toby123_a (105) 92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
613406.superball2 (1) (Vevő)
Semleges
2008.09.12. 21:27:24
65376456
..........
Másik fél: ?????????????????????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
95369.speeddevils (201) (Vevő)
Pozitív
2008.09.11. 10:54:09
88169831
kiváló mint mindig++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
95369.speeddevils (201) (Vevő)
Pozitív
2008.09.04. 14:58:23
86174928
Rendben mint mindig+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
95369.speeddevils (201) (Vevő)
Pozitív
2008.09.04. 14:58:23
87809542
Rendben mint mindig+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbízhatóm partner, de a tranzakció mégsem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
budaibernadett (15) (Vevő)
Pozitív
2008.08.27. 11:15:12
87809541
Megbízható! Gyors! Rugalmas! A kártyák kifogástalan állapotúak! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
95369.speeddevils (201) (Vevő)
Pozitív
2008.08.22. 08:53:02
85561269
Szuper mint mindig+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden sikeresen lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rendes korreket vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút korrekt, gyors postázás, remek termék.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Licitáltam az 1 ft-ért feltett termékre és amikor az enyém lett az "Úriember" 8000-et kért érte. Jó, nem ? Szóval...mindenkinek azt ajánlom hogy kerülje el messzire !
Másik fél: Nevetséges hogy egyes emberek milyen betegek tudnak lenni feltettem egy aukciot valakinek névre szolóan(nem neki)hogy meg tudjak beszélni valamit vele erre az "ÚRIEMBER" belekotnyeleskedik kérdés nélkül rálicitál egy olyan termékre ami 1 ft és kép nélküli és ráadásul semmi köze hozzá...
Én johiszemüen semleges értékelést adtam neki (holott adhattam volna negativot is és ezt bánom is)mire ö ad egy negatívot!
Szóval....aki hülye haljon meg!
Ez bunkóság volt töle mindegy ebböl is tanultam...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás mint mindig, sok jó cuccal.Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
WuTangClan_a (119) (Vevő)
Pozitív
2008.07.30. 16:15:31
74577413
semmi probléma nem volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radonicsandrea (437) (Vevő)
Pozitív
2008.07.28. 11:18:37
77366803
minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
522700.kissteve118 (171) (Vevő)
Pozitív
2008.07.25. 17:44:18
77367013
Gyors, pontos, előzékeny eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizhato eladó.AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizhato eladó.AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizhato eladó.AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizhato eladó.AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizhato eladó.AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizhato eladó.AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizhato eladó.AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizhato eladó.AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
autosportmania (3) (Vevő)
Pozitív
2008.07.16. 17:25:02
74397652
Megkaptam a csomagot, zökkenőmentes biznisz, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaterás volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rugalmas, megbízható pertner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors. Ajánlom. Köszönöm a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elküldtem a terméket! Össze-vissza hazudik, saját magát járatja le. Elsőnek kitalálja, hogy fizessem vissza a pénzt és ha vissza jön a csomag, újra megveszi. Utána, hogy (mivel öcsémtől vásárolt) vonjam le az árát és a többit küldjem vissza. Most meg hogy fizessem ki az öcsémet. Miről beszél? Akit becsapnak, azonnal feljelent és nem pofázik heteket, hogy hogy is legyen! Innen is látszik, hogy megkapta az árut! Legalább ilyen apróságokra figyelj már te fasz, ha valakit be akarsz csapni!
Másik fél: OOOKSA
CSAK JOT AKARTAM
VATERA BANN!!!
1
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elküldtem a terméket! Össze-vissza hazudik, saját magát járatja le. Elsőnek kitalálja, hogy fizessem vissza a pénzt és ha vissza jön a csomag, újra megveszi. Utána, hogy (mivel öcsémtől vásárolt) vonjam le az árát és a többit küldjem vissza. Most meg hogy fizessem ki az öcsémet. Miről beszél? Akit becsapnak, azonnal feljelent és nem pofázik heteket, hogy hogy is legyen! Innen is látszik, hogy megkapta az árut! Legalább ilyen apróságokra figyelj már te fasz, ha valakit be akarsz csapni!
Másik fél: OOKSA CSAK JOT AKARTAM!
VATERA BANN PLZ!!!
ODAFIGYELTEM MINDEN APROSÁGRA KÖSZI MERT MÁR TÖRTÉNT VELEM ILYEN RÉSEN VOLTAM MEGLÁTJUK MIT TOK ELÉRNI VELE ;)
0
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elküldtem a terméket! Össze-vissza hazudik, saját magát járatja le. Elsőnek kitalálja, hogy fizessem vissza a pénzt és ha vissza jön a csomag, újra megveszi. Utána, hogy (mivel öcsémtől vásárolt) vonjam le az árát és a többit küldjem vissza. Most meg hogy fizessem ki az öcsémet. Miről beszél? Akit becsapnak, azonnal feljelent és nem pofázik heteket, hogy hogy is legyen! Innen is látszik, hogy megkapta az árut! Legalább ilyen apróságokra figyelj már te fasz, ha valakit be akarsz csapni!
