travell31 (941) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 944 | 2061 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 34 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 978 | 2102 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1039 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bizonyára megbízható partner, a tranzakció szokatlanul sokáig tartott, a vételár átutalásától a 18 nap elfogadhatatlan, mégha az ünnepeket figyelembe vesszük, akkor is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kapcsolat felvétel gyors volt, a tranzakció akadálymentesen történt meg, az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó gyors és korrekt, a megvásárolt képek nagyon szépek. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó gyors és korrekt, a megvásárolt képek nagyon szépek. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönet a gyors postázásért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakcióval minden rendben volt, tökéletesen meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakcióval minden rendben volt, tökéletesen meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár kaptam értesitést hogy a megvásárolt áru elküldésre került de a mai napig még nem kaptam meg. neki is küldök erről egy levelet,.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon köszönöm +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pacsirta135 (160) (Vevő)
Pozitív
2019.10.17. 11:03:39
2802892715
Kedves, gyors, pontos . Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a szép képet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, gyönyörű a festmény, bombabiztos csomagolásban érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden probléma nélkül lezajlott az adásvétel, a vásárolt festmények gyönyörűek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:247308 (10) (Vevő)
Pozitív
2019.09.25. 21:03:15
2807835281
Korrekt vaterás Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden renben ment, gyorsan,pontosan. Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, csodálatos festményeket vásárolhattunk- köszönjük szépen! Megbízható, kedves, segítőkész, korrekt eladó- jó szívvel ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, csodálatos festményeket vásárolhattunk- köszönjük szépen! Megbízható, kedves, segítőkész, korrekt eladó- jó szívvel ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden korrekten működött. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katimami53 (277) (Vevő)
Pozitív
2019.09.04. 21:49:13
2806350152
Minden a megbeszéltek szerint történt, az eladó nagyon kedves, korrekt, kiváló Vaterás, mindenkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható eladó! Most is minden rendben ment ! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható eladó! Most is minden rendben ment ! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen pontosan a megbeszéltek szerint zajlott a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Imádom a művészeket...tényleg. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép festményeket kaptam, menden rendben történt, az eladót mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép festményeket kaptam, menden rendben történt, az eladót mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig most is korrekt, segítőkész volt a vásárlás folyamán mindenből maximális pont! Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig most is korrekt, segítőkész volt a vásárlás folyamán mindenből maximális pont! Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig most is korrekt, segítőkész volt a vásárlás folyamán mindenből maximális pont! Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csipi22pol (286) (Vevő)
Pozitív
2019.08.06. 20:22:14
2759443826
Minden rendben volt. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pacsirta135 (160) (Vevő)
Pozitív
2019.08.04. 09:15:32
2792157026
Minden nagyszerűen ment-bátran ajánlom, szépek a képek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Marianne55 (359) (Vevő)
Pozitív
2019.07.31. 18:05:56
2783777282
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm a gyönyörű festményt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves korrekt partner. Gyönyörű festményeket kaptam. Mindenkinek szívből ajánlom!Remélem ismételten tudok festményt vásárolni a művésznőtől.Nagyon köszönöm!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves korrekt partner. Gyönyörű festményeket kaptam. Mindenkinek szívből ajánlom!Remélem ismételten tudok festményt vásárolni a művésznőtől.Nagyon köszönöm!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves korrekt partner. Gyönyörű festményeket kaptam. Mindenkinek szívből ajánlom!Remélem ismételten tudok festményt vásárolni a művésznőtől.Nagyon köszönöm!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.