BoboMobile (106) 91.41% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
5180146.jicsini_t (3) (Vevő)
Pozitív
2009.09.09. 17:53:37
719613386
Minden rendben zajlott, az adás-vétellel elégedett vagyok! Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14363253.tacs (4) (Eladó)
Pozitív
2009.09.08. 15:53:54
726311760
Minden rendben, ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.horvath0227 (228) (Vevő)
Pozitív
2009.09.07. 22:59:14
719606492
Megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13453970.gabeszu_t (42) (Vevő)
Pozitív
2009.09.06. 21:22:54
719606519
Gyors, rugalmas, megbízható eladó!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható,korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.melcsimogyi-1 (76) (Vevő)
Semleges
2009.09.01. 11:24:19
726103115
az én hibámból nem jött létre az adásvétel.bocsánat
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors eladó. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13957897.Kacor76 (29) (Vevő)
Pozitív
2009.08.14. 18:21:50
702649237
Minden rendben volt.Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szuper gyors megbiszható szivből ajálóm mindenkinnek...........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KicsiCsillag90 (574) (Vevő)
Pozitív
2009.08.04. 15:52:33
690710744
Megbízható eladó! csupa-csupa ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bátran ajánlom mindenkinek.... Az áru kifogástalanul megérkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsa24_zs (553) (Vevő)
Pozitív
2009.08.02. 23:30:05
693096717
Korrekt Partner. Ajánlom Mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12410794.Kacsa0617 (62) (Vevő)
Semleges
2009.08.01. 16:21:30
695139367
Megkaptam a telefont csak az akksija nem jü gyorsan lemerül!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó. Mindenkinek ajánlani tudom! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, kapcsolattartó eladó! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Időben jelezte, hogy picit csúszik a küldés, de még így is a leütéstől számított 10 napon belül megkaptam a terméket. Korrekt partner, tiszta üzlet. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors utalás,megbízható vásárló!!Köszönöm.Pozitív!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, korrekt. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megkeresésemre nem reagált
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.konyaeszterr (63) (Vevő)
Negatív
2009.07.02. 13:25:21
658794563
Sem telefonon, sem pedig e-mailben nem lehet elérni a licit megnyerés után rengetegszer próbáltam felvenni a kapcsolatot, de sikertelenül. Senkinek sem ajánlom, megbízhatatlan nehogy szóba álljatok vele!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szép árut kaptam. köszönöm+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hiába utaltam előre a pénzt, nem volt hajlandó postázni a terméket!
Másik fél: helló,postázom csak kérek egy címet! inaktív voltam.
minden rendben volt.ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11038135.Gregorian35 (26) (Eladó)
Pozitív
2009.05.06. 15:28:03
615887079
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11038135.Gregorian35 (26) (Eladó)
Pozitív
2009.05.06. 15:27:35
615912636
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.többszöri megkeresésemre sem reagált,hivtam telefonon,azt igérte küldi a számlaszámát,de sajnos máig nem történt meg,szóval csalódás a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.beatrix7700 (200) (Vevő)
Pozitív
2009.05.04. 11:53:44
602636880
Minden rendben zajlott!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt.Gyorsan ,pontosan.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tricia_2009 (515) (Vevő)
Pozitív
2009.04.23. 23:48:08
602633474
Köszönöm, megkaptam: tökéletes! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm az előlapot! jó minőségü és hamar ideért. mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon gyors és korrekt partner!!!!!!! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10828501.Otvenot_t (79) (Vevő)
Pozitív
2009.04.19. 22:59:27
602632900
Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7366378.sondor8_t (69) (Vevő)
Pozitív
2009.04.19. 19:50:09
585849975
Pontos megbízható eladó de a fehér elő hátlapot még várom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7366378.sondor8_t (69) (Vevő)
Pozitív
2009.04.19. 19:49:36
588202958
Pontos megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KÖSZÖNÖM,AJÁNLANI TUDOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Alexandra8308 (345) (Vevő)
Pozitív
2009.04.11. 21:56:55
602636107
Szupergyors, megbízható eladó! Maximálisan POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12133827.damasdi71_t (9) (Vevő)
Pozitív
2009.04.11. 21:10:44
592559033
megbizható eladó a postázás lehetne gyorsabb de azért minden oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes, és ha téved korrigálja!!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes, és ha téved korrigálja!!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes, és ha téved korrigálja!!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontosan, precízen történt minden! ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt parner,nagyon kommunikativ.Sajnos a jutalék végett vagyok kénytelen ezt a negát adni,holott ez igyx nem igazságos. A termék meghibásodott igy nem tudtam eladni.POZIZTÍV++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt , gyors , megbízható. Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mivel a megkereséseimre nem válaszol,és Ő sem keresett meg,sőt utalni sem utalt,ezért mindenképp negatív.Fizetési felszólításra sem reagált.Számomra mindenképp negatív,kommunikációból úgyszintén.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!köszi:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.