szuette (203) 99.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 204 | 272 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 208 | 279 adásvétel |
| Az eladóként kapott 185 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott! Köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kotrics79 (1570) (Eladó)
Semleges
2012.01.05. 15:25:01
1486331915
Sajnálom, hogy ennyire nincsen becsületed, te kérted sima postával, sajnálva a 200 ft-ot az ajánlottra. Persze azt tudtad hangoztatni hogy a tiéd a felelősség hiába próbáltalak lebeszélni róla mert a sima küldeménynek nincsen azonosítója, ennek ellenére ragaszkodtál hozzá. A levél sajnos elveszett és nekem adsz semlegest ezért? Remélem mással nem játszod el ezt. Több üzletet nem szeretnék veled kötni.
Másik fél: Te már a vásárlás előtt tudtad,hogy elfog tűnni a levél!Nem gyanús ez egy kicsit? Nem az én becsületemről kellene beszélni,hiszen nem kaptam meg a terméket! Nekem még nem tünt el egyetlen küldeményem sem,ezen kívül!Én pedig remélem,csak én jártam így más nem fog aki veled üzletet köt!
kotrics79 (1570) (Eladó)
Semleges
2012.01.05. 15:24:30
1486331132
Sajnálom, hogy ennyire nincsen becsületed, te kérted sima postával, sajnálva a 200 ft-ot az ajánlottra. Persze azt tudtad hangoztatni hogy a tiéd a felelősség hiába próbáltalak lebeszélni róla mert a sima küldeménynek nincsen azonosítója, ennek ellenére ragaszkodtál hozzá. A levél sajnos elveszett és nekem adsz semlegest ezért? Remélem mással nem játszod el ezt. Több üzletet nem szeretnék veled kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kotrics79 (1570) (Eladó)
Semleges
2012.01.05. 15:23:49
1486329773
Sajnálom, hogy ennyire nincsen becsületed, te kérted sima postával, sajnálva a 200 ft-ot az ajánlottra. Persze azt tudtad hangoztatni hogy a tiéd a felelősség hiába próbáltalak lebeszélni róla mert a sima küldeménynek nincsen azonosítója, ennek ellenére ragaszkodtál hozzá. A levél sajnos elveszett és nekem adsz semlegest ezért? Remélem mással nem játszod el ezt. Több üzletet nem szeretnék veled kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kotrics79 (1570) (Eladó)
Semleges
2012.01.05. 15:23:31
1486329110
Sajnálom, hogy ennyire nincsen becsületed, te kérted sima postával, sajnálva a 200 ft-ot az ajánlottra. Persze azt tudtad hangoztatni hogy a tiéd a felelősség hiába próbáltalak lebeszélni róla mert a sima küldeménynek nincsen azonosítója, ennek ellenére ragaszkodtál hozzá. A levél sajnos elveszett és nekem adsz semlegest ezért? Remélem mással nem játszod el ezt. Több üzletet nem szeretnék veled kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mikaerichan (31) (Vevő)
Pozitív
2011.12.31. 15:38:38
1513281527
A termék tökéletes!Az eladó gyors!köszönöm!csak ajánlani tudom!!!! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linda9_a (1483) (Eladó)
Pozitív
2011.12.30. 17:02:50
1520395589
Megbizható vevő csak pozitiv!!!Köszönöm a vásárlást!!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fenyesmonika (256) (Vevő)
Pozitív
2011.12.26. 13:07:18
1521046988
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható eladó szivből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lourdess_a (121) (Vevő)
Pozitív
2011.12.12. 21:58:19
1468410419
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
patoliza87 (288) (Vevő)
Pozitív
2011.12.12. 15:59:57
1512863993
Gyors, pontos és megbízható eladó!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, korrekt, megbízható partner, mindenkinek csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ ELADÓ KOREKT , RUGALMAS! KÖSZÖNET NEKI!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ELADÓ KOREKT , RUGALMAS! KÖSZÖNET NEKI!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden redben ment! Korrekt, kedves eladó! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madickenmadicken (156) (Vevő)
Pozitív
2011.11.13. 21:18:55
1497481472
Minden rendben volt, gyors, pontos kommunikatív eladó szép árukkal. Sok-sok++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madickenmadicken (156) (Vevő)
Pozitív
2011.11.13. 21:18:55
1496087246
Minden rendben volt, gyors, pontos kommunikatív eladó szép árukkal. Sok-sok++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madickenmadicken (156) (Vevő)
