Bergyi (191) 94.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 202 | 242 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 239 | 286 adásvétel |
| Az eladóként kapott 103 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben a megbeszéltek szerint. Korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyviktor (504) (Vevő)
Pozitív
2015.08.01. 19:12:17
2100238748
Tökéletes Partner.Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
danakapitany (315) (Vevő)
Pozitív
2015.07.18. 15:13:54
2090593787
az adás-vétel renben lezajlott,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
[email protected] írta:
Öreg, próbálj már meg leszakadni rólam és elfelejteni.
Nem fogod megkapni azt a kocsit ennyi pénzért. Csáó.
Köszi :)
Ha valaki ilyen levelet ír, az ezek után hogy mer negatív értékelést adni.
Végleg ki kellene tiltani a Vateráról az ilyen arcátlan, agresszív alakokat.
Másik fél: Inkább az olyan alakot kellene kitiltani aki nem bír belenyugodni, hogy nem az övé volt a nyertes licit. Én semmi ilyet nem írtam ami az illetőtől itt megjelent. Az illető folyamatosan zaklat és bombáz e-mailekkel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon szép terméket kaptam,köszönöm.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az átvétel sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BrigAntik (1216) (Vevő)
Semleges
2015.06.08. 13:02:52
2075782679
Az eladó először 1 hét türelmet kért, majd - családi problémára hivatkozva - elmondta, hogy már nem tudja átadni a megnyert terméket. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyes adásvétel a megbeszéltek szerint rendben lezajlott.Megbízható eladó.Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a megbeszéltek ellenére nem jelent meg az áru átadásakor
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MBauctions (1151) (Eladó)
Pozitív
2015.05.14. 13:47:28
2053202666
Minden rendben zajlott, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos és megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A korábbi licitnyertes nem tartott igényt a babakocsira, újrahirdetés után hiába nyertem meg a licitet 3.000Ft-öszeggel, az eladó 9.500Ft-ot akart tőlem fizetségül.A nyertes licitösszegen történő üzlet elől mereven elzárkózott,ezzel részéről lezártnak tekintette az adás-vételt, a Vatera állásfoglalása, és a jogszabályok ellenére. Arrogáns, megbízhatatlan eladó. Azóta újra meghirdette a babakocsit.Ezek után kénytelen leszek jogi útra terelni a ügyet. Ha nem akartok így járni, ne üzleteljetek vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható partner.Köszönöm a rugalmasságot az árú átvétel időpontjával kapcsolatban
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt eladó csak ajánlani tudom ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:35093879 (31) (Vevő)
Pozitív
2015.04.27. 07:21:21
2067051122
minden rendben volt gyors eladó és korrek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
strenk65 (2556) (Eladó)
Pozitív
2015.04.18. 09:09:39
2053402571
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom. Remélem máskor is üdvözölhetem Vevőim között!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
strenk65 (2556) (Eladó)
Pozitív
2015.04.18. 09:09:20
2053402100
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.strenk65 (2556) (Eladó)
Pozitív
2015.04.18. 09:09:20
2045616683
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom az eladót. Csupa ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom az eladót. Csupa ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, minden rendben volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nyilvánvalóan hazug!
Bizonyítottan e-mailban és telefonon is beszéltünk. Meg sem adta, hogy hová kell menni a nyomtatóért, csak annyit, hogy valahol a XIV. ker-ben. Mentem Budapestre, elötte 2 nappal kértem a paramétereket. Nem válaszolt, majd neki állt feljebb. Mindezt e-mail bizonyítja.
Hazug, megbízhatatlan és modortalan.
Másik fél: És azóta a nagy SEMMI!!!!!
Kilenc, KILENC!!!! napig semmi nem történt részéről. A hazug, megbízhatatlan, modortalan te vagy.
2015. február 16. 19:05 "László Molnár" írta:
Majdnem.
Arról volt szó, hogy emailban jelzem. A többi stimmel.
Jeleztem, nem volt reakció.
Most itt tartunk. De ez a múlt.
Ezen a héten nem megyek Pestre, talán a jövő héten de az nem biztos.
Mi legyen?
2015. február 16. 17:01 írta, Bergyi
Arról volt szó, hogy ha kiderül mikor jön -csüt. péntek- előtte felhív és mondom a címet. Ezt továbbra is vállalom. Ott be lehet kapcsolni.
"László Molnár" írta:Hát igen, mert nem kaptam semmi információt arról, hogy hol és mikor lehetne átvenni pénteken. Pedig írtam emailt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rugalmas eladó Partner. Az áru gondosan csomagolva. Kár a részben repedt, ragasztott bliszterért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, megbízható partner nagy++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Szívből ajánlom mindenkinek!Csupa++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos precíz Vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos precíz Vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos precíz Vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szaboandorne (29) (Vevő)
Semleges
2015.01.30. 11:50:01
2019488426
nem értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pittlaren_v (355) (Eladó)
Pozitív
2015.01.23. 19:52:36
2023514027
Pontos vevő, ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás-vétel nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiraly101 (106) (Vevő)
Semleges
2015.01.13. 18:50:22
2018646995
Most mi a fenét Írjak? K..va sz@r kommunikáció.Egyetlen levélre sem válaszol. Költözik. Nem tudja hogy hová tette. Megvettem, leütöttem. Most akkor az enyém vagy nem? Kíváncsi leszek rá, ha előkerül valahonnan a licit tárgya, értesít-e? Vagy jobb lett volna, ha kicseszek vele negatív értékeléssel? Venni vagy nem venni ez, itt a kérdés......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcitotok20 (22) (Vevő)
Negatív
2015.01.06. 11:53:13
2018028422
Több mint 2 hete írtam neki utoljára, azóta sem válaszolt. Előtte minden kérdésre arrogánsan válaszolt.
Másik fél: Ez nem igaz. 1x sem írt. Nem keresett meg se e-mailben, se telefonon. Ma viszont én felhívtam és most valóban küldött választ. Ennyit, hogy:
"Hello!
Köszönöm, de a jelenlegi anyagi helyzetem miatt nem érdekel a termék.
Marci"
Akkor nem kellett volna licitálni! Szóval 1 utolsó, megbízhatatlan alak. Csak annyiban zavar a dolog, hogy a negatív értékelésével rontotta a statisztikám. Még neki áll feljebb? :o
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
stradic_a (134) (Vevő)
Semleges
2015.01.06. 09:41:29
2015971985
Készülék nem a termék leírásban szereplő XIV.kerületben volt,hanem a XII.- ben. Ez akkor derült ki, csak miután felvettem vele a kapcsolatot. Ide már nem tudtam elmenni vidékről, de egy barátom elment érte, de előzetes egyeztetés után is kb. 45percet várt az eladóra -4C -ban. De a terméket meg kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindennel elégedett voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors megbízható partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors és pontos eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
abucsai (1905) (Eladó)
Semleges
2014.11.01. 09:43:28
1914202397
Leütötte, nem vette meg, de legalább kommunikált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült találkozni, postázás nem felelt meg.Minden rendben ment, köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothliza75 (411) (Eladó)
Pozitív
2014.09.21. 20:29:18
1971424286
Minden rendben!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható,korrekt partner,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
