atszirk (55) 98.25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Lehetetlen volt elérni,több üzenetet küldtem az emailre nem válaszolt a telefonszám amit megadott a vaterának elérhetetlen rajta.Ő azt állítja hogy keresett engem , pedig telefonom mindíg be van kapcsolva és a mailemet is megnézem minden nap többször, de töle nem jött üzenet sem pedig hívás.
Én nem szoktam senkinek negatívot adni csak az "ALJAS ,KÉTSZÍNŰ" embereknek.Szerintem ha kerestél volna , vagy válaszoltál volna az üzenetekre ,nyélbe tudtuk volna ütni az üzletet.Saját magadnak köszönd.üdv
Másik fél: A telefonszám valóban nem volt jó,javítva! A telefonja tényleg mindig be van kapcsolva,ezt tanusíthatom. De fel nem vette,ezért lehetetlen volt megbeszélni bármit. Nagyon soxor kerestem,a számomat sose tiltom le,tehát azt is ismerte,láthatta. Emailt, zenetet 1 DARABOT SE KAPTAM TŐLE SEHOVA!!! Se vaterám,se emailben. Mind a 2 lehetőség adott volt. Egy időpont és hely meg volt beszélve,vártunk rá egy ideig Pécsen,2 kisgyerekkel a kocsiban... Amikor hívtam hogy miért nem jön: "...még Bonyhádon vagyok..." Háth, köszönöm, az ilyennel nem kívánok üzletelni semmit. Ezek alapján talán könyebb eldönteni, ki is hazudik! Saját magamnak köszönjem? Csak mert negatívot mertem adni? Hmmm...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt igazi segitőkész partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Kössz a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors üzletmenet.Kössz a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperrendes, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++ANO+++ Korrekt,gyors ,rugalmas üzletmenet,köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
180166.tubeprofi_a (31) (Eladó)
Pozitív
2007.01.28. 10:51:10
18016383
Kedves Partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
143099.sanyi76_v (57) (Vevő)
Pozitív
2007.01.20. 18:53:23
15853080
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a készülék meghibásodott ezért nem vettem át Az eladó nagyon korrekt volt. Mindenkinek ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
287059.zsebedics (547) (Eladó)
Pozitív
2007.01.19. 19:55:49
17853609
Pozitiv partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, közvetlen, segítőkész partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