Pozitív
2011.11.13. 21:18:55
1497488714
Minden rendben volt, gyors, pontos kommunikatív eladó szép árukkal. Sok-sok++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madickenmadicken (156) (Vevő)
Pozitív
2011.11.13. 21:18:54
1499409644
Minden rendben volt, gyors, pontos kommunikatív eladó szép árukkal. Sok-sok++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madickenmadicken (156) (Vevő)
Pozitív
2011.11.13. 21:18:54
1497584102
Minden rendben volt, gyors, pontos kommunikatív eladó szép árukkal. Sok-sok++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors,pontos eladó!!!Ajánlom mindenkinek!!!!! A lányomnak nagyon tetszik a termék és pont a mérete is,köszönjük szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és gyors eladó!Szép terméket kaptam! Szívből ajánlom mindenkinek!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment és gyorsan! Köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment és gyorsan! Köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment és gyorsan! Köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó.Csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható eladó,szivből ajánlom!!!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tominemeth (1420) (Vevő)
Pozitív
2011.11.04. 21:23:25
1497048053
Villámgyors, megbízható partner! Köszönöm szépen! Csakis ++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
doraleticia (59) (Vevő)
Pozitív
2011.10.30. 22:01:34
1493722814
Minden rendben ment: gyors, korrekt, nagyon kedves, segítőkész, alkalmazkodó eladó. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendeben zajlott, korrekt eladó, köszönöm. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak pozitívat írhatok, megbízható korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, szép árut kaptam, csak +++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MKdiscotechnika (1795) (Eladó)
Pozitív
2011.10.08. 16:54:56
1474262673
Korrekt megbízható vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom, köszönjük a vásárlást. Reméljük lesz még közös üzletünk! MK Discotechnika
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linda9_a (1483) (Eladó)
Pozitív
2011.10.06. 23:42:50
1484089964
Megbizható vásárló,ajánlom!!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
faluspetra (272) (Vevő)
Pozitív
2011.10.05. 07:44:07
1472939140
Minden rendben volt, tiszta szívvel ajánlom és köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
faluspetra (272) (Vevő)
Pozitív
2011.10.05. 07:44:07
1473796082
Minden rendben volt, tiszta szívvel ajánlom és köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus,gyors,korrekt eladó, csak ajánlani tudom!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
amanda2003 (605) (Vevő)
Pozitív
2011.09.30. 08:09:19
1475452288
Gyors,korrekt partner,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linda9_a (1483) (Eladó)
Pozitív
2011.09.29. 21:09:20
1479957550
Megbizható vevő,ajánlom!!Köszönöm a vásárlást!!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linda9_a (1483) (Eladó)
Pozitív
2011.09.28. 00:09:59
1475877450
Megbizható vásárló,szivből ajánlom!Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linda9_a (1483) (Eladó)
Pozitív
2011.09.28. 00:09:59
1475889182
Megbizható vásárló,szivből ajánlom!Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bátran ajánlom mindenkinek. Precíz eladó. Hamar küldte a megvásárolt terméket. És 100%-an olyan állapotban kaptam meg a ruhát ahogy azt leírta. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom másoknak is! Sok-sok pozitív+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9756524.Blondyangel30 (127) (Vevő)
Pozitív
2011.09.19. 17:08:48
1459194889
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!!!! +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kruzsimuzsi (227) (Vevő)
Pozitív
2011.09.08. 08:20:32
1473064924
Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt, gyors, megbízható partner. Szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyfero67_v (421) (Vevő)
Pozitív
2011.09.06. 17:23:28
1470803720
Minden rendben zajlott,megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
