power222_a (272) 97.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 280 | 452 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 301 | 480 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.azt kaptam amire licitáltam csak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép áru, korrekt, kedves eladó. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment!AJÁNLOM!!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves és rugalmas eladó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minőségi áru, kedves eladó. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,kedves vaterás! Gyönyörű termékkel!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors és korrekt partner, csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru gyönyörű, ajánlom mindenkinek!!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.laczafacza_a (1160) (Vevő)
Pozitív
2010.07.05. 19:39:29
171461370
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A fülbevaló is nagyon szép köszi. Sok pozitív++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké volt. Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép a nyakék köszi. Ajánlani tudom csak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbe ment köszönöm. Csak pozitív++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Máskor is benézek!Megbízható ember, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt,kedves vaterás! Ajánlom mindenkinek!:)) Sok+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt,kedves vaterás! Ajánlom mindenkinek!:)) Sok+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt,kedves vaterás! Ajánlom mindenkinek!:)) Sok+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt,kedves vaterás! Ajánlom mindenkinek!:)) Sok+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok,gyors és korrekt partner...csak pozitiv!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, segítőkész, csak ajánlani tudom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt. Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors és precíz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1518926.kovacsjozsefne600 (4) (Vevő)
Pozitív
2010.07.02. 07:53:44
173145211
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termék.Minden rendben ment.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsofika61 (1198) (Vevő)
Semleges
2010.06.30. 19:46:20
171872486
Előzőleg megírtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zsofika61 (1198) (Vevő)
Semleges
2010.06.30. 19:45:17
171531213
Előzőleg megírtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zsofika61 (1198) (Vevő)
Semleges
2010.06.30. 19:43:36
172414485
nem szeretnék negatívot adni , mert én léptem vissza a vételtől , az eladó ebben nem hibás. Az előzőleg vásárolt termékek számomra addigra elvesztették " hitelességüket " , mire éppen utalnom kellet volna a további négy termékre. A termékei gyönyörűek , de nem tudtam , hogy nem szabad hordani őket.Én hordtam. :( SORRY...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak azért pozitív , mert az eladó kedves , türelmes és rendkívül kommunikatív .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az ékszert sértetlenül,rövid idő alatt megkaptam,de sajna nem azt,amelyikre licitáltam és később kifizettem,hanem egy másikat.A történteket rögtön jeleztem az eladónak,a válasza az volt,hogy 1 hónap eltelte után keressem meg újra az adott ügyben,mert most elutazik és szünetelteti a vaterázást.Ha megoldódik a probléma,a minősítést is átiratom pozitívra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt vaterás. Másoknak is szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt. Szíves ajánlásom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyongytamas (131) (Vevő)
Pozitív
2010.06.29. 09:46:53
173118339
Megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors, remek Vaterás!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyongytamas (131) (Vevő)
Pozitív
2010.06.29. 09:46:14
172914406
Megbízható, korrekt partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyongytamas (131) (Vevő)
Pozitív
2010.06.29. 09:45:16
173137110
Megbízható partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, mindenkinek ajánlom!!! a Nyaklánc csodaszép!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos és megbízható partner. Mindenkinek bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű ékszer,gyors posta,megbízható eladó.Bátran merem ajánlani.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!!!!!!!!+++++++++++++3korrekt partner,csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt vaterás partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, kompromisszumképes eladó!! Mindenkinek nagyon ajánlom figyelmébe! Remélem kötünk még üzletet! ;) Csakis POZITÍV, köszönöm! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.