tnori1 (58) 98.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Rendben megérkezett a termék!Köszönöm, elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, ajánlom! Nagyon szép a szoknya, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos eladó! Ajánlom másoknak is!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas partner, ajánlom!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors kedves megbízhato sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon igényes, kedves, korrekt teszveszes! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JazminBarnuska (146) (Vevő)
Pozitív
2009.07.06. 20:25:09
671589059
Minden tökéletesen rendben van.Szívből ajánlom!!!!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JazminBarnuska (146) (Vevő)
Pozitív
2009.07.06. 20:25:09
670614611
Minden tökéletesen rendben van.Szívből ajánlom!!!!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JazminBarnuska (146) (Vevő)
Pozitív
2009.07.06. 20:25:09
671603164
Minden tökéletesen rendben van.Szívből ajánlom!!!!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, a kapott tunika gyönyörű. Köszönöm! Nagyon sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy tündér ez a lány!!!!!!!!! Nagyon örülök, hogy megismerhettem. Ritka aranyos és maximálisan segítokész. A felso nagyon szép. Köszönök mindent!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a csomagot, rendben ideért ma. Csupa +++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszi a csomagot, rendben ideért ma. Csupa +++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Melitta_2007 (1122) (Vevő)
Pozitív
2009.06.17. 10:35:49
660109665
Megbízható,gyors eladó! Csak ajánlani tudom!Szép áruval!Csupa++++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4786425.ouedmelon (1622) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 11:20:12
648351443
Korrekt,megbízható,kedves,segítőkész,gondos partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ma befizettem a pénzt. Köszönöm a türelmet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ma befizettem a pénzt. Köszönöm a türelmet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11858607.honeybunny09 (162) (Eladó)
Pozitív
2009.06.08. 09:19:02
624838678
++++++++++++Nagyon örülök neki,hogy megérkezett!:) Pontos,gyors,megbízható vevő,AJÁNLOM! :) +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,segítőkész eladó! A ruhák szuperek,hibátlanok,illatosak! A csomagolás extra szuper. Köszönöm és az tesódnak is a közreműködést!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,segítőkész eladó! A ruhák szuperek,hibátlanok,illatosak! A csomagolás extra szuper. Köszönöm és az tesódnak is a közreműködést!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,segítőkész eladó! A ruhák szuperek,hibátlanok,illatosak! A csomagolás extra szuper. Köszönöm és az tesódnak is a közreműködést!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BanBoncida (2549) (Vevő)
Pozitív
2009.06.02. 23:02:33
636877439
Gyors, precíz eladó, a blúz pedig gyönyörű! Mindenkinek ajánlom! További sikeres teszveszelést kívánok! +++++++++++++++
Másik fél: Köszi!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csipkerozsika31 (216) (Vevő)
Pozitív
2009.06.02. 13:47:53
640107990
Gyönyörű csomagolás, tiszta szép felső. Biztos szétnézek még nála, nektek is ajánlom!
Másik fél: Köszönöm szépen:) igyekszem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
