131771.SkinheadB (33) 78.95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vételár kifizetése nélkül akarta a könyvet megkapni, amit nem tudtam teljesíteni és Szegedről sem tudtam felvinni, hogy személyesen adjam át, Ő meg nem ajánlotta, hogy leszalad érte.
Másik fél: ez egy balfasz.
mondtam hogy küldje el és ahogy megkapom utalom a pénzt.
erre válasznak - értékel.
remélem ráhorad a szar könyve
430998.Midkemia_a (98) (Eladó)
Pozitív
2005.10.26. 09:17:28
4007740
Korrekt, pontos partner csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyvudvar_v (346) (Eladó)
Negatív
2005.10.20. 21:40:09
3591897
Az hogy egy órai utazásra vana bolt, arról nem tehetek, költözzön közelebb. Én sohasem megyek lomtalanitani. A könyvnél feltüntettem, hogy használt, ha új könyvet akar menjen könyvesboltba. Azóta más megvette ugyanannyiért és örült neki. Remélem többet nem találkozunk.
Másik fél: figyelj, eddig életemben kb 180 antikvár könyvet vettem.
és egyik sem nézett úgy ki mintha a kukából tépték volna ki.
az meg hogy valaki koszos és szakadt könyvet vesz 1000 Ft ért az nem engem jellemez.
mellesleg szétnéztünk a boltban, hát kellemeseket nevetgéltünk a jó alaposan lestrapát könyveken amik 150Ft al olcsóbbak mint jelenleg a boltban, meg az 1000Ft os szakadt borítós magyar bakeliteken amit a Pecsában 25Ft ért utánaddobnak:)
és ez nem csak az én véleményem nem egyedül voltam.
szánalmas nyerészkedő ember lehetsz te.
máskor meg ne értékelj negatívan hanem ismerd el a saját hibáidat.
szia
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a vaterán előre közölt postai utánvét vagy banki utalás helyett mindenképpen személyes átvételt kért. Miután közöltem hogy ez többek közöttt egészségügyi okok miatt sem megoldható, bunkó,becsmérlő hangú levélben visszautasította a terméket. Mindezt azután hogy világosan közöltem vele hogy egészségi állapotom miatt nem megoldható a személyes találkozó. Az ilyen ügyfelek szerintem nem kivánatosak a vaterára. Köszönöm
Másik fél: köszönöm a negatív értékelést.
közöltem az eladóval hogy az általa megjelölt időben és helyen átvenném a terméket.
ő közölte hogy ez nem lehetséges mert nem fogy az édesanyja úgy ugrálni ahogy nekem megfelelő???
ez érdekes meglátás mivel én előre mondtam hogy ahol neki és amikor neki megfelel.
mivel közölte ha nem felel meg akkor újra felrakja a terméket. én egy önsajnálattol buzgő levele után közöltem, hogy rendben rakja fel újra, nem ér ennyit egy 600Ft os vcd nekem, hogy egy megkeseredett ember önsajnáló ömlengését hallgassam, aki számomra ismeretlen és érdektelen.
ezek után - an értékelt és becsmérlésnek vélt egy teljesen egészséges intrikát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tankcsapda2005_v (171) (Eladó)
Pozitív
2005.10.03. 13:30:31
3371334
Kis késéssel(az én hibám),de összejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
koszonom a vasarlast.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
több mint egy hónapja kergetjük egymást, de az üzlet sajnos nem jött létre. A hétvégi időpont nem jó, a hétközbeni (amit 1x tudtam adni, mert vidéken dolgozok) szintén nem. Postán nem kéri a terméket. Sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
281339.Nikkolka_v (17) (Eladó)
Pozitív
2005.05.31. 20:29:53
2235357
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ügylet problémák nélkül lezajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ügylet problémák nélkül lezajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ügylet problémák nélkül lezajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
euro-elektronic (6348) (Eladó)
Pozitív
2005.03.25. 18:41:30
1895095
Abszolút korrekt partner, minden rendben volt, de sajnos az üzletet technikai okokból nem tudtuk létrehozni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, jó partner, tudom ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valamelyest varni kellett, de az ugylet zokkenomentesen lezajlott. Koszonom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valamelyest varni kellett, de az ugylet zokkenomentesen lezajlott. Koszonom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors vétel, korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors vétel, korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vásárló, az üzlet a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vásárló, az üzlet a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vásárló, az üzlet a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vásárló, az üzlet a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tökéletes ügymenet,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott.tökéletes ügymenet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagicTheGathering (424) (Eladó)
Pozitív
2005.01.03. 08:51:11
1140001
Megbízható partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagicTheGathering (424) (Eladó)
Pozitív
2005.01.03. 08:50:54
1140000
Megbízható partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagicTheGathering (424) (Eladó)
Pozitív
2005.01.03. 08:50:16
1140002
Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható fiatalember! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos és korrekt partner,másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
54376.pacil (3135) (Eladó)
Negatív
2004.10.22. 09:10:11
1130474
A vevö már licit után felszólított, hogy adjam a könyvet féláron vagy nem kell... Mikor közöltem vele, hogy ez nem így megy, ezt a választ kaptam:
akkor értékelj negatívra
faszt érdekelsz
bocsi, hogy előre szóltam, hogy nem kell a könyv
gyökér
Azt hiszem ez mindent elmond az illetöröl...
Gondolom még sok hasonló sikeres aukciója lesz a Vaterán, ahogy elnéztem az eddigiek is hasonló eredménnyel zárultak.
Nem kellene ezen elgondolkodni?
Másik fél: Hmm? Pont az ilyen szarok miatt megy tönkre az ország mint te vagy.
Szóltam, hogy szeretném visszamondani a licitet, mert már olcsóbban megkaptam és kétszer nem kell, maximum ha olcsóbban 680 nak a 400 nem a fele ezt még a 10éves hugom is tudja.
Mellesleg ma veszem át a másik könyvet.
Nem érdemes elgondolkodni azon, hogy miért hagyunk élni olyan ambereket akiknek, mert rendes vagyok szólok előre, hogy bocsi, de még sem kell és erre a szabályzattal jön, hogy ilyen nincs.
Erre nem tudok mást mondani,hogy ha ekkora egy szar ember, akkor értékeljen negatívra.
Hol látsz az eddigiekben rosszatt? Van két+, két semleges és 1 -. Szóval egyszerűen, a rosszindulatodtól hányinger kerülget öreg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
108197.paki_a (344) (Eladó)
Pozitív
2004.10.11. 17:58:26
1037961
kevés szóból is értek: kellene a bakancs , de most nincs lé... ugye!?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.117810.ogree_v (33) (Eladó)
Negatív
2004.09.26. 00:19:28
1043671
Másik fél: nem tudott pontos felvilágosítást adni a termékről
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
77928.csintalan_v (552) (Eladó)
Semleges
2004.07.06. 06:27:03
767185
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
77928.csintalan_v (552) (Eladó)
Semleges
2004.07.06. 06:26:25
767182
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
