titike08 (333) 95.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 351 | 454 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 22 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 392 | 499 adásvétel |
| Az eladóként kapott 179 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
stopshoe (3220) (Eladó)
Pozitív
2011.07.31. 08:32:56
1464917405
pontos, megbízható vevő, ajánlom ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.stopshoe (3220) (Eladó)
Pozitív
2011.07.31. 08:32:55
1465249562
pontos, megbízható vevő, ajánlom ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.stopshoe (3220) (Eladó)
Pozitív
2011.07.31. 08:32:55
1462684955
pontos, megbízható vevő, ajánlom ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben lezajlott az adás-vétel, kedves eladó. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabo197 (1019) (Eladó)
Pozitív
2011.07.20. 13:58:17
1463545099
Megbízható és villám gyors vásárló.Szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++333333
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ,csak ajánlani tudom az eladót!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1064022.gyerektextil (421) (Vevő)
Pozitív
2011.07.18. 21:57:44
1461611146
Megbízható eladó. A termék megfelelő, köszönöm. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Volt egy kis hiba a dologba de tudtuk rendezni!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper cuccokat vettem már tőle sokszor,villám gyors és megbízható eladó.Ritka az ilyen eladó,100%-ban pozitív!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan lezajlott. Gyors, kommunikatív, kedves eladó. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, aranyos kedves partner. Ajánlom bárkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendkívül kedves,rugalmas, korrekt eladó. Mindenkinek ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!Nagyon kedves partner, csak ajánlani tudom!!!! Rengeteg +++++++++++++++++++Köszönök mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anikocska111 (61) (Vevő)
Pozitív
2011.07.09. 19:31:40
1461611142
Korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek,.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1839991.bladeboris211 (138) (Eladó)
Pozitív
2011.07.09. 18:10:18
1463506385
Minden a legnagyobb rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pokasandorne (390) (Eladó)
Pozitív
2011.07.09. 12:01:34
1460289084
minden rendben megbízható ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lassu,de rendben.Jobb fotó a termékekről.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a ruci, nagyon édes .Kedves, kommunikatív eladó.Ajánlom.Köszi az ajándékot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek, nagyon empatikus vaterás:). ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elsőbbséggel kértem a cipőt, mert alkalomra szántam, ennek ellenére nem így adta fel, így nem kaptam meg időben. A pár cipőt 1 mezei borítékba csomagolta, ami természetesen szétszakadt és a postán körbefóliázták, hogy valahogy ki lehessen vinni. A cipő eszméletlen mocskos volt, ami a fényképekből és a leírásból nem derült ki.
Másik fél: Nem értem jobban érzed magad a negatívval,ráadásul jogtalan,a cípőt másnap feladtam,a posta késéséről nem tehetek,ajánlottan szerintem biztonságosabb volt amit saját költségre adtam fel és a boríték amiben küldtem 180ft ,ezt sem szoktam fel számolni,a cípő nem volt mocskos,a képen is látszana,az 1hónapban lassabban postázok,de a tiéd pont eltudtam küldeni,sajnos érdemtelenül,a cipőt is visszaveszem túl drága és szupi cipő ahhoz ,hogy egy ilyen embernél legyen,gerinctelen dolog volt ez tőled,várom a leveled! de tiltólistás vagy!minden jót neked!
1681443.angi02_a (4) (Vevő)
Pozitív
2011.07.01. 15:56:01
1458991427
Gyors és megbizható.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Közvetlen és nagyon kedves,megbizható.A cipő GYÖNYÖRÜ!! Ajánlom mindenkinek!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Objektiv okok miatt késve ugyan de minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bubuska000 (778) (Vevő)
Pozitív
2011.06.27. 12:12:00
1460659216
Minden rendben ment. 100%pozitiv Ajánlom mindenkinek++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1118319.botos69 (3704) (Eladó)
Pozitív
2011.06.25. 14:12:10
1461809437
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PraktikerOutlet (9537) (Eladó)
Pozitív
2011.06.25. 12:22:02
1460591565
Minden rendben zajlott. Mindenkinek ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyenesanita78 (654) (Vevő)
Pozitív
2011.06.20. 19:58:36
1462401539
Nagyon kedves, rugalmas, gyorsan postázó eladó, akit szívből ajánlok másnak is. Nem fogtok benne csalódni! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aszaltcseresznye13 (29) (Vevő)
Semleges
2011.06.19. 16:48:32
1452247348
Az adás-vétel közös megegyezéssel nem jött létre. Az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható, gyors és kedves vevő, akit szívből ajánlok mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék valóban olyan amilyennek a képen láttam.Az eladó kissé késve postázott,de összességében elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors , pontos eladó, mindenkinek ajánlom. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsanibaba66 (144) (Eladó)
Pozitív
2011.06.16. 16:15:58
1458750633
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elmondhatatlanul kedves, kiváló kapcsolattartó, megbízható, nagyon gyors vaterás, mindenkinek szívből ajánlom!!!! Rengeteg +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, minden rendben ment, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1630473.Snookie23_a (272) (Vevő)
Pozitív
2011.06.08. 11:09:06
1457916265
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1630473.Snookie23_a (272) (Vevő)
Pozitív
2011.06.08. 11:08:37
1458359132
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
