Nagymuszu (290) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 319 | 460 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 38 | 46 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 29 | 38 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 386 | 544 adásvétel |
| Az eladóként kapott 210 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
miután a terméket leütöttem,ez 2 db szilikon órát jelentett írtam az eladónak h utalom a pénzt. küldött vissza 1 emailt,h oké. a pénzt 3 nap múlva el is utaltam,ez volt július 24-én. a termék azóta sem érkezett meg, pénz sem érkezett vissza, pedig a vatera minden adatomat kiad. a telefont nem veszi fel soha, emailre nem válaszol. de egyszer megtalálom az illetőt, amit a helyében nem várnék meg!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pappviktoria90 (45) (Vevő)
Negatív
2011.08.24. 22:15:02
1467580719
Már 1 hónapja rendeltem 2 órát, a múltkor írtam neki, h mi a helyzet az órákkal, válaszolt h a vámon vannak sajnos, ha elengedik őket akkor egyből küldi. Na most azóta is eltelt vagy 2 hét. Ma írtam neki megint, h mennyi esély van arra h megjöjjenek az órák, mert ha nincs esély, kérem vissza a pénzt. Erre az e-mail-re már se kép se hang! Miért árul olyat, ami ennyire bizonytalan, rizikós? Nem ajánlom! Negatív sajnos... Pedig elég türelmes és normális voltam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.7550Ft-ot küldtem a bankszámlájára már vagy másfél hónaplya de a termékek most sem értek ide. Megbízhatatlan átveri az embert a telefont nem veszi fel az üzenetekre nem válaszol mások pénzéből él meg úgy hpgy nem szolgáltat terméket értük...SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az áru nem érkezet meg pedig egy honap is eltelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elégedett voltam a termékkel, viszont az eladó hibájából a termék jóval később érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Negatíííív b@meg!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos az egyik óra nem abban a színben jött amit rendeltem :((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendeltem Tőled egy fehér színű Jelly watch-ot, 2011. július 20-án a megadott számlaszámra befizettem az 1310 forintot. A megrendelt óra a mai napig nem érkezett meg. A telefont sem vetted fel, és az e-mail-re sem válaszoltál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még várom a termék érkezését
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ajánlom, megbízható vaterázó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.KicsikeEncsike (3) (Vevő)
Pozitív
2011.08.15. 19:17:42
1467285739
Minden rendben volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pletikosa_a (1049) (Eladó)
Pozitív
2011.08.15. 12:19:47
1467652579
Ajánlott vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors korrekt +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó korrekt,megbizhato,a helyzethez képest gyors,és készséges a tranzakcionál.Mindenkinek csak ajánlani tudom tiszt:cedetok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 het utan megerkeztek az orak.A rendelt 4 darabbol 3 erkezett meg, amibol 2 rossz szinu volt.Pontosan leirtam (kodszam szerint is), hogy mit szeretnek.Elotte feltettem itt is a kerdest, hogy van-e, lesz-e?Visszacsereles nem jott letre, mivel a 'vamon lefoglaltak' az arut..Tehat nem erdemes tole vasarolni.Ha nem tudok valamit beszerezni, akkor megirom, es visszakuldom a penzt, vagy megprobalok megoldast talalni, nem pedig elkuldom, es 'hat ez van' dumaval lerendezem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bandi85szabo (28) (Vevő)
Pozitív
2011.08.09. 13:59:00
1466400869
Az árú minősége kiváló. Az eladó pontos és megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.felvettem a kapcsolatot az eladóval, elutaltam a pénzt, majd nem válaszolt az emailjeimre, hogy mikor kapom meg a terméket...és azóta sem érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Segítőkész és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.insideman182 (164) (Vevő)
Semleges
2011.08.04. 19:59:27
1467332744
az eladó nagyon korrekt volt. köszönöm szépen neked. üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az írt szállítási határidőn már rég túlmentünk és semmi sem történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, korrekt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajna most az adás-vétel nem jött létre,talán majd ledközelebb. Amúgy az eladó kapcsolattartó,szimpatikus.Jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Veronicaguerin (265) (Eladó)
Negatív
2011.07.30. 21:00:06
1460957651
