 06:55:58
1770025859
Köszönöm a lehetőséget, de nem tudok fizetni!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a termék közel nem az a méret amit írtak róla,(állítólag 50-es méretig jó, az én 48-as méretemre közel sem jó) ezért sajnos nekem nem jó. Mivel sem visszaküldeni sem cserélni nem tudom számomra nagy csalódás ...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!!!nagyon sok ++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, türelmes,megbízható partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korházi kezelés miatt sajnos nem jött össze az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható,pontos vaterás. Csakis ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A ruha színe sajnos nem ugyanaz volt, mint a képen, (világos kék helyett türkiz), de ez is nagyon tetszik, mindennel elégedett voltam amúgy, csak légyszíves valahogy más beállítással fényképezd ezt a színt mert amúgy nagyon elütött a képen láthatótól. De mindenkinek ajánlani tudom! Korrekt, megbízható eladó! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönet
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Biborkababa (229) (Vevő)
Pozitív
2013.07.05. 15:23:59
1769932985
Kedves, gyors partner! Szép a ruha!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép az áru,igen meg vagyok elégedve.Köszönöm ajánlom mindenkinek. kedves és gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisvirag007 (17) (Vevő)
Pozitív
2013.07.05. 10:30:09
1768743146
gyors és korrekt, én csak ajánlom!!:)))+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igazán segítőkész,kedves,megbízható vaterás.Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyors, korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Annak ellenére, hogy sajnos a ruha nem lett jó (nagy lett) és a ruha színe, anyaga eltért a képeken lévő ruhától, az eladó korrektül járt el. Abszolút kedves, együttműködő és türelmes volt (már ami a fizetést illeti). Az utalásomat követő legrövidebb időn belül postázta a csomagot sértetlenül. Összességébe véve pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lebonyolódott,de a termék származási helyét illetően több információ is lehetett volna.Legközelebb majd többet kérdezek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyorsan szállító eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, udvarias, partner. A termék is tökéletes. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.maczkoka75 (257) (Vevő)
Negatív
2013.07.04. 17:28:17
1770565436
Először adok negatív értékelést! Sajnos az eladó csak addig kommunikál, amíg a pénz a számlájára érkezik! Utána nem lehet elérni semmilyen formában! Két terméket rendeltem tőle, egyik sem lett jó!! Pedig a méretről előtte megkérdeztem!A pénzemet nem adja vissza, a cipőket nem cseréli ki!Sajnos minőségi kifogásom is lenne a cipővel kapcsolatban! Nem írta le, h nem eredeti! Becsapottnak érzem magam! Remélem kizárják a Vateráról! Nincs helye itt az ilyen embernek!!!Látom mást is átvert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsica89 (914) (Vevő)
Semleges
2013.07.04. 15:16:25
1766566469
sajnos nem minden úgy alakult ahogy kellet volna,pénzem nagy részét vissza kaptam,kedves eladó de mivel kevesebbet utalt vissza mint kellet volna,így sajna én jöttem ki rosszul a dologból,így semleges
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Együttműködő, Gyors megbízható Eladó! A+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megfelelt nagyon gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
