bongezde (907) 94.42%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 964 | 1100 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 100 | 108 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 57 | 62 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1121 | 1270 adásvétel |
| Az eladóként kapott 882 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék a rendeléstől számítva a 7. héten érkezett, meg, ami számomra elég hosszú várakozási idő egy termékért. A termék nem felelt meg a leírásnak, mert külső sérülések vannak rajta(karcolások, fémmegmunkálási hibák)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.berigabi67 (108) (Vevő)
Pozitív
2011.11.09. 17:54:26
1479550896
minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.videkiotthon (1) (Vevő)
Pozitív
2011.11.02. 20:26:16
1481012416
Az ígért határidőn belül rendben megérkezett. Tetszetős és még jól is jár.Az már az én hibám, hogy az óra méreteit nem néztem meg. Ez nem gyerek, hanem gyerekes mintájú óra felnőtt méretben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilvusbaba (291) (Vevő)
Negatív
2011.11.02. 18:46:27
1476316546
Nagyon csalódott vagyok, ajándékba lett volna az óra. Szeptember eleje óta várom, és nem jött meg.Bár az ő állítása szerint már feladta külföldről:)) csak akkor nem értem, miért nem kapom meg. Semmit nem tud az óráról. Küldött egy ajánlott levél számot, ami a küldemény posta száma lenne, de ebből nem derül ki semmi. Úton van-e vagy mi van vele. A határidő régen lejárt. Külföldi árut nem rendelek többet. És őt sem ajánlom senkinek. Mivel nem jött meg az óra, és a pénzt sem utalja vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.anastasiaa_a (24) (Vevő)
Pozitív
2011.11.02. 17:23:52
1474431083
Minden rendben zajlott. Jó vaterás! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vanducika86 (42) (Vevő)
Pozitív
2011.11.02. 13:19:00
1483971758
Minden a leírtak szerint zajlott.Az áru megfelelően gondosan be volt csomagolva.Megbízható Vaterás ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.17566019.-zsu82- (35) (Vevő)
Pozitív
2011.11.02. 12:06:22
1481444702
Minden rendben ment.A termék minősége nagyon jó.Köszönöm .ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos, és az óra nagyon szép!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moncsibaby089 (21) (Vevő)
Pozitív
2011.10.31. 11:45:32
1486162217
Minden rendben zajlott.Pontos,megbízható eladó.Mindenkinek bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1908450.hermioneemese (4) (Vevő)
Pozitív
2011.10.26. 20:44:12
1486340585
Minden rendben zajlott,ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az óra megfelel a leírásoknak, elégedett vagyok, azonban kb. 1 hetet késett a szállítás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,megérkezet a termék....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben lezajlott. Köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kocsogfulop_v (4) (Vevő)
Semleges
2011.10.24. 15:15:16
1469795122
Sajnos elveszett valahol az áru ! de azonnal visszautalta a pénzt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.applegarden_a (62) (Vevő)
Semleges
2011.10.24. 10:53:38
1478093288
alapelv: "mindent a vevőért" minden részletről tájékztatni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sem egy e mailt sem egy számlaszámot nem kaptam tőle . Így hogy utaljak !?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megfelelt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép az óra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden renbe volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az óra nagyon tetszik!Korrekt eladó,csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenben a leírtakat teljesítette. Minőség, kommunikáció, szállítás. A+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött össze a tranzakció, a vételárat visszakaptam. Korrekt Eladó+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon gyorsan lebonyolítottuk.Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbe volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Más volt az elképzelésem a termék kapcsán (ami nem az eladó hibája)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Érdemes volt megvárni még ezt a hetet, megérkezett a csomag, köszönöm!! Nagyon cuki élőbe is :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2044205.ketrina123 (0) (Vevő)
Pozitív
2011.10.14. 15:18:44
1484929862
Nagyon nagyon jó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.heni770218 (250) (Vevő)
Pozitív
2011.10.12. 19:09:18
1482136016
Pozitív! Bár még nem érkezett meg a termék! De várom már nagyon! Köszi! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper Vaterás! Minden rendben zajlott! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.silversnow (52) (Vevő)
Semleges
2011.10.07. 20:06:42
1466050967
Figyelmetlen voltam másik termékre licitáltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az óra darabokban érkezett, szét volt esve a csat, hiányzott egy alkatrész belőle.Óráshoz kellett vinni ami plusz költséget jelentett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük az órát. Másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos vaterás, terméke kiváló, mindenkinek csak ajánlani tudom. Öröm volt üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kandallo75 (127) (Vevő)
Pozitív
2011.09.30. 20:39:09
1478363716
Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm nagyon szép az óra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ne haragudj, kérlek, amiért leütöttem a termékedet és ezzel plusz munkát és kellemetlenséget okoztam neked. Igazából nagyon tetszi kaz óra és ilyet akartam, de mivel én is utazom és ajándékba lenne, nem merem bevállalni a 20 munkanapot. Ez már nem férne bele. :( Köszönöm szépen!! És mégegyszer bocsánat. Pleini
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket, megérte rá várni! Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket, megérte rá várni! Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon meg vagyok vele elégedve korrekt :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.