bongezde (907) 94.42%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 964 | 1100 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 100 | 108 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 57 | 62 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1121 | 1270 adásvétel |
| Az eladóként kapott 882 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
++++++++ ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DRGUMIMACI14 (97) (Vevő)
Pozitív
2011.09.26. 20:40:51
1476766274
Minden a lehető legjobban ment! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Letelt már rég a 20 munkanap és nem jött meg!!!
Másik fél: Sajnos a vevő nem érti meg, hogy a termék a tengerentúlról indult útnak és a termékleírásban megadott szállítási idő az eddigi tapasztalatok alapján lett megállapítva. A csomagnak több vámkezelésen kell átesnie ami késleltetheti a csomagok időben való megérkezését. A vámkezelés folyamatát sem én sem a posta nem képes szabályozni. Gondolom most a negatív értéklés leadásával rögtön meg is fog érkezni a csomag.
Megbízhatatlan pedig már május végén elküldtem a pénzt....
Másik fél: A vevő sosem fizetett. Írta még júniusban, hogy átutalta. Visszaírtam neki, hogy én nem kaptam tőle semmit. Azóta sem levelet, sem a pénzt nem küldte.
A termék nem érkezett meg(elveszett), de az eladó visszautalta a pénzem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én soha senkiről nem adtam rossz véleményt akivel eddig kapcsolatban voltam és ámultan olvastam amiket erről a felhasználóról adtak,de ez a hölgy egy kicsit arrogáns volt velem is.Igaz későn szóltam,hogy nem az általam leütött órát kaptam, de akkor sem azt kellett volna mondani,hogy eltelt az idő és reklamációt nem fogad el.Ilyen stílusban ahogy átjött meg végképp nem.Szép az óra amit szívesen viselek ettől függetlenül.Köszönöm a lehetőséget a vásárlásra.Remélem még vásárolhatok a jövőben is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött............
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit megkésve küldöm az értékelést, de mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem jött létre az adásvétel,de nem az eladó hibája miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem képes válaszolni sem,bár felajánlotta 1hónap várakozás után,hogy visszautalja a pénzt,én a terméket választottam inkább,de 2hete válaszolni sem tud.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Palkovics87 (230) (Vevő)
Pozitív
2011.09.07. 23:03:59
1470043777
Nagyon korrekt ! ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szokeszilvia (20) (Vevő)
Pozitív
2011.09.06. 18:26:56
1469682904
Az adás-vétel sikeresen megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Felicita803 (280) (Vevő)
Pozitív
2011.09.06. 17:58:12
1470925712
Minden rendben ment. Pontos és megbízható, mindenkinek bátran ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mariska72 (203) (Vevő)
Semleges
2011.09.05. 20:58:28
1468977882
Az árú megérkezett. 25 munkanap telet el az utalást követően.Az óra nem működik..... Kérdéseimre, leveleimre nem kaptam semmilyen választ az eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, értékelésem mindenképpen pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, értékelésem mindenképpen pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fortuna64_a (33) (Vevő)
Pozitív
2011.09.03. 08:37:26
1461287928
Tökéletes adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsan megkaptam az árut és az eladoval is kapcsolatba tudtam lépni.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.egyéb okok miatt nem zajlott le rendelés
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a legnagyobb rendben ment, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,rugalmas partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,korrekt,megbízható partner,csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük, az áru gyönyörű, nagy örömet szerzett vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kapcsolattartási hiba miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre. Az elutalt vételárat visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mivel külföldről érkezett a csomag...elég sokáig tartott mire megkaptam, de egyébként semmi gond nem volt:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szmartina001 (68) (Vevő)
Pozitív
2011.08.25. 22:12:58
1453179927
rendben minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru megfelelt az elvárásomnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++ KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csapozsuzsi (20) (Vevő)
Pozitív
2011.08.21. 10:10:11
1464268731
megbízható, jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos elég későn érkezett meg, szállítási okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött..............
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.madbucher007 (36) (Vevő)
Pozitív
2011.08.17. 18:13:11
1463214942
minden rendben ment pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adás-vétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden a leírás szerint zajlott, minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a leírás szerint zajlott, minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás,ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kért fejhallgató nem felelt meg a képen lévőnek. Nagyon sok időbe telt amíg megérkezett és miután visszaküldtük nem vették át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elég sokára érkezett meg a termék,de nagyon szép,azt kaptam,ami a leírásban szerepelt.Részletesen leírta az eladó,hogy sokáig tart a szállítás,de kicsit azért kevesebbre számítottam.Egyedül a csomagolás volt viharvert,de a termék sértetlen,nagyon szép!Köszönöm!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
