peedro79 (62) 83.7% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
57673.pityuahegy_v (244) (Eladó)
Pozitív
2007.05.21. 06:34:35
20026268
Március 20. óta várok. Csak igéretek érkeztek a fizetést illetőleg. Úgy vélem,ez már túlzás, eleget vártam. Senkinek nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.488284.Coins_ÁG (247) (Eladó)
Negatív
2007.05.18. 22:45:01
19537119
A licit után háromszor bejelentkezett, mindháromszor válaszoltam a lebonyolításról. Azóta semmi! Sajnálom de február óta várok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.488284.Coins_ÁG (247) (Eladó)
Negatív
2007.05.18. 22:44:31
19533381
A licit után háromszor bejelentkezett, mindháromszor válaszoltam a lebonyolításról. Azóta semmi! Sajnálom de február óta várok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.488284.Coins_ÁG (247) (Eladó)
Negatív
2007.05.18. 22:43:55
19537144
A licit után háromszor bejelentkezett, mindháromszor válaszoltam a lebonyolításról. Azóta semmi! Sajnálom de február óta várok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt átutaltam a vásárolt terméket a mai napig nem kaptam meg. Irtam és többször telefonáltam, nem történt semmi, mindössze igéret arra, hogy utánanéz. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, készséges partner,az adásvétel rendben lezajlott.Köszönöm a vásárlást és az együtműködést,bizalommal ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel 5 hét alatt sem jött létre! Először még hitegetett, utána pedig nem lépett be a rendszerbe, többszöri megkeresésemre nem válaszolt. Lehet, hogy önhibáján kivül, de tovább nem tudom tartani részére az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel 5 hét alatt sem jött létre! Először még hitegetett, utána pedig nem lépett be a rendszerbe, többszöri megkeresésemre nem válaszolt. Lehet, hogy önhibáján kivül, de tovább nem tudom tartani részére az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízhatatlan,az első pár megkeresésnél hitegeti az embert majd eltűnki,többszöri megkeresésre sem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízhatatlan,az első pár megkeresésnél hitegeti az embert majd eltűnki,többszöri megkeresésre sem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bélyegkirály (1188) (Eladó)
Negatív
2007.04.24. 12:51:44
20484358
A mai napig nem fizetett. Csak tudnám hány negatív kell, hogy valakit letiltson a vatera. Azok akik gyávaságból semlegest adtak, legalább annyira hibássak! Nem tudom nekik mi kell ahoz, hogy merjenek negatívot adni. Nem ajánlom mivel NEM megbízható. Tiltólistára vele. kaena79 néven is meglopott több embert!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bélyegkirály (1188) (Eladó)
Negatív
2007.04.24. 12:51:17
20430791
A mai napig nem fizetett. Csak tudnám hány negatív kell, hogy valakit letiltson a vatera. Azok akik gyávaságból semlegest adtak, legalább annyira hibássak! Nem tudom nekik mi kell ahoz, hogy merjenek negatívot adni. Nem ajánlom mivel NEM megbízható. Tiltólistára vele. kaena79 néven is meglopott több embert!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bélyegkirály (1188) (Eladó)
Negatív
2007.04.24. 12:50:47
20430793
A mai napig nem fizetett. Csak tudnám hány negatív kell, hogy valakit letiltson a vatera. Azok akik gyávaságból semlegest adtak, legalább annyira hibássak! Nem tudom nekik mi kell ahoz, hogy merjenek negatívot adni. Nem ajánlom mivel NEM megbízható. Tiltólistára vele. kaena79 néven is meglopott több embert!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a lenagyobb rendben történt . Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás vétel nem jött létre,sajnos nem lépett be a rendszerbe,lehet ,hogy önhibáján kivül!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás vétel nem jött létre,sajnos nem lépett be a rendszerbe,lehet ,hogy önhibáján kivül!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésemre az eladó nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos nem sikerült az adásvétel,nem válaszolt a leveleimre és az automatikus értesitőre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos nem sikerült az adásvétel,nem válaszolt a leveleimre és az automatikus értesitőre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos nem sikerült az adásvétel,nem válaszolt a leveleimre és az automatikus értesitőre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos nem sikerült az adásvétel,nem válaszolt a leveleimre és az automatikus értesitőre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos nem sikerült az adásvétel,nem válaszolt a leveleimre és az automatikus értesitőre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.499620.zsoltszen (423) (Eladó)
Semleges
2007.04.13. 23:44:55
19553852
6 levél után nincs mit mondanom, nem jelentkezik, nem hív, nem válaszol. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.69534.young (1609) (Eladó)
Pozitív
2007.04.13. 12:12:46
21283941
Minden a legnagyobb rendben ment.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,gyors,ajánlom..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sinkobelyeg_v (1049) (Eladó)
Pozitív
2007.04.10. 15:53:44
21126535
korrekt vevő. ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10327.odomo (1484) (Eladó)
Negatív
2007.04.09. 14:48:27
20159768
Négyszer írtam, nem jelentkezett, letelt a 30 nap türelmi idő, letiltottam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyszerűen nem válaszolt és nem jelentkezett!hókuszpókusz (2387) (Eladó)
Pozitív
2007.04.06. 10:39:37
21115190
Korrekt, pontos partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Rendes, megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást. Rendes, megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást. Rendes, megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást. Rendes, megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Másfél hónap távlatában, többszöri megkeresésem ellenére sem reagált annak ellenére, hogy én 1 héten belül elutaltam neki a pénzt. Nem nagy összegről/1600 Ft/van szó,de ez akkor sem volt szép dolog. Mellékelten ideírom a számlaszámát, ha más néven is fenn van a Vaterán akkor tudjon más okulni az én káromból:Raiffeisen Bank:12010398-00054556-00100000
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.12735.kvikka_v (891) (Eladó)
Pozitív
2007.04.03. 20:23:43
17093555
Az adásvétel lezajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12735.kvikka_v (891) (Eladó)
Pozitív
2007.04.03. 20:23:43
17093553
Az adásvétel lezajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12735.kvikka_v (891) (Eladó)
Pozitív
2007.04.03. 20:23:43
17093557
Az adásvétel lezajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.