124281.maria44_a (178) 95.88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Elnézést ez az adás-vétel , közel egy éve történt .Szerintem már lett értékelve , de jól emlékszem mindenre . Gyorsan gördülékenyen zajlott minden . Nagyon megvoltam elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt ügymenet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, udvarias
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, udvarias
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, udvarias
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, aranyos eladó, bárkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
691038.Maggio65_v (1) (Vevő)
Pozitív
2008.09.04. 19:14:00
85576822
Minden rendben volt, ajánlani tudom másoknak is az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
607107.bojhoska87_v (21) (Vevő)
Pozitív
2008.09.03. 13:17:49
82922411
Minden rendben zajott.Megbízható, gyors!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi! Csak pozitív! Szép áru!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden korrekt módon és gördülékenyen történt,ezért is köszönöm meg a terméket. Jószívvel ajánlom őt minden Vaterás társamnak !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a tekintélyes méretű csodaszép szekrény az Eladó írásos nyilatkozata alapján csak az esetleges minőségromlás árán lett volna szétszedhető. Egyben , megbontás nélkül semmi módon nem lehet a házba bevinni.
Másik fél: Sajnálom, hogy jó véleményt írtam Önről, a valóságot kellett volna, hogy egy hónapig nem jelentkezett a termékért,mindenféle hitelre hivatkozott amit később kap meg, de ez csak elodázás volt, én egy szóval nem írtam hogy nem szédszedhető, csak azt, hogy ha nem muszáj ne szedje szét. Ön meggondolta magát, és rámkente az egészet.Negatívat érdemelt volna.Nem ajánlom senkinek hogy Önnel kössön üzletet, mert megbízhatatlan.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt, korrekt, megbízható Vaterás! Köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korekt gyors árucsere
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az átvétel nem jött létre mert a licit után két nappal az eladótól ellopták a terméket.
Másik fél: Ez valótlanság, többszöri felszólításra sem reagáltál, felhívtam a figyelmedet, hogy az árú a kerítésen kívül van, sietni kellene, de mindhiába.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:29504328 (13) (Vevő)
Pozitív
2008.07.26. 20:21:38
72473181
Nagyon köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm! Gyors, megbízható vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, kedves partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pernyepandurr (533) (Vevő)
Pozitív
2008.07.05. 18:52:28
77692032
Megbízható, kedves, segítőkész vaterás. Mindenkinek ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
welfelwelfel (545) (Vevő)
Pozitív
2008.07.03. 12:40:41
74566079
Minden rendben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
welfelwelfel (545) (Vevő)
Pozitív
2008.07.03. 12:40:41
74566078
Minden rendben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom, pontos és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben.ajánlom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan, rendben zajlott. Kapcsolattartó, korrekt eladó. Csak pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tazmania_a (1155) (Eladó)
Pozitív
2008.06.14. 14:39:00
70356376
Kivalo Vateras, remelem meg lesz szerencsenk!! Koszonom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm és kimondottan szívesen javaslom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, nagyon jó kapcsolattartó partner. Köszönöm a vásárlást, remélem,még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Gyors, megbízható Vaterás !!! Ajánlom !!! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
friedlichkeit (36) (Vevő)
Pozitív
2008.05.27. 06:06:45
65975964
Korrekt,gyors,pontos,megbízható és figyelmes partner!!!Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,megbizható partner.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben, mégegyszer köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható. Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbe.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a postaköltséggel nem számolt....