Másik fél: oooksa
csak jot akartam!
VATERA BANN!!!
2
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elküldtem a terméket! Össze-vissza hazudik, saját magát járatja le. Elsőnek kitalálja, hogy fizessem vissza a pénzt és ha vissza jön a csomag, újra megveszi. Utána, hogy (mivel öcsémtől vásárolt) vonjam le az árát és a többit küldjem vissza. Most meg hogy fizessem ki az öcsémet. Miről beszél? Akit becsapnak, azonnal feljelent és nem pofázik heteket, hogy hogy is legyen! Innen is látszik, hogy megkapta az árut! Legalább ilyen apróságokra figyelj már te fasz, ha valakit be akarsz csapni!
Másik fél: ooksa
csak jot akartam!
VATERA BANN!!!!!
3
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elküldtem a terméket! Össze-vissza hazudik, saját magát járatja le. Elsőnek kitalálja, hogy fizessem vissza a pénzt és ha vissza jön a csomag, újra megveszi. Utána, hogy (mivel öcsémtől vásárolt) vonjam le az árát és a többit küldjem vissza. Most meg hogy fizessem ki az öcsémet. Miről beszél? Akit becsapnak, azonnal feljelent és nem pofázik heteket, hogy hogy is legyen! Innen is látszik, hogy megkapta az árut! Legalább ilyen apróságokra figyelj már te fasz, ha valakit be akarsz csapni!
Másik fél: OOKSAA!!
jot akartam
:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bardock-San (270) (Eladó)
Negatív
2008.07.08. 16:56:11
72524410
"Figyu kezdjük ott hogy annyi pénzt adtam amennyiböl ajánlottan is feladhattad volna minimum egy elsöbségivel". Van még bőr a képeden, vagy már leégett? Gyere csak a rendőrséggel, majd akkor én is intézek egy feljelentést, hogy nem fizettél. Kerüljétek el mindenképp, ha nem akarjátok, hogy tőletek is kicsalja ingyen a terméketeket, és még ti kapjatok negatív értékelést!!!
Másik fél: PFF oké bunko gyerek akkor a BTK nem dijjaza a CSALÁST meg a SIKKASZTÁST...
Ennyit tok mondani erre.
Mondom a tesodtol kérd a pénz!!
Amugy ne is haragudj "ha nem fizettem" AKKOR MIÉRT KÜLDTED EL A CSOMAGOT?????????????
A TERMÉKET KIFIZETTEM ÉS MÉG ÖK JÖNNEK 3700-AL
KEDVES VATERA ILYENKOR MI A TEENDÖ???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bardock-San (270) (Eladó)
Negatív
2008.07.08. 16:51:02
72523321
Hazudsz, te szemét?! NEM FIZETTED KI A BÁBUKAT, AMIKET ÉN ELKÜLDTEM NEKED!!!! RL szám: 2404 000 111 887 8 Hogy mersz hazudni??? Bemásoljam ide a tranzakciós listámat?! Te kértél meg rá, hogy küldjem simán a bábukat, hogy aztán letagadd nálam is, hogy megkaptad őket ("Nyugottan feladhatod elsöbbségin a postás a szomszédom". Aztán ezt írod vissza pofátlanul:...
folyt köv. a másik terméknél
Másik fél: HEHEHEH
TE tiszta hulye vagy azért akartam hogy simán küld mert nem akartam kifizetni 500 ft egy sima postáért ami max 150ft ahogy a báttyádnak is az is átbaszott mert simán adta fel...És ráadásul megköveteled hogy vagy kifizetem vagy negativat adsz!És igen a postás a szomszédom és ez nem azt jelenti hogy belekényszeritem ileggális dolgokba..
Kapálozik minden szoba bazz mert belebukott a saját csalásába!!
Még egyszer megkérdem ha nem fizettem ki miért küldöd el ???
ÉRDEKES!?!
Vonja le mindenki maga a következményt én mindenesetre NEM AJÁNLOM SENKINEK
VATERA BANNOLÁST KÖVETELEK!
Hát igen ez a "pofátlan" mucsa power "szemét", "hazugság" nélkül!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
141058.simijohnny (396) (Eladó)
Pozitív
2008.07.04. 16:46:29
76608507
Minden rendben! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
107101.world200 (201) (Eladó)
Pozitív
2008.07.02. 08:54:24
61652428
Minden rendben zajlott,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
38434.CoupeFX_a (91) (Vevő)
Pozitív
2008.06.29. 09:15:17
69710695
minden rendben ment, korrekt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható vaterás.Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!Mégegyszer köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
