kartyinka44_t (27) 70.77% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csajokmagazin (147) (Eladó)
Pozitív
2009.06.20. 21:48:18
655420237
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom! Köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.picurka76 (1226) (Eladó)
Pozitív
2009.06.08. 08:09:56
642553757
Nagyon gyors, kapcsolattartó, kedves vevő. Szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk! Csupa++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,rugalmas,megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.martina-2008 (60) (Vevő)
Negatív
2009.05.28. 09:49:22
612811022
Az eladó elérhetetlen, nagy nehezen 1x sikerült vele beszélni, amikor igérte, amint hazaért megadja a számlaszámát, na, ennek több hete. Űgy látszik semmitől nem akar megválni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kittibaby2002 (209) (Vevő)
Negatív
2009.05.25. 08:15:49
612801252
"Se kép, se hang!" Többször megkerestem e-mail-ben, szállítási űrlappal, de választ nem kaptam. Nem is értem, hogy miért fecsérelte az idejét a ruhák feltöltésére, ha nem akarja eladni! Egyáltalán nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kittibaby2002 (209) (Vevő)
Negatív
2009.05.25. 08:15:03
612731355
"Se kép, se hang!" Többször megkerestem e-mail-ben, szállítási űrlappal, de választ nem kaptam. Nem is értem, hogy miért fecsérelte az idejét a ruhák feltöltésére, ha nem akarja eladni! Egyáltalán nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kittibaby2002 (209) (Vevő)
Negatív
2009.05.25. 08:14:30
612745442
"Se kép, se hang!" Többször megkerestem e-mail-ben, szállítási űrlappal, de választ nem kaptam. Nem is értem, hogy miért fecsérelte az idejét a ruhák feltöltésére, ha nem akarja eladni! Egyáltalán nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kittibaby2002 (209) (Vevő)
Negatív
2009.05.25. 08:14:00
612773078
"Se kép, se hang!" Többször megkerestem e-mail-ben, szállítási űrlappal, de választ nem kaptam. Nem is értem, hogy miért fecsérelte az idejét a ruhák feltöltésére, ha nem akarja eladni! Egyáltalán nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kittibaby2002 (209) (Vevő)
Negatív
2009.05.25. 08:13:28
612838219
"Se kép, se hang!" Többször megkerestem e-mail-ben, szállítási űrlappal, de választ nem kaptam. Nem is értem, hogy miért fecsérelte az idejét a ruhák feltöltésére, ha nem akarja eladni! Egyáltalán nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kittibaby2002 (209) (Vevő)
Negatív
2009.05.25. 08:13:00
613553514
"Se kép, se hang!" Többször megkerestem e-mail-ben, szállítási űrlappal, de választ nem kaptam. Nem is értem, hogy miért fecsérelte az idejét a ruhák feltöltésére, ha nem akarja eladni! Egyáltalán nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kittibaby2002 (209) (Vevő)
Negatív
2009.05.25. 08:12:25
613580810
"Se kép, se hang!" Többször megkerestem e-mail-ben, szállítási űrlappal, de választ nem kaptam. Nem is értem, hogy miért fecsérelte az idejét a ruhák feltöltésére, ha nem akarja eladni! Egyáltalán nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit késve,de minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudtunk egymással kommunikálni. Megkeresésemre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkeresésemre nem reagál, és az utaláshoz szükséges adatokat nem adja meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Levélre nem reagál, az utaláshoz szükséges adatokat nem küldi, így minek árul?????????? NAGYON NEGATÍV!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Levélre nem reagál, az utaláshoz szükséges adatokat nem küldi, így minek árul?????????? NAGYON NEGATÍV!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hét alatt egy levélre sem válaszol, nem adja meg az utaláshoz a részleteket. Nem várok tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10 nap alatt,5 levélre,1 telefonhívásra.........Válasz semmi???!!!Ha nem tudom kinek és hova utaljak akkor nehezen fog létrejönni az üzlet.Nem megbízható.Nem ajánlom a vásárlást tőle. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan, elérhetetlen, hitegető! A terméket postáztam, de a pénzt nem küldi. Sajnálom, hogy vannak még ennyire inkorrekt, csaló emberek!Ha tehetitek kerüljétek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkienk:O)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tundi2008_2008 (205) (Eladó)
Pozitív
2009.03.29. 21:44:48
583800968
Gyors, megbízható partner.++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben. Udvarias, kedves és gyors partner. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kedves partner.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikatív pontos vevő, köszönöm a vásárlást, küldöm a szoknyát! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monroefan_t (724) (Eladó)
Pozitív
2009.03.16. 20:51:54
577156782
Nagyon kedves, villámgyors, megbízható partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.