attila825_v (275) 94.21% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 293 | 334 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 33 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 342 | 385 adásvétel |
| Az eladóként kapott 32 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
833278.etelka08 (9) (Vevő)
Negatív
2010.08.02. 19:01:23
167677850
sajnos nem kaptam semmi értesítést,hova lehetne utalni az összeget...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lassan 8 hete küldtem ell a pénzt!"elvileg"a postán elkeverdet a sapi,de a sráctól elkértem a rakszámot,hogy adja meg és úgy kilehetne deríteni hol van a sapi!Kb nem adta meg,azt mondta ő már reklamált a postán!Mondom ok!Erre írja,hogy küld másikat!Hát azóta sem érkezett semmi levelekre nem válaszolt!Írtam neki egy csunyább levelet!Erre egyből válaszolt és még neki állt feljebb!lehet,hogy pehhes vook,de lehet, hogy csaló!!!! úgyhogy jóól gondoljátok meeg, hogy vesztek e tőle!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ajánlom mindenkinek +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kapcsolattartó partner,kiváló termékkel, minden rendben zajlott, csak nem volt feltüntetve, hogy a szállítási idő akár egy hónap is lehet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben zajlott,igaz késön és mást kaptam meg de jo!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igaz vagy 1 hónap késéssel, és nem is arra a címre, amire felhívtam az eladó figyelmét, de megkaptam a pólót! Az eladóban azt becsülöm, hogy tartotta e-mail-ben velem a kapcsolatot több, mint 1 hónapon keresztül! Azért köszönöm szépen, a lényeg: nem vert át, és kapcsolattartó eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jól sikerült minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát volt 1 kis fennakadás,mivel elvileg nem tudta azonosítani az utalásomat,és még jó hogy ráírtam hogy mivan a sapkámmal,mert lehet h nemlett volna belőle semmi...így 6hét és 2nap után megérkezett a sapka ,de szerencsére hibátlan ,nagyonjólnézki,de az eredetiséget megkérdőjelezném ,mivel a matricán nem volt fényvisszaverő rész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hónapot vártam amire megjött a sapka, de amúgy minden fasza
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cserypadre (236) (Vevő)
Semleges
2010.07.22. 13:14:21
171321588
Szerintem türelmes vevő vagyok.Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.granatvirag_v (7) (Vevő)
Pozitív
2010.07.22. 09:37:31
171906181
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves vaterás. kiváló minőségű árukkal. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsit sok ideig tartott de meg érte várakozni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött..............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.semmi gond nem volt de a sapka mérete nem megfelelő. sokkal kisebb mint kellene hogy legyen. Az eladó kedves volt felajánlotta hogy ha visszaküldöm kicseréli. A lehetőséggel én nem éltem, de köszönöm. Egyébként minden rendben volt.+!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
554679.tom881_a (37) (Vevő)
Pozitív
2010.07.17. 21:40:45
172391556
nagyon rendes megbizhato és gyors ajánlani tudom kösz mindet
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás létrejött, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt megfelelő méretű termék, ezért nem jött létre az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1468507.tomiivagyok (2) (Vevő)
Pozitív
2010.07.12. 10:33:22
169338148
jó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelem, meg egy smás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1168095.tetozx636_v (1) (Vevő)
Pozitív
2010.07.09. 19:45:14
171559337
A megrendelt termékre várni kellet ugyan, de méretben és minőségre is jók lettek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1168095.tetozx636_v (1) (Vevő)
Pozitív
2010.07.09. 19:44:15
171905850
A megrendelt termékekre várni kellett ugyan, de méretben és minőségre is jók lettek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel sikeresen befejeződött. Az eladó minden területen korrekt hozzáállást tanúsított. Csak pozitív véleménnyel lehetek róla. Kiváló vaterás mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható eladó! Mindenkinek ajánlom!!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, megbízható eladó! Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, mindenkinek bátran üzenem, hogy korrekt vaterás igy én csak 100%-ra tehetem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
imperatore84 (44) (Vevő)
Pozitív
2010.07.06. 11:17:02
171559352
Bár egy kicsit többet kellett várni az áru megérkezésére,de megérte,mert a póló teljesen rendben van.Segítőkész,jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó adásvétel minden a megbeszéltek szerint történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.446026.lilibaba3_v (59) (Vevő)
Pozitív
2010.07.05. 11:07:08
172136133
Megbizható vaterás,csak ajánlani tudom.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Részemről korrekt Pozitív és még tranzakció után is nagyon segítőkész!!!Ajánlom bátran mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Június 9.-én utaltam el a pénzt most július 04-e van,és azóta sem kaptam meg a terméket,az e-mailre nem válaszol ,telefonszám nem lett megadva ,így nem tudom elérni,ezt volt az első vaterás vásárlásom,de lehet ,hogy az utolsó is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dominik006_a (155) (Vevő)
Pozitív
2010.07.02. 17:11:13
171766395
Kedves korrekt eladó szép árúval csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1 arogáns nemtörődöm állat. Csak ezeket tudom elmondani. késett nem válaszolt semmire ha ma nem jött volna meg a termék (ami persze nem az amit rendeltem bartátnőmnek de az mindeggy) fel is jelentem. Mindenkinek azt javaslom kerülje. Szigorúan negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tshirtstocker (1052) (Vevő)
Pozitív
2010.07.02. 11:56:06
170696891
Minden a legnagyobb rendben történt, tökéletes Vateras, csak is ajánlani tudom! Köszönöm szépen!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket kifizettem,leveleimre kitérő válaszokat adott. kb 1 hónapja várok, de semmi. Elfogyott a türelmem. Az eladó megbízhatattlan, a pénzt nem utalta vissza, vagyis egyértelmű a rosszhiszeműség. Részemről a rendőrségi feljelentés mellett döntök. Aki csatlakozni kiván, jelentkezzen. Biztos van rá mód,hogy együttesen fellépjünk ellene, mert a Vatera vagy nem tud vagy nem akar megvédeni minket az ilyen zavarosban halászó kisstílű bűnözőktől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon tetszik a sapka,abszolút korrekt volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hál, Istennen minden ment rendben :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Késett, jó a sapi ez megnyugtatott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt kaptam amit vártam. A szállítás volt hosszbb idő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aztkaptam amit vártam. A áruszállítás volt bonyodalmas.Nemhozták időben. Nem átverés!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.