Másik fél: Tévedés, az eladó azt mondta, hogy az árut fel tudja küldeni a fővárosba, és nem postázásról volt szó.A hirdetésében félretájékoztatja a vevőket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, rugalmas és kedves eladó, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZIMMERMANN_a (268) (Vevő)
Pozitív
2008.04.24. 20:53:43
63937904
Minden rendben ,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket átvettem, minden rendben volt. Köszönöm. Tisztelettel: SanKata-ból Sanka:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon pontos,korrekt eladó,szívből ajánlom mindenkinek.A terméket gondosan becsomagolta és kapcsolatfelvétel után azonnal postára adta!!Ezúton is köszönöm neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletesen a megbeszéltek szerint ment. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves eladó, gyors lebonyolítás, ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, megértő partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
myluv4twins04 (9) (Vevő)
Semleges
2008.03.29. 20:22:45
59185346
félre értés történt. a hölgynek 2 helyen is meg voltak hírdetve a termékek amiből csak 1 darab volt. én ikrekre szerettem volna igy mindegyiket le licitáltam. sajnos csalódnom kellet amikor meg tudtam csak 1 darab van, pedig 10 terméket licitáltam le tőle és el is vittem volna őket ha mindegyikből van 2 darab. :(
Másik fél: Másik fél: A vevőnek jogában lett volna rákérdezni licitásál előtt, hogy mindegyik termékből kettő van?de nem
tette.A Vaterán pedig 2 helyen is lehet gyermekholmit hirdetni, és éltem is vele,mint ahogy más is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
myluv4twins04 (9) (Vevő)
Semleges
2008.03.29. 20:22:20
59185350
félre értés történt. a hölgynek 2 helyen is meg voltak hírdetve a termékek amiből csak 1 darab volt. én ikrekre szerettem volna igy mindegyiket le licitáltam. sajnos csalódnom kellet amikor meg tudtam csak 1 darab van, pedig 10 terméket licitáltam le tőle és el is vittem volna őket ha mindegyikből van 2 darab. :(
Másik fél: Másik fél: A vevőnek jogában lett volna rákérdezni licitásál előtt, hogy mindegyik termékből kettő van?de nem
tette.A Vaterán pedig 2 helyen is lehet gyermekholmit hirdetni, és éltem is vele,mint ahogy más is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
myluv4twins04 (9) (Vevő)
Semleges
2008.03.29. 20:22:05
59288837
félre értés történt. a hölgynek 2 helyen is meg voltak hírdetve a termékek amiből csak 1 darab volt. én ikrekre szerettem volna igy mindegyiket le licitáltam. sajnos csalódnom kellet amikor meg tudtam csak 1 darab van, pedig 10 terméket licitáltam le tőle és el is vittem volna őket ha mindegyikből van 2 darab. :(
Másik fél: Másik fél: A vevőnek jogában lett volna rákérdezni licitásál előtt, hogy mindegyik termékből kettő van?de nem
tette.A Vaterán pedig 2 helyen is lehet gyermekholmit hirdetni, és éltem is vele,mint ahogy más is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
myluv4twins04 (9) (Vevő)
Semleges
2008.03.29. 20:21:52
59288834
félre értés történt. a hölgynek 2 helyen is meg voltak hírdetve a termékek amiből csak 1 darab volt. én ikrekre szerettem volna igy mindegyiket le licitáltam. sajnos csalódnom kellet amikor meg tudtam csak 1 darab van, pedig 10 terméket licitáltam le tőle és el is vittem volna őket ha mindegyikből van 2 darab. :(
Másik fél: Másik fél: A vevőnek jogában lett volna rákérdezni licitásál előtt, hogy mindegyik termékből kettő van?de nem
tette.A Vaterán pedig 2 helyen is lehet gyermekholmit hirdetni, és éltem is vele,mint ahogy más is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
myluv4twins04 (9) (Vevő)
Semleges
2008.03.29. 20:21:35
59100515
félre értés történt. a hölgynek 2 helyen is meg voltak hírdetve a termékek amiből csak 1 darab volt. én ikrekre szerettem volna igy mindegyiket le licitáltam. sajnos csalódnom kellet amikor meg tudtam csak 1 darab van, pedig 10 terméket licitáltam le tőle és el is vittem volna őket ha mindegyikből van 2 darab. :(
Másik fél: Másik fél: A vevőnek jogában lett volna rákérdezni licitásál előtt, hogy mindegyik termékből kettő van?de nem
tette.A Vaterán pedig 2 helyen is lehet gyermekholmit hirdetni, és éltem is vele,mint ahogy más is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
