1242669.peter836 (45) 69.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Bingo133_a (1740) (Eladó)
Pozitív
2010.04.08. 18:37:57
164763226
Korrekt partner.Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.januárban ütöttem le, eddig húzódott, nem tudom, kinek a hibája (nem is érdekel). megértő, korrekt, szavahihető. ha vásárolni akarsz tőle, előbb győződj meg, nála van-e az áru, mert ha nincs, lehet így jársz ahogy én:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megjött a táska, de meg is bántam, mivel 2 hónapot vártam rá és rengeteget jártam utána....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyuszifules_v (0) (Vevő)
Pozitív
2010.04.06. 10:14:05
163472789
Péter segítőkész és korrekt ember, kicsit sokat kellett várnom az óra megérkezésére , mivel neki is le kellett rendelnie az előre fizetés után. Értékelésem abszolut pozitív ;-) !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szállítási nehézségei után roppant korrekt módon zajlott le az üzlet. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1081257.bubaj04_v (11) (Vevő)
Semleges
2010.04.04. 14:05:02
160526117
megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre,nem az eladó hibájából.Mindig tudtam vele kommunikálni,telefonba segítőkész volt.Az árát még nem kaptam vissza,várom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel sajnos nem jött létre de nem a mi hibánkból! A pénzem visszakaptam! Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, nagyon korrekt, jó kapcsolattartó. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet nem jött létre, de nem az eladó hiábájából. A pénzt visszautalta és végig értesített a fejleményekről. Korrekt, megbízható vaterás. Bátran ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben, megbízható Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam,és azt amit kértem.Rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kaptam meg a táskát, és még a pénzemet sem kaptam vissza!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1360542.dusica_a (2) (Vevő)
Semleges
2010.03.30. 08:30:06
162880036
Az eladó segítőkész
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a szabályzat szerint most már értékelnem kell: Az adásvétel nem jött létre, legnagyobb türelmem ellenére sem, és a pénzemet sem láttam még. Ellenben kaptam én is sok-sok ígéretet mindenre. Nem tudom mi lesz a vége, mindenesetre én sem adom fel, a Fórumon is fennt vagyunk,egyelőre ez a semleges értékelés a táska árába került nekem. Hát majd meglátjuk, hogyan folytatódik...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.azért adok semlegest, mert az áru még sajnos mindig nem érkezett meg, de már többször felszólítottak az értékelésre. várom a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves eladó, csak azért adok semlegest, mert az áru még nem érkezett meg, de már többször felszólítottak az értékelésre. várom a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikativ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható pontos, segitökész! Csak ajánlani tudom!! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a táska sem érkezett, az árát pedig már rég befizettem. Ígérgetés az van, pénzvisszafizetés még nincs. De ezt sem adom fel!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre. A táska árát befizettem, viszont a termék nem érkezett meg 20 nap után sem, sőt már több, mint két hónap telt el, mióta megnyertem. Mivel nem tudok tovább várni, már nem tartok igényt a táskára, viszont az árát azóta sem kaptam vissza. De nem adom fel!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az üzlet!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1230639.Dice81 (78) (Vevő)
Semleges
2010.03.24. 16:30:11
163982974
nem az én hibámból sajnos nem jött össze az üzlet nem tudok mit mondani hiába vártam 1 hónapot :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A táskát igaz nem kaptam meg de ez nem a partner hibája volt.A pénzem visszakaptam.minden rendben zajlott! Megbizható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit lassan de célba ért az áru, és olyan, mint a fényképen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és nagyon rendes, bár a táskát -jegyzem nem az ő hibájából- nem tudta küldeni de a pénz visszaérkezik, és minden rendben.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos meghiúsult egyéb okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció nem jött létre. A partnert el tudtam érni szinte mindig. Nem tudom, hogy a többiek miért nem, talán többet kellett volna próbálkozni! A telefonszáma pedig nem fiktív. Amúgy meg korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1381059.laptop74_v (0) (Vevő)
Pozitív
2010.03.22. 07:56:05
163095194
Ajánlom mindenkinek!!!! Korrekt, megbízható, gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A levelet először kaptam meg, és mire reagáltam volna, addigra kaptam egy negatív értékelést! Sajnálom......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1022356.apucikicsilanya (56) (Vevő)
Negatív
2010.03.21. 08:15:30
160801843
elutaltam az 5000et 1-2 napon belülde se a táskát nem kaptam meg se a pénzemet 2hónap könyörgés után sem. de a felhasználó újra van regisztrálva ha tudjátok nézzétek meg a termékem linkjét és a táska fénykép alapján fel tudjátok majd ismeri az eladót mivel új néven de ugyanazzal a fénképpel működik ismét. óvakodj tőle, hatalmas csaló
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Letiltott a VATERA,mert nem értékeltem! De még nem kaptam meg az árut!!!!!! Majd kiderül,hogy POZITÍV-e?!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eltunt, nem kuldte a megvett termeket , es nem lehet utolerni, mert nem reagal semmire. es ahogy nezem , mert sajna elotte nem neztem, mar az elottem levo megrendeloket si sorra atverte. Mindenki kerulje.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó korrekt volt, de a megbeszélt 15 nap helyet 30 napra érkezett az árú!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1063651.tigrike90 (38) (Vevő)
Negatív
2010.03.17. 15:45:43
162657553
Több mint 1 hónapja fizettem ki a táskát,egyszer értesített valami számítógépes vírusról, email-re nem válaszol ha igen akkor kifogást talált,email-n kértem vissza a pénzt, nem reagált, fel kellett hívni telefonon, hogy ugyan már adja vissza a pénzt,nem tudom vissza utalja-e valaha. Nem ajánlom senkinek,ez egy tipikus lehúzás, és még mennyi táskát árult.SE táska se pénz.Remélem nem csak ideiglenesen lesz felfüggesztve!Kerülje el mindenki!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A többszöri megkeresésemre csak ígérgetett, azután nem jelentkezett, közben elmúlt egy hónap,ennyit nem tudok várni sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A többszöri megkeresésemre csak ígérgetett, azután nem jelentkezett, közben elmúlt egy hónap,ennyit nem tudok várni sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A többszöri megkeresésemre csak ígérgetett, azután nem jelentkezett, közben elmúlt egy hónap,ennyit nem tudok várni sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az árut nem kaptam meg de a pénzem visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre, az eladó nem rendelkezett az eladandó termékkel. Az előre elutalt pénzemet is csak hosszas várakozás után kaptam vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos az üzlet nem jött létre, ennek ellenére pozitívot adok, mert nem az eladó hibája volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az óra megérkezett, de nem a leírásnak megfelelő. A szíját inkább gumiszerűnek, mint műbőrnek mondanám, és épp ezért nem is fekszik fel a csuklóra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jogabonito007 (27) (Vevő)
Pozitív
2010.03.05. 12:13:56
162880166
korrekt,megbízható vaterás.Bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit körülményesen, de rendben ment minden. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A táskát még nem kaptam meg, de megelőlegezve is pozitív, kedves eladó Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben zajlott, a termék kifogástalan, az eladó korrekt, gyors...s még kedves is.:) Ilyen vaterások kellenek! Még egyszer nagyon köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
