1290559.marianna690 (3) 51.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
NEM JELENTKEZETT A MEGVÁSÁROLT ÁRUÉRT
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1168860.imote2_v (139) (Eladó)
Negatív
2010.03.08. 15:14:24
161902654
szerintem eleget vártam a semmire negativ
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Úgy látszik túl nagy elvárás, hogy válaszoljon egy e-mail-re.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a negyedik könyem amire licitált és nem fizette ki, ismét negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vártam, írtam e-mailt, válasz nem jött. Most látom, már inaktív. Tovább nem várok. Tudom, hogy már felesleges, de ez NEGATÍV! PFFFF...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett hiába kerestem!Már egy hónapja nyerte meg a terméket!Nem tudom ajánlani senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Úgy gondolom, hogy a többszöri megkeresés után már nincs okom arra, hogy továbbra is türelmesen várjak. Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1228590.VioricaV (-2) (Eladó)
Semleges
2010.03.04. 07:40:31
160922921
Nem baj, majd legközelebb :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: magán ügyAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
177270.Mumócska (164) (Eladó)
Semleges
2010.03.02. 13:21:30
161782364
A vevő végül nem rendezte a vételárat, így a termék nálam maradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madaritunde (125) (Eladó)
Negatív
2010.03.02. 09:31:49
161950750
Az én türelmem is véges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez már a harmadik könyvem amire licitált, de nem fizette ki, ez már fárasztó, hogy állandóan írogatni kell neki a negatívokat mert nem képes kifizetni a könyveket. Én még ilyen emberrel nem találkoztam a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A VEVŐ NEMHOGY NEM FIZET, DE VÁLASZRA SEM MÉLTAT!!!!!!!!! A NEGATÍV ÉRTÉKELÉSEKBŐL KITŰNIK, HOGY SZINTE "EGY ÁTVERTEK KLUBJA" ALAKULHATNA MIATTA ITT A VATERÁN CSAK VELE KAPCSOLATBAN! NEM LENNÉNK KEVESEN SAJNOS!:(((( MINDENKI LEGALÁBB EGY 3 SZAVAS VÁLASZT ÉRDEMELNE: "NEM AKAROK VÁSÁROLNI"!! BOCCCCS... EGYSZERŰEN NEM ÉRTEM AZ ILYET!!!!! MIÉRT VESZ EL LEHETŐSÉGET MÁSTÓL???? SIRALMAS ÉS SZOMORÚ DOLOG EZ!!!!!!!! INFAIR, LICITÁLNI VALAHOGY MÁSHOGY KELL.... AHOGY EZT A NAGY TÖBBSÉG ITT JÓL TUDJA..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SE KIFIZETÉS, SE KAPCSOLATFELVÉTEL NICS NÁLA!Sajnálom, de türelmem véget ért! Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a megbeszélt határidőig sem jelentkezett, és elérhetetlen.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én mindent megértek. Tényleg. Sajnálom. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csatlakozom az előttem szóló negatívokhoz. Megértő voltam a családi tragédiája miatt, de az, hogy közben mással meg üzletelget, a rég megvásárolt dolgokat meg nem rendezi... ez nem szép dolog. Másnak is vannak problémái, mégis be kell fizetni a számlákat, stb. Ezzel másokat károsít meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csatlakozom az előttem szóló negatívokhoz. Megértő voltam a családi tragédiája miatt, de az, hogy közben mással meg üzletelget, a rég megvásárolt dolgokat meg nem rendezi... ez nem szép dolog. Másnak is vannak problémái, mégis be kell fizetni a számlákat, stb. Ezzel másokat károsít meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom eddig tudtam várni,mivel nem is válaszoltál,ezért NEGATÍV!/15.-éig igérted hogy rendezed,ma 27.-e van/
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chuckpalahniuk (770) (Eladó)
Negatív
2010.02.26. 13:56:33
160620674
A vásárló az ígért határidőig nem utalta a vételárat. Azt hiszem én türelmes voltam. Részvétem az édesanyja miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
blaskobernadett (309) (Eladó)
Pozitív
2010.02.26. 08:07:50
160653666
Megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
587478.feketebors (516) (Eladó)
Negatív
2010.02.25. 19:12:30
161532030
Csatlakozom.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Csak igérget,komolytalan.Nem a vaterára való.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.218086.alaszloa (543) (Eladó)
Semleges
2010.02.25. 09:31:41
161321099
Sajnálom nem tudok tovább várni, úgy érzem megtettem amit lehetett, de a jutalékot nem szeretném kifizetni a nem eladott termék után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fcsilla1_t (509) (Eladó)
Negatív
2010.02.24. 21:24:28
160403609
