dami001 (41) 73.03% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő licitálgat, veszeget, de elérni már nem lehet, és nem veszi fel a kapcsolatot az eladóval. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő licitálgat, veszeget, de elérni már nem lehet, és nem veszi fel a kapcsolatot az eladóval. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.erdeilepke (2080) (Eladó)
Pozitív
2016.10.09. 15:36:26
2324590499
Az adásvétel sikeresen lezajlott , a vásárló precíz és korrekt , szívesen ajánlom mindenkinek , részemről maximálian pozitív.Őszintén bizom benne hogy részéről is pozitív a válasz , mert nem kaptam jelzés arról hogy probléma mertült volna fel a részéről az adásvétellel kapcsolatban.Mindenkinek szívesen ajánlom.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.intenso75 (363) (Eladó)
Pozitív
2016.10.08. 19:04:13
2318072570
Minden rendben ment.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szilvike910401 (139) (Eladó)
Pozitív
2016.10.03. 11:01:32
2306112980
Minden rendben volt! Gyors, pontos, kedves , kapcsolattartó partner++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.felhasznalo81 (60) (Eladó)
Negatív
2016.09.28. 21:31:23
2310827111
Kedves Vevő! Sajnos nem tudok tovább várni, így kénytelen vagyok lezárni az aukciót és mivel nem jött létre adásvétel, így negatívval értékelni. 07.29-én leütötte a terméket, mobilon kerestem, de nem nem volt kapcsolható az előfizető, így a következő napokban levelet írtam. A levélre regált, de csak többszöri levélváltás után sikerült a postaköltségen megállapodni. A fizetésre 2 hét haladékot kért, ami szeptember elején lejárt. Sajnos ezek alapján negatívval tudom értékelni a tranzakciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: többtényezős, lsd lentebbfelhasznalo81 (60) (Eladó)
Negatív
2016.09.28. 21:30:44
2310827045
Kedves Vevő! Sajnos nem tudok tovább várni, így kénytelen vagyok lezárni az aukciót és mivel nem jött létre adásvétel, így negatívval értékelni. 07.29-én leütötte a terméket, mobilon kerestem, de nem nem volt kapcsolható az előfizető, így a következő napokban levelet írtam. A levélre regált, de csak többszöri levélváltás után sikerült a postaköltségen megállapodni. A fizetésre 2 hét haladékot kért, ami szeptember elején lejárt. Sajnos ezek alapján negatívval tudom értékelni a tranzakciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: többtnyezős, lsd lentebbfelhasznalo81 (60) (Eladó)
Negatív
2016.09.28. 21:29:45
2310826943
Kedves Vevő! Sajnos nem tudok tovább várni, így kénytelen vagyok lezárni az aukciót és mivel nem jött létre adásvétel, így negatívval értékelni. 07.29-én leütötte a terméket, mobilon kerestem, de nem nem volt kapcsolható az előfizető, így a következő napokban levelet írtam. A levélre regált, de csak többszöri levélváltás után sikerült a postaköltségen megállapodni. A fizetésre 2 hét haladékot kért, ami szeptember elején lejárt. Sajnos ezek alapján negatívval tudom értékelni a tranzakciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: többtényezős, lsd. lentebb.felhasznalo81 (60) (Eladó)
Negatív
2016.09.28. 21:28:47
2310826703
Kedves Vevő! Sajnos nem tudok tovább várni, így kénytelen vagyok lezárni az aukciót és mivel nem jött létre adásvétel, így negatívval értékelni. 07.29-én leütötte a terméket, mobilon kerestem, de nem nem volt kapcsolható az előfizető, így a következő napokban levelet írtam. A levélre regált, de csak többszöri levélváltás után sikerült a postaköltségen megállapodni. A fizetésre 2 hét haladékot kért, ami szeptember elején lejárt. Sajnos ezek alapján negatívval tudom értékelni a tranzakciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többtényezős: többszöri emailben történő levelemre nem reagál, mobilon nem elérhető, nem utalta a vételárat.Gyors korrekt partner bátran ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kidmode03 (1131) (Eladó)
Pozitív
2016.09.26. 04:48:32
2258393255
Maximálisan megbízható, villámgyors vásárló, szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hontilaura (314) (Eladó)
Pozitív
2016.09.25. 12:30:13
2335299506
Minden rendben zajlott +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Háromszor írtam levelet,Egyikre se válaszolt. Mobilszámán se lehetett elérni,mert ez se volt jó, mert nem volt hozzárendelve név.Ilyen partnerrel, nem szabad üzletelni.megre44
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.krisztofer98 (4064) (Eladó)
Pozitív
2016.09.21. 12:26:16
2287120106
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors egyeztetés után hamar lezajlott az adás-vétel, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babatervezo (2690) (Eladó)
Pozitív
2016.09.18. 15:42:29
2337412532
Megbízható, gyors vevő, mindenkinek ajànlom köszönjük a vàsàrlàst. ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nototeam88 (1455) (Eladó)
Pozitív
2016.09.16. 20:45:42
2323528928
Nagyon köszönöm a vásárlást! Mindenkinek maximálisan ajánlom!🔝🔝🔝🔝🔝
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.brkrly55 (3424) (Eladó)
Pozitív
2016.09.11. 07:03:39
