usamami (683) 96.72% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 707 | 756 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 124 | 130 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 855 | 910 adásvétel |
| Az eladóként kapott 389 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kacatbolt (1292) (Eladó)
Negatív
2011.02.23. 12:58:29
1435831018
Az Istennek sem lehet rávenni, hogy kifizesse az előre elpostázott tételt! NEM ajánlom! TARTÓZKODJON TŐLE, aki nem akarja ÁTVERETNI MAGÁT!!!! -------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizette ki a tételt!elektromania_a (467) (Vevő)
Pozitív
2011.02.22. 16:06:31
1437682973
A terméknek rejtett hibája volt amit az eladó nem tudhatott tekintve hogy komolyabb tesztelés után tárult fel. Egyébként kifejezetten korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner. Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Árut átvettem a megbeszéltek szerint
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Árut átvettem a megbeszéltek szerint
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsan és korrekt módon,sikeresen zajlott le az adásvétel.Személyes átvételre került sor,segitőkész volt. köszönet érte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azért semleges, mert a wifi hiányzik a laptopból. Az áru értékét visszautalja a számomra azt ígérte, pont az előbbi mondatom miatt. Az eladó egyébként nagyon kedves és segítőkész!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hoborneerika (0) (Vevő)
Pozitív
2011.02.17. 13:11:14
1437165305
Nagy sajnálatomra nem az eladó részéről történt eltérés,hanem az utalás közben történt félreértés,ezáltal nem kaptam meg a kért árút,de az eladó maximálisan rendes volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, segítőkész partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut elküldte csak nagyon késön.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok, rutinos eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Utólagos nem várt tényezők miatt,nem sikerült vásárlás. Eladó korrekt módon viselkedett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A TERMÉK TÖKÉLETES AZ ELADÓ PEDIG NAGYON RUGALMAS!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, flottul ment minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
616707.blezerkard (363) (Vevő)
Pozitív
2011.02.09. 11:02:42
1434715760
Az üzlet létre jött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsákbamacskát vettem, nem jött be. Az én hibám, de mivel láthatóan buherálva volt, nem gondolom hogy pozitív véleményt indokolt lenne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kapcsolattartó, partner. Az áru még nem került átvételre, az én kérésemnek megfelelően. Remélem minden rendben lesz. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Erikpapa64 (144) (Eladó)
Pozitív
2011.02.07. 22:09:32
1435521943
Ok...........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DODIKA60_a (158) (Vevő)
Pozitív
2011.02.05. 22:15:11
1435991804
KITÜNŐ GYORS ,MEGBIZHATÓ.KITÜNŐ Partner mindenkinek AJÁNLOM. DODIKA60
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció sikeres volt.Azt kaptam amit a bemutatott képen láttam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi gond nem volt,ajánlom Üdvözlettel Gonda Tibor
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.789029.radirgabi (304) (Vevő)
Pozitív
2011.02.03. 10:30:11
1437081497
Minden rendben ment. Ajánlom. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbení!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1547243.szaboo16 (4) (Vevő)
Semleges
2011.02.02. 21:06:11
1435873628
sajnos azóta javításra szorult a termék
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.regibernat (383) (Vevő)
Semleges
2011.01.31. 15:32:19
189591177
kisebb merevlemezt tett bele
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nehézkes kommunikáció, extra költségek a szállításnál, hiányzó alkatrészek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tökéletesen működik
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül korrekt eladó, csak ajánlani tudom. Minden a megállapodás szerint ment, a postázás gyors volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Legszívesebben negatívot adnék de mivel visszautalta a pénzem ezért semleges!A laptopból hiányoztak a dolgok használhatatlan volt és mikor kérdeztem azt írta hibátlan erre a továbbiakban is ügyeljen mert lesz rosszabb is aki egyszerre megy!!Mindenesetre megoldódott.
Másik fél: érdekes viszajöt a laptop és tökéletesen müködöt..
aza gond hogy nemlátotmég ijet azthite ránéz és bekapcsol vegyen üzletben és bekapcsolják neki..mert egyedül nemmegy...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megfelelő, jó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az átadás-átvétel létrejött!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1388527.mnm123_a (-1) (Vevő)
Pozitív
2011.01.27. 11:07:37
1437391531
pontos megbizhato
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden tök rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.287323.harmony_a (222) (Vevő)
Pozitív
2011.01.27. 04:37:19
1436908106
Minden rendben ment, köszönöm. (*_*)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zozika01_t (1277) (Vevő)
Pozitív
2011.01.26. 12:57:50
1433825455
Nagyon korrekt eladó köszi mindent remélem még találkozunk csakis++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindben rendben ment,tetszik az áru!!Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Összességében az áru állapota elfogadható volt, de korrekt lett volna a sérüléseket, hiányosságokat is feltüntetni. Úgy is megvásároltam volna ezen az áron.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.doszpodtomi (53) (Vevő)
Semleges
2011.01.25. 23:37:15
188081407
Az árú hibás volt! Az eladó visszavásárolta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a lehető legnagyobb rendben zajlott, maximálisan ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1621665.lavakovi (173) (Vevő)
Pozitív
2011.01.24. 17:29:59
1436990646
Nagyon korrekt JÓ VATERÁS.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos Félreértettük egymást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