úgy látom inaktívvá vált...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyszer jelentkezett,még júniusban,de aztán többször nem....Az óra még nem érkezett meg , így csak az előző vásárlásomat tudom értékelni, ahol minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.solyczibrani (29) (Vevő)
Pozitív
2011.07.28. 12:48:54
1468059278
Kitűnő vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.solyczibrani (29) (Vevő)
Pozitív
2011.07.28. 12:48:54
1468059590
Kitűnő vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, kedves partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.claudiahorvath (12) (Vevő)
Pozitív
2011.07.26. 19:12:20
1466262475
köszönöm szépen :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. A termék még szebb élőben, mint a képeken! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az hibámból nem jött létre. Elnyomtam a kívánt öszeget 1 db 0-val. De korrekt fél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nikolett86 (695) (Vevő)
Pozitív
2011.07.21. 13:39:04
1463261216
Maximálisan pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Antonia333 (189) (Vevő)
Pozitív
2011.07.21. 07:31:25
1465560563
Minden rendben, a megbeszéltek szerint történt. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.waldmann1_a (75) (Vevő)
Pozitív
2011.07.20. 16:25:30
1463213958
Minden rendben volt de kicsit lassan ért ide.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzaboneKAnita (760) (Vevő)
Pozitív
2011.07.10. 15:32:56
1453496311
Kedves kapcsolattartó eladó! (Zárójelben megjegyzem a címem: Szabó-Kamara Anita 6724 SZEGED Petresi utca 6/B. 3. em 8. ajtó ;) Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 22:19:36
1463258630
a terméket újra meghirdette de még mindig nem tüntette fel sem a postaköltséget sem azt hogy nem hajlandó egyben postázni. a leírás megtévesztő. az eladó nem akarta eladni 1 ftért a fülbevalókat 9 dbra 2700.- helyett 2000.-os postaköltséget akarta kérni. jól gondolja meg mindenki neki megéri e. nem ajánlom senkinek az eladót.
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 22:14:52
1463258477
a terméket nem hajlandó egyben postázni és 2700.-ot akart kérni a postázásra ami max 420 ft lett volna.amikor megemlítettem goromba levéllel válaszolt. nem lehet vele megegyezni. azoknak akik több terméket szeretnének venni nem ajánlom.
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 22:10:53
1463214006
sajnos az 1 ftos fülbevalókért 300.-ot kért hogy postára adja. 9 darabra kedvezményesen 2700.- helyett 2000.- ftot kért. ez a vásárló megtévesztése
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 22:08:49
1463214001
a leírás megtévesztő,pontatlan. 9 db 1 ftos fülbevalóért nem fizetek 2700.- postát amit kedvezményesen 2000.- ftra csökkentett.
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 22:06:00
1463213978
a termék leírásban nem szerepelt hogy nem áll módjában egyben postázni a megnyert aukciókat. én nekem meg nem áll módomban 420.- helyett 2700.- ftot fizetni a postáért megtévesztő a leirás és nem pontos
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 22:04:08
1463213894
az aukció leírása megtévesztő,nem fedi a valóságot.a terméket nem adja 1 ftért...akkor mért nincs minimál ára? mert azért plusz fizetni kellett volna?
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 22:02:18
1463258165
megtévesztő az aukció leirása és hiányos...nem volt feltüntetve a postaköltség és a megnyert termékeit irreálisan magas összegért lett volna hajlandó elpostázni ( 9 ékszert 2700.-ért)
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 22:00:42
1463213800
sajnos nem állt módjában egyben postázni a 9 db fülbevalót csak 2700 ft ellenértékében... ami nem fedi a valóságot.
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anyatigris84_v (20) (Vevő)
Negatív
2011.07.06. 21:58:40
1463213729
az aukció leírása nem tartalmazta hogy nem áll módjában egyben feladni a megnyert termékeket...9 db 1 fton nyert fülbevalóért 2700 ft postaköltséget kért.kedvezményesen 2000.-ftot.
Másik fél: Az Isten mentsen meg a primitív vaterázóktól:))))))))))
Ha valaminél ott van, hogy a szállítási költség 320 Ft ajánlva azt miért nem lehet felfogni? Ja, hogy ingyen szeretne vásárolni? Az is rendben van, hogy nincs pénze de akkor már legalább a postaköltségre lenni pénze, hamár a fülbevalóra nincs:))))))))
Amúgy gratulálok, hogy ilyen kitartó vagy, hogy az értékelésekre egyesével válaszoltál hülyeségeket és valótlanságokat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható eladó. ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többet vártam, mint szerettem volna, de az áru tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többet vártam, mint szerettem volna, de az áru tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többet vártam, mint szerettem volna, de az áru tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