2308080083
korrekt,megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++ Menden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JohnnyEwing (166) (Eladó)
Negatív
2016.09.09. 20:01:43
2310093767
Egy hónap nem volt elegendő,hogy rendezze.Kétszer is kért haladékot.De úgy látom kár is volt várni rá...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 Ft-os termékről van szó, csak a postaköltséget kellett volna utalni, de ez a mai napig nem történt meg. Múlt héten ismét kértem jelezze milyen módon kéri és utalja a postadíjat. Hétfőig kért haladékot 7 gyerekre meg munkára hivatkozva. Ma csütörtök van, úgy érzem elég türelmes voltam. Problémás partner, nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Adrienn1976 (2035) (Eladó)
Semleges
2016.09.07. 20:47:55
2319435770
A vevő sajnos nem jelentkezett a megnyert áruért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Krisztike1976 (80) (Eladó)
Semleges
2016.09.06. 08:36:12
2308990568
Sajnos nem tudtam mindent megbeszélni vele, nem válaszolt minden e-mailemre. Kevesebb postaköltséget utalt, hiába írtam, hogy pótolja ki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
coommeet (9002) (Eladó)
Negatív
2016.09.05. 17:50:22
2317948979
Vevő a megadott határidőig utalást nem teljesített, megkeresésemre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.skodalatos1 (5311) (Eladó)
Negatív
2016.09.02. 11:35:13
2315081390
Vevő a megadott határidőig nem utalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jatekcenter (5483) (Eladó)
Negatív
2016.09.02. 08:08:20
2296212248
A vásárló nem jelentkezik emailra nem válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nyuszmancs01 (454) (Eladó)
Negatív
2016.09.01. 20:18:47
2326172291
Leütés után a rendszer küldött mailt, aztán én is küldtem mailt. Aztán SMSt. 5 nap után írt 1 sort, hogy jövő héten utal. Amikor jeleztem, hogy kicsit elhúzódott, akkor kikérő hangnemben közölte, hogy neki 15 napja van utalni és örüljek neki, ha egyáltalán utal... Mert van aki nem. Tájékoztattam, hogy nálam (leírás szerint) 5 nap a határidő. Újabb 1 hét telt el... Nem várok tovább. Egyáltalán nem ajánlom. Az ilyen vevők keserítik meg a Vaterázást... És még neki áll feljebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nyuszmancs01 (454) (Eladó)
Negatív
2016.09.01. 20:17:56
2326164734
Leütés után a rendszer küldött mailt, aztán én is küldtem mailt. Aztán SMSt. 5 nap után írt 1 sort, hogy jövő héten utal. Amikor jeleztem, hogy kicsit elhúzódott, akkor kikérő hangnemben közölte, hogy neki 15 napja van utalni és örüljek neki, ha egyáltalán utal... Mert van aki nem. Tájékoztattam, hogy nálam (leírás szerint) 5 nap a határidő. Újabb 1 hét telt el... Nem várok tovább. Egyáltalán nem ajánlom. Az ilyen vevők keserítik meg a Vaterázást... És még neki áll feljebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megértő vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem felelt meg a leírásnakAz aukciót figyelmetlenül ütötte le, így hosszas levelezés után a szállítást nekem kellett intéznem, majd a termék kézhezvétele után teljesen érthetetlen negatív értékelést, adott. Nem ajánlom, nagyon problémás vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nestavaro (6325) (Eladó)
Negatív
2016.08.17. 19:36:47
2293987577
Egy hónap nem volt elegendő ahhoz, hogy felvegye a kapcsolatot, illetve utaljon. Sajnálom, tovább nem várok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner megértő volt. Önhibánkon kívül nem tudott létrejönni az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vásárlásról nem kaptam értesítést, sajnálatos módon a vevő később küldött értesítést, mint azt Vaterán kívül értékesítettem.Nagyon kedves, rugalmas, villám gyors, megbízható partner. Bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovikitti (360) (Eladó)
Pozitív
2016.08.10. 15:10:50
2300221643
Korrekt, megbízható vásárló. Ajánlom.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovikitti (360) (Eladó)
Pozitív
2016.08.10. 15:10:50
2300221658
Korrekt, megbízható vásárló. Ajánlom.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus, kommunikatív, megbízható vaterás partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babatervezo (2690) (Eladó)
Pozitív
2016.08.04. 16:30:13
2307162485
Megbízható, gyors vevő, mindenkinek ajánlom, köszönöm a vásárlást. +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Akciosan1 (730) (Eladó)
Pozitív
2016.07.27. 12:05:53
2298475691
Gyors, korrekt, csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bestseller26 (2592) (Eladó)
Pozitív
2016.07.26. 17:35:04
2259099125
Köszönöm! POZITÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyorsan történt. Ajánlom. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NikiesSzilvi (3770) (Eladó)
Pozitív
2016.07.22. 05:34:17
2304059312
Korrekt partner,köszönöm a vásárlást!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt!Köszönöm a vásárlást!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Minden rendben volt"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