A vevő nem reagált a megkereséseimre, nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Írtam részére három e-mailt, a visszaigazolásokat megkaptam, miszerint megérkeztek hozzá az üzenetek. Az utolsóban lényegében már csak arra kértem, hogy szóljon, ha nem kell a könyv, gondolom, ennyit elvárhat bárki. Egyetlen esetben sem méltatott válaszra. Így amellett, hogy megbízhatatlan, modortalan is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Craftman_a (3117) (Eladó)
Semleges
2010.02.24. 10:36:58
161409118
Gyors, azonnal jelentkezett, azonban a körülmények közbeszóltak. Állunk rendelkezésére a későbbiekben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okokból el kívánt állni a vételtől.Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Február 15ig ígérte, hogy küldi a pénzt, vártam is türelemmel, de máig sehol semmi. Még válaszolni sem hajlandó az üzeneteimre.Pedig látható, hogy járt fent a Vaterán azóta is. A többi negatív értékelésből kitűnik, hogy ezt nem csak velem játszotta el, az utóbbi időben szinte csak negatívja van!!! Senkinek nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
edina092 (6262) (Eladó)
Semleges
2010.02.24. 06:45:25
160034850
Nem szeretnék negatívot osztani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő ígérte, hogy legkésőbb február 15én fizet, de sehol semmi, még nem is jelentkezett. Nem ajánlom senkinek. Csak licitál, de nem fizet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Február 15re igérte legkésőbb a pénzt, de sehol semmi. Még üzenetet sem küldött.Senkinek nem ajánlom, csak licitál, de nem fizet !!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint egy hónapot vártam. Családi okokra hivatkozva kért haladékot, a pofátlanság netovábbja, hogy közben másoktól vásárolgat a Vaterán. SENKINEK NEM AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tisztelt vevő családi okokra hivatkozva kért haladékot, több mint egy hónapot vártam, nem utalta a pénzt. Közben a Vaterán másoktól vásárolgat. Több könyvemre is licitált, egyre sem utalta át a pénzt. Inkorrekt. Senkinek nem ajánlom. A többi negatív értékelésből kitünik, hogy ezt nem csak velem játszotta el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Labrador_a (348) (Eladó)
Negatív
2010.02.23. 10:58:41
161187950
Érthetetlen...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.glitterfashion (1377) (Eladó)
Negatív
2010.02.22. 19:01:36
161985804
Nem jelentkezik az áruért,hiába keresem, nem reagál.Nem tudom mit licitálgat itt mindenfélére, ha nem áll szándékába vásárolni!A többi vásárlótól elveszi a lehetőséget, jó lenne ha nem tenné!Ilyen "ál"vevőkre szerintem nincs szükségünk - és ezt a többiek nevében is elmondhatom, hiszen csak meg kell nézni az előző értékeléseit. Sajnálom, pedig nem szeretek negatívat adni!Ha problémája van jelezze legalább, de ő ennek ellenére nyugodtan vaterázik. Ez fura!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.147934.Spitfire_a (55) (Eladó)
Negatív
2010.02.22. 10:17:28
161384206
Sajnálom de többet nem tudok várni. Ha az eltelt egy hónap, a felszólító sms és több e-mail nem volt elég, akkor ez bizony NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nyusziful012 (174) (Eladó)
Negatív
2010.02.22. 08:19:33
161565944
Sajnos csak azt tudom mondani, mint a sok előttem negatívval értékelt eladók. Nem lehet elérni, nem reagál, telefont nem veszi fel, sms-re nem válaszol...........semmi. (persze az első számára ismeretlen megkereséskor felvette, azóta egyszer írt, időt kért, ennek letelte után viszont egyáltalán nem reagál) Sajnálom, még nem találkoztam ilyen megbízhatatlan vaterással. Kerüljétek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radonicsandrea (437) (Eladó)
Negatív
2010.02.22. 08:05:37
161607249
A "vevő"inkorrekt,nem reagál semmire pedig az oldalára állandóan bejelentkezik,tehát az e-mailokat olvassa!Még arra sem méltatja az embert,hogy reagáljon bármit irsz neki!Megbizhatatlan,link nem a vaterára való!!!!!!!!Senki ne üzleteljen vele!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jó vaterás, először igaz miattam nem sikerült találkozni, de utána elérhetetlenné vállt, telefont nem veszi fel, e-mail-re nem reagál. Én vártam 3 hetet, sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Montecito84 (64) (Eladó)
Pozitív
2010.02.20. 18:05:40
161698438
korrekt vaterás partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Se emailre, se sms-re, se telefonhívásra nem reagált! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Se emailre, se sms-re, se telefonhívásra nem reagált! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.